Перейти до змісту

Windows Phone 8.1,10(WP)


Рекомендовані повідомлення

Створив цю тему для обговорення,для пошуку вирішення проблем і тд. в даній ОС.

Завтра стану щасливим власником смартфона Nokia Lumia 635 WP 8.1

Так що пишіть тут все що цікавить,будемо разом вирішувати проблеми і обоговорювати дану ОС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефона ще нема, а проблеми вже є? :)

я просто на перед все продумав,мало лі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишу не зовсім гарну новину на рахунок вашого телефону (і всіх інших з 512 Мб) - http://wpleaks.com/smartfonyi-na-windows-10-s-512-mb-operativnoy-pamyati-budut-imet-ogranichennyiy-funktsional.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишу не зовсім гарну новину на рахунок вашого телефону (і всіх інших з 512 Мб) - http://wpleaks.com/s...unktsional.html

ну навіть якщо обмежений функціонал то ладно аби стабільно робила

айфон 4с також має трошкі урізаний функціонал в іос 8 або іос9(бета)

думаю до релізу WP10 допилять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав Nokia Lumia 635 з 1гб озу.телефон на багато кращий за аналог на андройді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав Nokia Lumia 635 з 1гб озу.телефон на багато кращий за аналог на андройді

це дебре .. значить вже почали випуск нових модифікацій ....

p/s дивлюсь що вже встиг отримати мінсу від людителя Андроїда ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав Nokia Lumia 635 з 1гб озу.телефон на багато кращий за аналог на андройді

це дебре .. значить вже почали випуск нових модифікацій ....

p/s дивлюсь що вже встиг отримати мінсу від людителя Андроїда ;)

да да))))

буду чекати релізу wp10)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю вже 2 дні,скажу ще не погано,стабільно,не глючить,гарно працює

поклеїв матову плівку,і залишеться на Алі замовити чихла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще постав якийсь спелчекер для перевірки правопису :D

Ну і по темі - батарейка скільки тримає в середньому? День чи два?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще постав якийсь спелчекер для перевірки правопису :D

Ну і по темі - батарейка скільки тримає в середньому? День чи два?

як і у всіх смартів .. якщо "нагрузити" - день, якще "не дуже" - два :) основна відмінність, як на мене - плавність і швидкість роботи (мається на увазі самої системи і стандартних прог) при слабших параметрах самого смарта .. Андроїд більше тупить навіть на 8-ми ядрах ніж вінда на одному-двох ... це моя особиста думка як користувача більш старішої версії - Lumia 800 (більше 2-х років .. ніяких глюків, зависань або перегрузів) ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще постав якийсь спелчекер для перевірки правопису :D

Ну і по темі - батарейка скільки тримає в середньому? День чи два?

Ну юзаю з самого ранку,інтенсивно,то ще залишилось 69% акб.працює стабільно,до того в мене був LG l fino,то скажу що вінда набагато шустріша і стабільніша,і акб набагато довше тримає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще досі не посадив телефон,живучий. Скажу так що по стабільності він працює як iPhone 5,все чотко,плавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помітив що злобні Андроїдоводи завжди агресивно накидаються на І-фоноводів і ще злобніше на Віндоводів.

У дочки вже рік Люмія 620 на Вінді 8.1. і їй вистачає з головою, не висне, додатків і ігр вистачає, заряда теж.

У мене старенька Люмія 800, на вінді 7.8. в принципі те ж вистачає, хоча не на всі випадки, але не гальмує не вісне (ну майже), батареї вистачає.

У дружини Самсунг S DUOS на Андроїді 4.0 - то та плюється, він загальмований, часто вісне, додатками ніякими не користується, бо по-перше не вміє., по-друге, встановиши додатки він встає взагалі. Тихенько заздрить дочці.

Прошу всіх Андрофобів - проходьте далі і брижжіть жовчю в відповідних темах по Андроїду.

ТС-а вітаю і бажаю тільки позитивних вражень і задоволень. Система Віндовс закрита що є і позитивом і негативом. Коли захочеш більш розширених можливостей і специфічних програм - завжди зможеш перейти на Андроїд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помітив що злобні Андроїдоводи завжди агресивно накидаються на І-фоноводів і ще злобніше на Віндоводів.

У дочки вже рік Люмія 620 на Вінді 8.1. і їй вистачає з головою, не висне, додатків і ігр вистачає, заряда теж.

У мене старенька Люмія 800, на вінді 7.8. в принципі те ж вистачає, хоча не на всі випадки, але не гальмує не вісне (ну майже), батареї вистачає.

У дружини Самсунг S DUOS на Андроїді 4.0 - то та плюється, він загальмований, часто вісне, додатками ніякими не користується, бо по-перше не вміє., по-друге, встановиши додатки він встає взагалі. Тихенько заздрить дочці.

Прошу всіх Андрофобів - проходьте далі і брижжіть жовчю в відповідних темах по Андроїду.

ТС-а вітаю і бажаю тільки позитивних вражень і задоволень. Система Віндовс закрита що є і позитивом і негативом. Коли захочеш більш розширених можливостей і специфічних програм - завжди зможеш перейти на Андроїд.

Нене андройде не хочу,лагає страшно.В мене була колись люмія 610 на WP 7.5 не глючила,для дзвінків і елементарного інтернета і часом як навігатора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, понакупляєте кЕтайських зламків, а птом, ой андроїд глючний. Придбайте адекватний тел, і тоді вже хайте.

Зіі нічого проти віндофонів не маю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, понакупляєте кЕтайських зламків, а птом, ой андроїд глючний. Придбайте адекватний тел, і тоді вже хайте.

Зіі нічого проти віндофонів не маю...

В мене было пару смартів на андройді,ну гарні ну функціоналу більше,але я люмію активно юзаю 2дні а на андройді мусив би на перший день на зарядку ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна взнати моделі?)

Ну вот Samsung galaxy ace2 бук класний тим що багато прошивок было

А останій був Lg LFino,по характеристикам як моя люмія,але акб тримає набагато гірше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Найбільший облом - це те, що в українській розкладці немає українського словника, тобто клава не дає варіантів готових слів, коли ти починаєш щось набирати, орфографія не перевіряється, свайп не робить.

На англійській і російській розкладці ці функції працюють просто прекрасно, а в налаштуваннях в українській розкладці реально навіть опцій таких немає. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"порівнянн" роботи 8.1 і 10 :) - http://microsoftport...-lumia-930.html

канешно 10 набагато швидша за 8.1,є звичайно лагі,вилітання програм,але це бета,а так дуже багато няшок,фішечок і тд,кому цікаво можу зробити ролік,де буду просто клацати телефон,щоб кому це буде цікаво побачили що таке Windows 10 Mobile.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канешно 10 набагато швидша за 8.1

А я чомусь зрозумів, що на першому телефоні 8,1. а не 10.

Ніби навіть сказано було

оторые работают на Windows Phone 8.1 и Windows 10 Mobile Build 10512 соответственно.

І як на мене 1-й (8,1) явно шустріший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...