Перейти до змісту

схід... :) ...два сонця...


Рекомендовані повідомлення

Походу то схід Сонця і захід Місяця... імхо...

у нас Місяць заходить на сході Сонця?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...знайомі фізики кажуть, що це атмосферне явище називається "гало"..., ... на передостанній фотці, як найбільш наближеній до класичного варіанту, я і сама його бачу..., ... а от друга "тарілочка" - оце цікаво..., ...вона вийшла з-під Сонця, постояла трохи і тужи ж утікла... ...явище тривало десь до 30хв... ...явище рідкісне, але достатньо поширене... - принаймні так каже гугл... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю це пов'язано з вологістю атмосфери, сьогодні був фантастичний туман =) як море з далека.

я сьогодні теж встав в 5 ранку. спеціально щоб зняти відео сходу сонця з висоти.

безпосередньо схід сонця не спостерігав, бо був в цей час низько на лузі, але моя відеокамера нічого такого не зафіксувала. якість звичайно не ахті, але сяку-таку панораму склеїв.

cjnzO.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю це пов'язано з вологістю атмосфери, сьогодні був фантастичний туман =) як море з далека.

я сьогодні теж встав в 5 ранку. спеціально щоб зняти відео сходу сонця з висоти.

безпосередньо схід сонця не спостерігав, бо був в цей час низько на лузі, але моя відеокамера нічого такого не зафіксувала. якість звичайно не ахті, але сяку-таку панораму склеїв.

cjnzO.jpg

...дуже гарно... туман неймовірний... ...але сьогодні я спала... :) , а фоткала вчора... "(3.07.15. Луцьк, десь 5 ранку...)" ... сьогодні ж 4?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дуже гарно... туман неймовірний... ...але сьогодні я спала... :) , а фоткала вчора... "(3.07.15. Луцьк, десь 5 ранку...)" ... сьогодні ж 4?....

дійсно, не звернув увагу на дату...

ось завантажилось коротке відео, може комусь цікаво буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паргелій (від дав.-гр. πaρa- и ἥλιος «сонце» — несправжнє сонце) — один з видів гало, виглядає як світла райдужна пляма на рівні сонця.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумываете тут всякие фантастические теории типа, гало или перигелия, а это всего- навсего обычное Нибиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...