Перейти до змісту

Спам


Rock

Рекомендовані повідомлення

Harddriver, действительно супер! :) этому спамеру надо бы фантастические рассказы писать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гыгы

баш отжог:

winzard: Если мне в почтовый ящик валится 1000 писем спама в сутки, должен ли я зарегистрироваться как почтовое отделение?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось новеньке :D

сьогодні прийшло :

К несчастью, моя подруга Наташа, которая была со мной 2 года вместе, изменила мне. Я случайно нашёл у неё на компьютере "фотосессию" с её любовником. Не смогу передать весь шок, который я испытал при виде её с другим на откровенных фотографиях.

Совместные изображения я не стал выкладывать, потому что он тут непричём. Я уверен, что он даже не знал о моём существовании.

Но чтобы отомстить ЕЙ, я разместил тут эти частные эротические фотографии вплоть до откровенных! Пожалуйста, поддержите мой план мести, и пошлите эту ссылку всем людям которых вы только знаете в MSN / ICQ / mail.ru Агент / в блоге / на форуме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виключно ради цієї темки нечистив спам пару днів :)

spam.jpg

і жодного спам листа за цей період в вхідні не попало.. gmail рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось новеньке :P

сьогодні прийшло :

К несчастью, моя подруга Наташа, которая была со мной 2 года вместе, изменила мне. Я случайно нашёл у неё на компьютере "фотосессию" с её любовником. Не смогу передать весь шок, который я испытал при виде её с другим на откровенных фотографиях.

Совместные изображения я не стал выкладывать, потому что он тут непричём. Я уверен, что он даже не знал о моём существовании.

Но чтобы отомстить ЕЙ, я разместил тут эти частные эротические фотографии вплоть до откровенных! Пожалуйста, поддержите мой план мести, и пошлите эту ссылку всем людям которых вы только знаете в MSN / ICQ / mail.ru Агент / в блоге / на форуме

Мені таке по асьці пришло. Тра відкрити сторінку, а потім там буде посилання написане для друга, якшо його відкрити з іншого IP - то там появляються ше фото дівчини(які сховані)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, вже спамери і з борди в лічку пришуть....
потрібно відключити можливість відправки ПМ юзерам у яких менше, наприклад, 5 постів :huh:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в ПМ привалило повідомлення від якоїсь квіни яка обіцяла любить мене до кінця життя якщо я кляпну на її Емаіл який власне і був ніком цього робота, Алярма вони серед нас, спамери атакають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мета цього бота виявилось був саме флейм на форумі - про нього написало сумарно вроді 3 людини(не боти) у 3 різних розділах(Про форум, Хумор, і тут тепер) ..... ;) .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...