Перейти до змісту

Спам


Rock

Рекомендовані повідомлення

Як вже ці спамери задрали , сьогодні відкриваю почту , з 6 повідомлень 4 спам,і так кожний раз ,хоть кідай той засвічений ящик (але шкода ,вже користуюсь ним років з сім),хоча є і інші адреси ,найбільше сподобалась почта гугла,якось вона там той спам фільтрує.

Петр Данилович Мартышин --i сомнительная и безнадежная задолженность 15:31

Евгений Егорович Николайчин --i сомнительная и безнадежная задолженность 15:02

Subscribe.Ru --Russian Games. Все о русских играх 10:35

Станислав Федорович Безверхов --i Тренинг по управлению персоналом 08:44

Subscribe.Ru --3DNews 06:49

Аркадий Борисович Костерев --i аренда земли через аукцион 06:15

PS.Якби стояло питаня (як перед Пілатом :) ) кого помилувати злобного спамера ,або якогось бандюгана ,напевно майже всі користувачі інтернету помилували б бандюгана. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спам придуман для блондинок.

они его читают, по ссылкам ходят

не лишайте их такого удовольствия :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящик случайно не на mail.ru & Co. зарегистрирован? Давно ходят слухи, что мейлру неплохо зарабатывает, сливая свои базы спамерам за большие бабки... Но доказательств вроде нет ни у кого :) (хотя лично я думаю, что это вполе может быть true)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ящик случайно не на mail.ru & Co. зарегистрирован? Давно ходят слухи, что мейлру неплохо зарабатывает, сливая свои базы спамерам за большие бабки... Но доказательств вроде нет ни у кого :) (хотя лично я думаю, что это вполе может быть true)

та ні, цей ящик на rambler.ru .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gmail дійсно забезпечує користувачів якісною поштою. Маю скриньку на ukrpost.net, то там без спаму й дня не проходить. До того ж, досить часто нормальні листи кидає в спам, а власне спам як приходив, так і проходить. Скільки б його не помічав, що то спам. Листи з однаковими темами, з тих самих адрес і т.п. Взагалі не розумію, як в них спам-фільтр працює :-( Перед минулим новим роком листа писав адміністрації. Сказали, що з НР все наладиться, вони над цим працюють... Пройшло вже більше року, а краще не стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене почта фотакомівська.. спамерів море :) в день по 10 повідомлень.

але в мене Mozilla Thunderbird. Повідмічав, які листи є спамом і тепер нормально.

Весь спам скидає. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gmail дійсно забезпечує користувачів якісною поштою. Маю скриньку на ukrpost.net, то там без спаму й дня не проходить. До того ж, досить часто нормальні листи кидає в спам, а власне спам як приходив, так і проходить. Скільки б його не помічав, що то спам. Листи з однаковими темами, з тих самих адрес і т.п. Взагалі не розумію, як в них спам-фільтр працює :-( Перед минулим новим роком листа писав адміністрації. Сказали, що з НР все наладиться, вони над цим працюють... Пройшло вже більше року, а краще не стало.

По ходу на ukrpost.net такая же беда, что и на mail.ru, скорее всего :)

А на mail.ru меня не спасал и до сих пор не спасает даже настроенный мною блэклист на пару сотен шаблонов... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я як поставив спам-фільтр Агава для Бата, то він після того, як трішки навчився, практично не помиляється..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь українським "i.ua". З сусідським mail.ru навіть не порівнюється.

За весь час користування, ні одного спамерського повідомлення не отримав ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
в мене почта фотакомівська.. спамерів море :) в день по 10 повідомлень.

але в мене Mozilla Thunderbird. Повідмічав, які листи є спамом і тепер нормально.

Весь спам скидає. ;)

10 це ще мало, мені і по 200 приходить.

Не потрібно думати що нічого не робиться. Ось статистика поштового сервера за суботу:

11626 received

10574 delivered

493 deferred (2014 deferrals)

575 bounced

171949 rejected (90%)

7219 discarded (3%)

Видно що 93% - це відкинуті поштовим сервером повідомлення по різним причинам, 7 % ті, що відповідають RFC, правилам надсилання повідомлень та інше і були прийняті для доставки користувачу.

Це статистика вихідного дня, в будній день цифри десь і 1,5-2 рази більші. І це реальна картина по всьому світу, більше 90% листів це спам.

ps:

Є варіант: затримувати на деякий час пошту для абонентів на поштовому сервері, потім аналізувати фільтрами, відсіювати 100% спам і тільки тоді доставляти в поштовий ящик, але ж гвалт піднімають навіть коли лист на кілька секунд затримається. Так що на поштовому сервері такого робити категорично не можна. Тим більше закон говорить що ніхто не має права переглядати Вашу кореспонденцію навіть якщо це антивірусна програма крім самого користувача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок спаму на миль.ру, інформація для роздумів http://otvet.mail.ru/question/7477234/

На рахунок і.уа - зареєстрував на ньому ящик, 100% він абсолютно ніде не світився і використовувася тільки для переписки з декількома людьми, буквально за декілька днів на нього хлинув спам - це так для роздумів.

Загалом же ситуація, яку описав serega має місце бути. Спам - це індустрія, і приносить вона зовсім не маленькі доходи.

ЗІ імхо зараз найкращий сервіс на ukr.net, знову ж таки вони дозволяють використовувати свої сервери для відправки пошти клієнтськими програмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На рахунок і.уа - зареєстрував на ньому ящик, 100% він абсолютно ніде не світився і використовувася тільки для переписки з декількома людьми, буквально за декілька днів на нього хлинув спам - це так для роздумів.

