Перейти до змісту

Ще одна запроданка Палиці!


Рекомендовані повідомлення

Доповнив попередній пост цитатами із сусідньої теми.

Ах так?!

Тебе ще тоді не було коли перестали платити внески. А приймали рішення про твоє президентство без кворуму, кілька людей які давно перестали платили внески, в.ч. і я був присутній + ще кілька людей, які не являлися членами АВЛ. 2/3 з тоді присутніх при передачі зливанні тобі повноважень на сьогодішній день в будь якому суді готові це засвідчити. Твоє обрання я взагалі вважаю нещасним випадком!

Ну і як бачите, що я мовчу, що ти незаконно обраний презик! :x

Ця тема зі збором, якщо постаратися з точки зору юриспруденції може бути трактована: як намагання здійснити шахрайські наміри, чи в крайньому разі при перерахунку тобі хоч копійки "як утримання незаконних доходів" і довести це.

Звісно останнім абзацом я заганяюсь, але завжди знай своє місце під сонцем :0023:

Якщо не було кворуму, так чому усе-таки були перевибори? Значить потрібно судити питати з людей, які допустили проведення та переобрання Президента. Якщо вже на цьому так настоює Українець.

Давайте вже тоді усе робити по-Закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Міро-гонить, міро-точить. Боротися з його флудом і наклепами собі дорожче і без толку. Пояснюю решті, - ті пости, де воно мене хоч якось згадує, торкається якимось чином, я видаляю безвозвратно. Щоб не було зайвих запитань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Українка Беломоіна виграла етап Кубка світу з маунтинбайку в Андоррі

Наша спортсменка подолала дистанцію трохи більше ніж за 1 годину 26 хвилин.

Інше 20:35, 02 липня 2017

Яна Беломоина виграла гонку етапу Кубка світу / baku2015.com В Андоррі відбувся етап Кубка світу з майнтинбайку, де перемогу отримала українка Яна Беломоина, повідомляє офіційний сайт змагань. Наша спортсменка подолала трасу за 1 годину 26 хвилин і 4 секунди. Українка на 1 хвилину 37 секунд обігнала датчанку Лангвад, і на 1 хвилину 56 секунд норвежку Далле-Флесья. У десятку найсильніших також потрапили спортсменки зі Швейцарії, Канади, Польщі, Росії, Нідерландів, Швейцарії та Німеччини. Наступний етап Кубка світу відбудеться 8-9 липня в Швейцарії.

Детальніше читайте на УНІАН: https://sport.unian.ua/othersports/2006614-ukrajinka-belomoina-vigrala-etap-kubka-svitu-z-mauntinbayku-v-andorri.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Лучанка Яна Беломоїна тріумфувала на Кубку світу

 

Лучанка Яна Беломоїна залишається першою у загальному рейтингу учасників Кубку світу з маунтенбайку.
Нагадаємо, на початку серпня стало відомо, що вона перемогла на Кубку. З цим досягненням її привітав Президент Петро Порошенко.
27 серпня відбулася остання гонка останнього етапу Кубка. Яна Беломоїна фінішувала другою, пропустивши вперед Йоланду Нефф з Швейцарії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Велогонщиця із Луцька Яна Беломоіна перемогла у конкурсі краси «Міс спортивна весна-2019».

Цитувати
Про це йдеться у дописі офіційної спільноти НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team, пише ВолиньUA.

За результатами голосування, серця вболівальників полонила нестримна та мужня на дистанції, тендітна та ніжна у житті - чемпіонка Європи та призер чемпіонату світу з маунтенбайку Яна Беломоіна (166 голосів).

Компанію у трійці призерів їй склали олімпійська чемпіонка біатлоністка Валентина Семеренко (103) і володарка історичної для нашої держави нагороди світової проби зі сноуборду Аннамарі Данча (76).

Щирі вітання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.06.2015 at 22:38, starOFF сказано:

Це просто жах! Такого від Яни я не очікував :( Продалась разом з тренером і всім волинським велоспортом :) Правду казав "Росіянин" і "*ленман" та інші дуже розумні люди з борди а я не вірив їм...як жеж мені соромно я не знаю як тепер жити...Полиця скрізь, скоро буде будувати Карабаси кругом! :0157:

Ну так чому ви не підтримуєте її? Підніміть сраку від комп'ютера і занесіть пару тисяч зелених на велосипед їм і не будуть вони на великих Палиці кататись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...