Перейти до змісту

Порадьте колеса (ободи)


Рекомендовані повідомлення

Купив собі велосипеда приблизно рік тому, їздив на ньому інтенсивно кожен день!

В мене зкривились колеса (а казали шо противоударні!), і тепер стало не комфортно їздити! :D

Яка проблема? хочу купити собі нові ободи, але незнаю які, порадьте!

А можливо можна мої порівняти? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООООООООООООО!! Доречі!!!!!!!!!!

Продаються колеса МОЇ, легенькі: :)

Втулки Кода 800 (Кенондейл) промпідшипники :smile3:

передня на 28 спиць задня на 32.

спиці ДТ тянуті 1,6-1,8 мм

обда пістоновані, подвійні.

перед Мавік, зад Ріджида

Люфтів нема, вийшов з ладу барабан....

Успішно пофіксено Славіком.

Задній обід новий, передній можна замінити, а можна й не міняти, я думаю пройде ще не одну тисячу.

В Славіка є обід на 28 спиць Мавік не питання.

Колеса в основному для швидкості, але й добре витримують бездоріжжя.

250 грн за пару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт

2Lexx_Giant ціна на колеса норма ))

якраз цікавить мене тоже питання по колесах хочу до свого сталіона, шо можеш порадити? бюджет до тисячі , думаю на хт(диск) втулках вкладуся!

як там ше твій шосер? в мене тож є шосер ітаійский правда старий трохи але літає як самальот :) мож би махнулися ?)) на колеса, але то таке!

чуть потипліє і будем збиратися на покатушко :)

2Davids - спочатку пробуй рівняти, думаю для майстра то небуде проблема якшо вони їздять і чучуть дискомфорт! а потім як вже розберешся будеш міняти, а мені нема ше шо рівняти треба купляти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт Андрюха!

Радий тебе читати... :)

Нука-нука пападробнєй.... шо з італієць старенький? Нема там випадково напису Кольнаго.. :)

Мій шосер.... хм... драю до блиску собачих яєць раму..

зібрався вже пакетик запчастин.... скро буду збирати це все докупи, зараз якраз Славік колеса на ДТ збирає...

А втулки в славіка можеш глянути Х17" не погані по ходу Новатекі на промах теж....

Для чого колеса?

Чим більше універсальності тим більша вага...(спиці 2-ка, пістоновані важкі обода, втулки з насипними кульками)

Для траси і трохи пересічки треба однозначно проми, а для походів по Карпатах, ІМХО, ХТ рулить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт , Андрюха! Італія - батьківщина найкрутіших шосерів, так що я б на твоєму місці навіть не думав про продаж! (а якшо це Colnago... ;) то можеш його обміняти на двухподвєс, повністю на ХТР! Новий!)

А по колесах скажу так: ХТ дискова важить грам за 450, недавно сам важив. :)

Так що або вібрякі, або проми. Я все літо від*їздив на промах, передок (ДТ) навіть нема слідів зносу, ззаду попала грязючка і вмер один з чьотирьох підшипників. Всі ті слухи про ненадійність промів сильно перебільшені! А от сьогодні робив колесо Андрію(Luka) - катять мої проми В РАЗИ краще!

Якщо хочеш, я підшукаю в Києві втулки Формула на промах (трохи важчі за ДТ чи Амерікан класік, але разів у п*ять дешевші) - ось такі наприклад. Дуже живучі агрегати.

Є вже в мене станок центрувальний, так що кальоса - не питання, аби було бажання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт шераз , радий вас бачити і читати difoto і Lexx_Giant

Бачу нас стає все більше і більше) від того і веселіше)

дякую за поради :)

По поводу шосера то незнаю нормальний він чи не , рама вроді нічо , а так треба б було робити повний апгрейд, на рамі була якась лейба тур дефранс типу того) сідло сан марко, а про інші там запчасті незнаю нічо! закину фотку глянете !

А по поводу колес то будуть використовуватися для кроскантрі переважно! планується принципі на них і поїздка в крим ! по нашим чудовим дорогам і покатушки звами , ну і вилазки в карпати , вот думав над ХТ сентр лок так як перді буду ставити постійний диск а зад ставити диск тіки на карпати!

вот така непроста задача :) шо ж то взяти і по шоставити, шоб було і нормально і практично

2 difoto цікавить пропозиція по фтулкам , ну і по поводу зборкі колес ! ато я сам їх незберу однозначно! тре хорошого спеціаліста

А ле я так бачу то краще треба буде приїхати зібратися за пивом і обсудити

скинь мені свій номер ! мій 80934174090 Андрій

Р.S.Плануємо на червень валити через цілу Україну в крим ну і там :) для того і ровери збирам нові! Може хтось з ваших підтримає нас?

але має бути велолось і + хороший ровер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт , Андрюха! Італія - батьківщина найкрутіших шосерів, так що я б на твоєму місці навіть не думав про продаж! (а якшо це Colnago... :) то можеш його обміняти на двухподвєс, повністю на ХТР! Новий!)

А по колесах скажу так: ХТ дискова важить грам за 450, недавно сам важив. :)

Так що або вібрякі, або проми. Я все літо від*їздив на промах, передок (ДТ) навіть нема слідів зносу, ззаду попала грязючка і вмер один з чьотирьох підшипників. Всі ті слухи про ненадійність промів сильно перебільшені! А от сьогодні робив колесо Андрію(Luka) - катять мої проми В РАЗИ краще!

Якщо хочеш, я підшукаю в Києві втулки Формула на промах (трохи важчі за ДТ чи Амерікан класік, але разів у п*ять дешевші) - ось такі наприклад. Дуже живучі агрегати.

Є вже в мене станок центрувальний, так що кальоса - не питання, аби було бажання :)

це що за станок центрувальний такий? тобто ти можеш повернути життя моїм колесам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не станок...

Це АЛТАРЬ на якому, за допомогою пива, титанового ключика і жреця Діфото повертається життя будь яким колесам..... :)

На крайняк купиш нові..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...