Перейти до змісту

Вкрали задні гальма з велосипеда


Hadi

Рекомендовані повідомлення

Вкрали задні гальма з велосипеда..Я в шоці,ото вже додумались..Шановні вело любителі , як привязуєте коня любого,то ще й гальма не забудьте! :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це вже просто, слів цензурних не підібрати. А де і як відбулась крадіжка ? Як довго вел був без нагляду ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Грушевського,в під*їзді..хвилин 10,був пристібнутий замком.

kozakd назвав як назвав.щоб більше людей знало про такі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю, хоч дивного мало - скоріше, особисто мені, абсолютно навпаки.

Зрізають же каталізатори з авто прямо на вулиці, обдирають молдінги, парктроніки...А чом з велосипеда не здерти щось невеличке, легкоз'йомне та дороге??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не здивувався аби фару, велокомп, ябо сидіння з глаголом яке ексцентриком фіксується сперли, АЛЕ ГАЛЬМА :_09:

Не сказав би що то легкозйомна деталь. Вже простіше колесо на ексцентриках сперти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладіть фото гальм, на всякий випадок. Вони мають бути такими, як передні, якщо не мінялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не здивувався аби фару, велокомп, ябо сидіння з глаголом яке ексцентриком фіксується сперли, АЛЕ ГАЛЬМА :_09:

Не сказав би що то легкозйомна деталь. Вже простіше колесо на ексцентриках сперти.

Можливо злодію не вистачало лише гальм до повного щасття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не здивувався аби фару, велокомп, ябо сидіння з глаголом яке ексцентриком фіксується сперли, АЛЕ ГАЛЬМА :_09:

Не сказав би що то легкозйомна деталь. Вже простіше колесо на ексцентриках сперти.

Простіше - але стрьомно вулицями йти...З колєсом-то)))

А гальма - в кишеню і пшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...