твоя адреса могла покинути компютер "кількох людей" дякуючи троянам та вірусам якими вони могли бути інфіковані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наших фрімейлах це так чи інакше є або буде згодом. Не сумнівайтесь що вам прийде спам.

Колись мені в скрин. на online.ua прийшло повідомлення: Якесь рекламне агенство ..послуги розсилання реклами...маємо у базі (хзн-число не памятаю) скільки адрес мил фрі і не фрі і ціна збоку....

Зате скільки прізвищ генерить машина спаму....Алексей Павлович Верочкин, Владимир Алексеевич Подзатыльников :huh: ....це все запрошення на семінари в Києві

В кінці повідомлення міститься звичайний текст англійською мовою розповідного стилю....який не дає можливості визначити однозначно що це спам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

похоже спамеры совсем оху$%ли.. вот содержание единственного письма прорвавшегося сегодня через спамфильтр :

сабж : пропал ребенок

Здравствуйте, помогите пожалуйста.

пропала девочка 3-х лет, София Шарыкина.

Была одета в розовые шорты, футболку и голубой платок.

Загорелая. Волосы русые, короткие. Глаза серо-карие.

Сейчас ребенок может оказаться где угодно, в том числе и за границей.

Если Вы обладаете какой-либо информацией о Софии, сообщите, пожалуйста

Вся информация, а так же фотографии на сайте.

а вот дальше ссылка на какой-то турецкий музыкальный сайт. я им в разделе обратной связи написал пару ласковых, может образумятся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на робочий ящик ще круче прийшло (вже втретє).

Вніманіє ! Впєрвиє ! Циганє-спамєри ! :rolleyes:

Return-path: <[email protected]>

Профессиональный цыганский ансамбль предлагает музыкальное сопровождение корпоративных вечеров, юбилеев, свадеб, презентаций, банкетов. Очаровательные цыганские песни, романсы, танцевальные постановки не оставят вас равнодушными. Наш репертуар доставит вам незабываемое удовольствие.

Звоните нам в любое удобное для Вас время +38068 281 04 69

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить спамери знають що ти з фірми бо пропонують відповідні послуги....нечисті на руку наші провайдери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить спамери знають що ти з фірми бо пропонують відповідні послуги....

Та якось моя робота абсолютно з їхніми послугами не пов"язана..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Виходить спамери знають що ти з фірми бо пропонують відповідні послуги....нечисті на руку наші провайдери

Повір, провайдеру абсолютно не вигідно комусь передавати списки поштових ящиків абонентів, на їх же сервер це все посипеться в майбутньому і прийдеться влазити в затрати на нові і більш потужні сервери.

ps: Хоча по $100 за ящик я б продав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вніманіє ! Впєрвиє ! Циганє-спамєри ! :D

я вот вообще не понимаю, откуда эти цыгане взялись? (с)

спаммеров - надо на колбасу "собачья радость" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новая тема -- олбанский в спаме. давно еще кто-то предлагал использовать его в секретных армейских переговорах, типа "сиржанд Ивонофко, закладовай болистичезгое ракедко!", а тут вот приходит спам про "лозейки в договарах" :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене щодня від 10 до 60 (в середньому по 15-20) листів в спамі прибавляється.

але GMail успішно з цим справляється, тому в розділ спам я ніколи не заходжу...

раз на дні три в нормальну пошту влізає спамлист, але це не настільки важливо..

поштові сервери не будуть продавати свої бази оскільки їм це не вигідно...

в більшості випадків такі бази попадають з форумів і інших ресурсів, де потрібно вказати мило для реєстрації..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
в більшості випадків такі бази попадають з форумів і інших ресурсів, де потрібно вказати мило для реєстрації..

А також з допомогою троянів, які шукають їх на компютері інфікованого користувача в адресних книгах, програмах обміну миттєвими повідомленнями, просто в файлах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачьотний спам! :smile3:

«Меня зовут Бакаре Тунде, я брат первого нигерийского астронавта, майора ВВС Нигерии Абака Тунде. Мой брат стал первым африканским астронавтом, который отправился с секретной миссией на советскую станцию „Салют-6“ в далеком 1979 году. Позднее он принял участие в полете советского „Союза Т-16З“ к секретной советской космической станции „Салют-8Т“. В 1990 году, когда СССР пал, он как раз находился на станции. Все русские члены команды сумели вернуться на землю, однако моему брату не хватило в корабле места. С тех пор и до сегодняшнего дня он вынужден находиться на орбите, и лишь редкие грузовые корабли „Прогресс“ снабжают его необходимым. Несмотря ни на что мой брат не теряет присутствия духа, однако жаждет вернуться домой, в родную Нигерию. За те долгие годы, что он провел в космосе, его постепенно накапливающаяся заработная плата составила 15 000 000 американских долларов. В настоящий момент данная сумма хранится в банке в Лагосе. Если нам удастся получить доступ к деньгам, мы сможем оплатить Роскосмосу требуемую сумму и организовать для моего брата рейс на Землю. Запрашиваемая Роскосмосом сумма равняется 3 000 000 американских долларов. Однако для получения суммы нам необходима ваша помощь, поскольку нам, нигерийским госслужащим, запрещены все операции с иностранными счетами. Вечно ваш, доктор Бакаре Тунде, ведущий специалист по астронавтике»
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...