Перейти до змісту

Софт для дефрагментації


Plum

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть якийсь нормальний софт для дефрагментації інформації на вінті. Головні вимоги -- зручність і гарантія збереження інформації :(

Бо те що інтегровано в Windows Vista -- це убожество яке має фактично тільки кнопку "вкл/викл" і можливість дефрагментації "по календарю". Не можна подивитись ні наскільки фрагментовано інфу, ні які файли найбільш фрагментовані і т.д. В Windows XP дефрагментатор був кастрований до неможливості, а в Vista від нього візуально взагалі тільки назву лишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого це? Я без жодних проблем качаю з іфолдера, ввів цифровий код і вперед...

Ось тобі дзеркало на рапіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вже тягну з іфолдера. Там не так складно, як задовбує -- треба перейти на сторінку з рекламою, після цього через 30 секунд появляється поп-ап, в якому потрібно ввести ті цифри. А в мене поп-апи заблоковані були, так що нічого не появлялось :(

Зараз тягнеться але файл чомусь називається noname.htm, прийдеться ще переіменовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот вам ссылочка безо всяких кодов, рапид и пр.

[hide]Diskeeper.2008.ProPremier.12.0.758.0.Rus.w.License_Patch.rar[/hide]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в архіві з іфолдера крім діскіпера є ще і вірус, який ховається в файлі Dk07reg.exe в папочці Crack_Old

post-51-1202072936.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі з япапки можна качати USDownloader-ом, він навіть сам розпізнає і вводить код :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.. цікаво цікаво..

його б ще прикрутити до к-сті постів.

А то я можу просто поставити "." і все. і читатиму. поки мене за цю крапку не накажуть.

а загалом правильно

кому ДІЙСНО треба - відпише і побачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в архіві з іфолдера крім діскіпера є ще і вірус, який ховається в файлі Dk07reg.exe в папочці Crack_Old

На рахунок віруса нічого сказати не можу, я по цьому лінку не качав. Я так розумію, що крім папки Crack_Old, має бути ще Crack_New - от ним і користуйся, а вірус видали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurik, так я ж дал прямую ссылку.

+1

Так треба було щось написати в темі щоб побачити ссилку, вот я і рішив викрутитися таким чином :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одолжить

помоему такой вариант на голову лучше всяких дефрагментаров

если не вериш чужому диску - писать на 2 разных (потом незабыть "уничтожить" данные на врнменных дисках)

но такой сариано не подходит для дефрагментации файлов "установленой винды"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одолжить
коли я дефрагментую рейд на відео-машині, то мені треба позичити терабайт вінтів для того щоб мувнути туди-сюди :D Кусками мувнути не получиться -- там рейд

А якщо все буде добре, то скоро буде півтора чи навіть два терабайта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...