Перейти до змісту

Куди "переїхав" магазин?


tamiris

Рекомендовані повідомлення

Напроти головного корпуса ВНУ був магазин, де продавалось все, що стосується українського: рушники, обереги, віночки. Тепер його там немає. Сказали, що "переїхав" до бім-бома, але все обходила в тому районі - не знайшла. Підкажіть, де він або, може, ще десь є таке, бо треба послати за кордон якийсь символічний подарунок. "Крайньої хати" вже також немає.

Дам +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на дверях невисит уже бумажка?

знач так, магазин петерь у Драмтеатра, в подвальчике, возле входа в бар какойто, что тоже в подвальчике

post-4-1202056823.jpg

или с другой стороны "дома с белой крышей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на дверях невисит уже бумажка?

знач так, магазин петерь у Драмтеатра, в подвальчике, возле входа в бар какойто, что тоже в подвальчике

post-4-1202056823.jpg

или с другой стороны "дома с белой крышей"

Ще ззаді готеля Світязь є законспирирований гамазін. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, это тот, где мы Украину покупали? видимо туда и переехал -- ассортимент 100% тот же.

магазины на Воли (типография) и Леси Украинки (напротив бывшего гастронома "ветеран"), скорее, художественного чем сувенирного направления, но что-нить красивое из керамики там все еще можно купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім. Буду робити "рейд" по всіх точках. :rolleyes:

Тоді ще одне питання, може, кому теж колись буде потрібно. Що переслати китайозі? Планую пакунок бандероллю. Думала писанку, оздоблену бісером, але ж вони там, ніби, спеціалізуються на перлинах, а тут якийсь примітивний бісер. Як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є такі чудернацькі різнокольорові керамічні звірі(черкаська, здається, кераміка) йому буде близьке, бо таке ж казкове як дракон, але зовсім на дракона не схоже:rolleyes:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ще одне питання, може, кому теж колись буде потрібно. Що переслати китайозі?

Презервативів.

Кожному.

І побільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть еще магазинчик, как идти по арбату вниз, в сторону базара, мимо магазина Спрайт, напротив "Дома быта". Там тоже продают всякие сувениры, вышиванки, и прочее. Цены правда явно не луцкие, хотя говорят что все ручной работы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є такі чудернацькі різнокольорові керамічні звірі(черкаська, здається, кераміка) йому буде близьке, бо таке ж казкове як дракон, але зовсім на дракона не схоже:))

Кераміка потовчеться і доїдуть тільки черепки. звідти приходять посилки-коробки потовчені. І це дівчина віком 17 років.

Yarchik, презервативи - це цікаво, особливо якщо зважити на те, що вона бізнес-партнер мого чоловіка. :D Все правильно розцінить...... :lol:

Їм там роздають їх часто безплатно.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є такі чудернацькі різнокольорові керамічні звірі(черкаська, здається, кераміка) йому буде близьке, бо таке ж казкове як дракон, але зовсім на дракона не схоже:))

Кераміка потовчеться і доїдуть тільки черепки. звідти приходять посилки-коробки потовчені. І це дівчина віком 17 років.

Yarchik, презервативи - це цікаво, особливо якщо зважити на те, що вона бізнес-партнер мого чоловіка. :D Все правильно розцінить...... :huh:

Ну і....їм там роздають їх часто безплатно.

а яйці, навіть бісером обклеєні, не потовклись би? а такий звір і дівчині буде цікавий, тим більше звір- чоловічого роду, вони тма вусаті,рогаті:)

Zevs_Isver, это тот, где мы Украину покупали?

угу

что вы покупали??? :blink:

извините...

От і я питаю : хто продав "москалям" Батьківщину? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik, яйця з бісером - це не прості курячі , а воскові чи які там, коротше, не бються навіть якщо ними спеціально кидати в стіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та діло хазяйське- яйцями об стіну:huh:вишите їй щось передай. і гарно, і не пошкодиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім. Буду робити "рейд" по всіх точках. :wacko:

Тоді ще одне питання, може, кому теж колись буде потрібно. Що переслати китайозі? Планую пакунок бандероллю. Думала писанку, оздоблену бісером, але ж вони там, ніби, спеціалізуються на перлинах, а тут якийсь примітивний бісер. Як думаєте?

З досвіду з тайванцями - від наших бісерних писанок більшість в захопленні :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім. Буду робити "рейд" по всіх точках. :)

Тоді ще одне питання, може, кому теж колись буде потрібно. Що переслати китайозі? Планую пакунок бандероллю. Думала писанку, оздоблену бісером, але ж вони там, ніби, спеціалізуються на перлинах, а тут якийсь примітивний бісер. Як думаєте?

З досвіду з тайванцями - від наших бісерних писанок більшість в захопленні :)

О, дякую, я скористаюсь порадами і куплю вишиванку і яйце. Напишу про реакцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...