Перейти до змісту

wi-max у Луцьку!


paviva

Рекомендовані повідомлення

один мій знайомий, що працює в Фотакомі, казав, що вони планують до літа підняти wi-max. Тарифи будуть просто казка. хтось спростує чи доповнить? І взагалі, може ще хтось з конкурентів планує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

он уже поднят.

kmd еще до нового года ходил-пеленговал с модемом и антенной. А тарифы как могут быть сказочными? Стандартные , те что ныне действуют на радиоинтернет к примеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на сайті ніякої інформаці... а конкуренція де? Цікавить покриття. мені б в підгайці дотягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дзвонив до них у абонентський відділ. Да, обіцяють в цьому році зробити wi-max, термінів ніяких не кажуть. варіант радіо-інтернет відпадає - тарифи собачі, і зменшувати не збираються. Зараз буду візор штурмувати. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volyn.ukrtelecom.ua/services/cu...ernet/radiospot - не ваймакс звийчано, але вже мона буде з нотіком посидіти на вулиці пивка похлєбать =)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що рік тому переїхав жити в підгайці (до тьощі). 2 км від Луцька - а високошвидкісний інтернет - проблема. Укртелеком не хоче міняти атс на цифрову. З візором (радіоінтернет) звязуватись не хочу - знаю я цих хлопців ... та їхню волю гігабайтам. думав зробити не легальний радіозвязок точка-точка з тим хто має "Ого" - та хлопці з Укрчастотнагляду навряд чи покажуть українську добродушність і накатають по повній програмі.От і вся надія на wi-max. варіант peoplenet - щось загнувся цей проект. Супутниковий - якість та ціни бажають кращого. Здається, 21 століття на дворі, і живу не на хуторі - а проблема ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volyn.ukrtelecom.ua/services/cu...ernet/radiospot - не ваймакс звийчано, але вже мона буде з нотіком посидіти на вулиці пивка похлєбать =)
1. Готель «Україна» (вул.Словацького, 2, тел. (03322)4-33-51, час роботи: цілодобово);

2. Готель «Світязь» (вул.Набережна, 4, тел.(03322)4-41-72, час роботи: цілодобово);

3. Готель «Профспілковий», навчально-методичний центр профспілок (пр. Відродження, 24, тел.(03322)5-03-48, час роботи: цілодобово);

4. Клуб «Інтернет» (пр.Волі, 5, тел.(03322)4-41-72, час роботи: цілодобово, місце продажу карток – у оператора);

5. Головпошта УДППЗ «Укрпошта» (вул.Кривий Вал, 19, тел.(0332)72-71-66, час роботи: 08:00-19:00, субота 09:00-17:00, неділя 10:00- 14:00);

6. Відділення Телекомсервіс №1 ВАТ «Укртелеком» (пр. Перемоги, 2, тел. (03322) 4-10-50, (03322) 4-40-21, час роботи: 08:00 – 23:00, без вихідних, місце продажу карток – у оператора);

7. Відділення Телекомсервіс №3 ВАТ «Укртелеком» (пр. Соборності, 11-А, тел. (03322) 5-63-90, (03322) 5-25-11, час роботи: 09:00 – 23:00, без вихідних, місце продажу карток – у оператора).

Маловато будет точек... (будем надеяться что это пока). Хотя тарифы - класс... Карта доступа на 10 Гб - 60 грн с НДС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

То все теща палки в колеса ставить операторам. А то хто ж буде в огороді копатись коли в домі буде інтернет :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і теща ... :) ні, в мене принцип, кожен повинен займатись тим, що найкраще виходить. Хоче - нехай копається. Я за свою зарплату можу дозволити собі купувати все на ринку. Я ж хочу свій вільний час проводити в ліжку з дружиною, а оскільки не курю - то в переривах між цим заняттям сидіти в неті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне лично очень странно ето слышать ... власть поменялась - НКРЗ не работает , а частоты так и не проданы .... и не известно как продадутся ... датагруп владеет лицензией на 1.450 (примерно) гиг .. технология ASWipll - не ваймах но и не wifi ... конкурентов в етом диапазоне нет .. зачем пытаться бороться за сверх переоценненые частоты? заново закупать оборудование которое неизвестно когда окупится... и тем более конкурировать со своей уже налаженной услугой ас-виплл .. хз... мне лично кажется что ктото чето не понял .. ваймакс курит бамбук...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
мне лично очень странно ето слышать ... власть поменялась - НКРЗ не работает , а частоты так и не проданы .... и не известно как продадутся ... датагруп владеет лицензией на 1.450 (примерно) гиг .. технология ASWipll - не ваймах но и не wifi ... конкурентов в етом диапазоне нет .. зачем пытаться бороться за сверх переоценненые частоты? заново закупать оборудование которое неизвестно когда окупится... и тем более конкурировать со своей уже налаженной услугой ас-виплл .. хз... мне лично кажется что ктото чето не понял .. ваймакс курит бамбук...

Что тебе сказать "золотая рыбка"...., ASWipll - Airspan.com - WiMAX. Просто замовленне обладнання виготовляється на потрібну частоту ;)

WiMAX це не зовсім частота, це більше технологія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если копать вглубь - то ваймах не технология а коммерческое название группы технологий и стандартов...

и прежде всего стандарт IEEE 802.16х ...

я не вижу где у ас випла ето отмечается... http://airspan.com/products_bwa_aswipll.aspx

более того производитель позиционирует ето как Broadband Wireless Access (BWA) http://airspan.com/products_bwa.aspx

и здесь http://airspan.com/products_wimax.aspx не упоминается...

обычно такие технологии обозначают как pre-wi-max...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

MicroMAX

Airspan’s WiMAX products support IEEE 802.16e-2005 standard including support for 256/512/1024/2048 FFT OFDM/SOFDMA

Ось це у ДГ є.

Але надії Підгайцям на OFDM мало, а вірніше "0" тому як зона нормального покриття порядку 3 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ДГ - індивідуальний підхід до кожного клієнта - тому на сайті тарифів не буде.

А щодо нета за містом - купуй собі Сателітарку і безлімітний інет від мобайл-провайдера - налагоджуй асинхронку і вперед рибалити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Женя, ти що на ДГ працюєш, в відділі маркетингу?

Звідки така інформація що тарифів не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да кстати насчет микромакса была инфа что визор с ними експериментирует и вроде как будет внедрять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Только на своих частотах.

У ДГ MicroMax нормально работает в многих областях Украины.

И у нас будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нас иметь в виду, не нуна <_<

Ми білі пухнасті та законослухняні!

Для WiMax потрібно широта спектру, порядку 5 мегагерц для роботи а 64QAM.

Кароче 12-15 гавнобіт в халфі.

В ідеалі прирізати до 8 гавнобіт базу, якщо ж бажання працювать на якість.

А якщо ні то в халфі. Але тоді ясно що якість звязку договором не гарантується.

Доречі всі мобільщики зараз валять в халфі, бо ємності баз не хватає. А бало беруть як за якісний мобільний звязок.

Сцукі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

astau, не позорьтесь.

На фото не Rocket, а Nanostation

Uarnet для прикладу

Надання доступу до мережі Інтернет за допомогою технологій Wi-Fi та pre-WiMax є основними пріоритетами діяльності нашої компанії.

Wimax`ом там і не пахне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...