Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ЯК? Я вже з десяток мил перепробував.

Видає Registration from this email domain is not allowed.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК? Я вже з десяток мил перепробував.

Видає Registration from this email domain is not allowed.

напевне хоче не халявне мило. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ж написано що публічні системи (типу mail.ru, gmail, yandex) воно не підтримує.

Треба давати на приватну, наприклад на мило дата груп. При реєстрації (не знаю як зараз раніше було точно) видавали ящик в доменній зоні itt.net.ua або fk.lutsk.ua на який мені від symbian signed успішно прийшла реєстрація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з халявного підходить live.ru (це один з доменів hotmail).

ні не підходить скажіть шось типу фотакома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ж написано що публічні системи (типу mail.ru, gmail, yandex) воно не підтримує.

Треба давати на приватну, наприклад на мило дата груп. При реєстрації (не знаю як зараз раніше було точно) видавали ящик в доменній зоні itt.net.ua або fk.lutsk.ua на який мені від symbian signed успішно прийшла реєстрація.

стукай в асю 372526178

хочу дещо запитати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что, все поняли о чем речь и где топикстартер регистрируется? :lol:
в коменті до теми написано symbian signed. Ті кому потрібно -- зрозуміли ;)

Це реєстрація на сервісі, який дає можливість підписувати сертифікатом дистрибутиви софта для смартфонів на базі Symbian OS 9.X

Тепер більш зрозуміло? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це оболонки для підписки софта . Але щоб ними користуватись ще портібен сам сертифікат, який видається офіційним сервісом для кожного IMEI-номера (тобто для кожного телефона) окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообщем, я регился на Симбиан Сигнед с мылом от сайта UFO.UA (фотики, плееры). Регистрируйтесь на сайте им автоматом получаете мыло, которое проходит на Симбиан Сигнед для регистрации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не проще на аллнокия.ру на форуме попросить сертификат под свой ИМЕИ? Отвечают за минут 5-10. Я себе на четыре тела уже просил ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проще и там, но всё-таки удобнее когда одним щелчком подписываешь всё что видишь :-))) Предварительно не выкладывая никуда для подписи... ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так сертификат раз заказал, а потом одним щелчком подписывай себе всё что видишь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

 Навчіть мене убрати ті сертифікати. Долбана нокіа не дає поставити ніяку прогу на старенький Е50. (а дуже треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Навчіть мене убрати ті сертифікати. Долбана нокіа не дає поставити ніяку прогу на старенький Е50. (а дуже треба)

Я чув що вроді Plum знає як це робиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...