Перейти до змісту

Продам батарейки DURACELL Turbo Max


Кирило

Рекомендовані повідомлення

Продам батарейки DURACELL Turbo Max з індикатором зарядку Powercheck, клас AA, розмір LR6. (в наявності)

Ціна: 40 грн./шт.

050 378 4248

64812_2254_draft_large.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію упаковка вартує 120 грн. (3+1 безкоштовно)

Так, за 120 грн. упаковка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людино, а майже 400% навару на одній батарейці, незадофіга буде часом ? Ну поставив би хоч 20 гривень за батарейку, я ще б змовчав, але тут вже реально жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

людино, а майже 400% навару на одній батарейці, незадофіга буде часом ? Ну поставив би хоч 20 гривень за батарейку, я ще б змовчав, але тут вже реально жесть

Так, всім бажаючим можу привезти

Duracell LR06 MN1500 KPD 02*20 Turbo 1x2 шт.

1458856.jpg

45грн. за 2 шт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.itbox.ua/product/Batareyka_Duracell_AAA_TURBO_MAX_LR03_4_81417115-p71601/

Як би за 40грн 4шт то я б взяв би, а по 40грн за 1 штуку то я тобі сам можу продати скільки забажаєш))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для людей з неврівноваженою психікою. МІЙ ЗАРОБІТОК НА БАТАРЕЙКАХ 0,00 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для людей з неврівноваженою психікою. МІЙ ЗАРОБІТОК НА БАТАРЕЙКАХ 0,00 грн.

а в чому тоді прикол ? Для людей з врівноваженою психікою повторю ще раз, закупочна ціна такого ОРИГІНАЛЬНОГО Дюраселу ДО 50 центів (як коли) за штуку, про фуфло мову не ведем, там взагалі що ціна, що якість відповідні. Так в чому прикол брати грубо по 12.5 за батарейку, а продавати по 30-40 грн за штуку ? Це заданіє партії чи що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для людей з неврівноваженою психікою. МІЙ ЗАРОБІТОК НА БАТАРЕЙКАХ 0,00 грн.

а в чому тоді прикол ? Для людей з врівноваженою психікою повторю ще раз, закупочна ціна такого ОРИГІНАЛЬНОГО Дюраселу ДО 50 центів (як коли) за штуку, про фуфло мову не ведем, там взагалі що ціна, що якість відповідні. Так в чому прикол брати грубо по 12.5 за батарейку, а продавати по 30-40 грн за штуку ? Це заданіє партії чи що ?

Обов'язково треба пояснювати. Спитайте чого газ такий дорогий і скажіть, що там можна дешевше закупити. Мене попросили допомогти, я допомагаю безкоштовно. А як батарейки попали до людини і за скільки я не знаю і не цікавився.

Поки їх ціна 40 грн. за штуку або 120 грн. за упаковку. Це пропозиція від якої ви можете відмовитись, якщо не підходить, на відміну від "реформ влади".

Я дякую користувачам, що підказали про явно завищену ціну, але це можна було б зробити і делікатніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це балашов попросив продати з гешефтом 5.10 0? :smile3:

Смішно, але все ж таки дай відповідь Шкодеру, куди відкачуєш:

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...