Перейти до змісту

Цілителька Женя з Луцька


Lariska

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Цікавить чи хтось чув відгуки чи мав справу з бабкою-цілительницею що приймає в районі 2-ї лікарні, звати баба Женя ?

Порадили мені цю жіночку і пару раз до неї приїжджала зі своєю проблемою.

Зараз дуже сильне відчуття що дурять. Чи мав хтось з нею справу, чи чули про неї ?

п.с.велике прохання не флудити і відписувати по темі)) Знаю що більшість бабок шарлатани, але інколи є моменти відчаю коли шукаєш порятунку вже і у бабок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз дуже сильне відчуття що дурять

А борда має хором переконати в зворотньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А борда має хором переконати в зворотньому?

та при чому тут переконати. Я питаю відгуки чи хтось мав справу з цією людиною, щоб самій зробити висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А борда має хором переконати в зворотньому?

та при чому тут переконати. Я питаю відгуки чи хтось мав справу з цією людиною, щоб самій зробити висновки.

Вас не дурять. Ви якщо почали ходити до неї то ви себе самі вже почали дурити. Такі речі інколи помагають як плацебо коли дуже дуже вірити. Але реально то все просто бізнез і розводняк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

приймає в районі 2-ї лікарні, звати баба Женя ?

В цієї бабки не були порівняти нема як, но були на кривому валі малій дитині лякі викачували. Як каже кисиль совпаденіє чи ні но дитина після кількох сеансів стала спати спокійно. Но до біоцілителя що напроти автозавода яб не радивби, просте викачування грошей по накатаній схемі. Ви самі маєте побачити чи відчути допомагає вам чи є покращення. А не слухати чиїсь поради, мо хто робить їм рекламу шоб завлекти народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...