Перейти до змісту

Допоможіть оцінити велоконя для подальшого продажу.


Рекомендовані повідомлення

Доброї ночі шановні вело любителі і професіонали! Допоможіть будьласка оцінити коника.

На жаль склалася така ситуація що приходиться продати і не хочеться віддати за безцінь, але і не хочу ставити ціну виходячи з того " Кому скільки не вистачає"...

Рама 21.

Руль і винос Uno.

Гальма Deore LX

перекидки і перемикачі Deore XT

Шатуни XCT

Педалі Welgo

Вилка Manitu

Пістоновані подвійні диски з втулками Qvanta

Резина Schwalbe Rocket ron 26

Волокомпютер, болотніки, маячки, і задній стоп.

Велосипед проїхав трохи більше 700км.

post-25304-0-55139800-1434315096_thumb.j

post-25304-0-68038500-1434315105_thumb.j

post-25304-0-31375600-1434315116_thumb.j

post-25304-0-13604400-1434315123_thumb.j

post-25304-0-54682400-1434315130_thumb.j

post-25304-0-10077500-1434315139_thumb.j

post-25304-0-50410900-1434315148_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його не берегли. Сидіння не рідне, купувалося бв. Є царапини і потертості. Цікавить що за нього можна взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладнання вела топове, у більшості, але морально застаріло ще років п'ять тому. І не тільки морально, як бачу. Ще й несбалансоване. Важко цінити. Скажу єдине, ви більше вигадаєте, якщо буде барахол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вилка, задня перекидка, манетки, гальма, та колеса (без гуми). Скільки хочете за це все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, я хочу почути конкретну суму. Я купувала його 3 місяці тому за 800 доларів. Чого він зараз вартий. Працює все відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, виходить ви знаєте, скільки він коштує. От вам і конкретна сума. Три місяці, то не три роки.

Вам пояснюють, що важко оцінити такий велосипед, ще й по фото. А ще й конкретну суму. Баловані люди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім!

Ціна продажу 650 доларів.

Якщо когось цікавить пишіть в п.п домовимся про зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купувала його 3 місяці тому за 800 доларів.

Хтож вам його так впарив ............. :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купувала його 3 місяці тому за 800 доларів

то це взагалі не показник, бо коштує він приблизно вдвічі дешевше. а продаван, що втулив за 800, просто вас добряче намахав :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 долярів максимум!

А можна поцікавитися, звідки Ви взяли саме цю цифру? Чому саме 200? Як Ви рахували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По гумі не скажеш що вона відкатала лише 700 км. У мене більше, але вусики ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторю ще раз, велосипед не берегли і активно використовували.

не берегли, значить вбили.... відповідно і ціна...

а ти хочеш тут втулити вбитий вел за 800 баксів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна залежить від того чи купували новим, чи з рук. Якщо купували б.у. то звідки ви знаєте реальний пробіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авторка когось певно хоче наобманути, за 3 місяці його до такого плачевного стану нереально довести, навіть по стерті в хлам гріпси, свідчать що байк мучили довго та нудно.

ну а віддати за доходягу дві ціни бюджетних, нових веліків, то хто вам дохтор... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вилка, задня перекидка, манетки, гальма, та колеса (без гуми) 2500 грн влаштує? Якщо боїтеся, то приїду і все сам зніму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

800 доларів це троха забагато ... ось тут http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=82&t=271284 за 700 найнер в набагато кращому обвісі продається і в нормальному не вбитому стані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яб для початку гарно його помив. Якщо то на ньому не цілюще болото по 400 баксів за кг. Тоді ціна в 600 баксів реальна його вартість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не заставляю купувати. Я попросила зорієнтувати в вартості.

Написала ціну за яку купила. Ніхто нічого путнього не написав, тільки обісрали, а тепер ще й винною зробили. :_11:

Я б його не продавала якби не обставини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі ж сказали 400баксів його ціна, для старту можна і 500 запросити з подальшим зниженням ціни. Я звісно не знаю в якому він технічному стані, але вел реально таки дуже не поганий. Про те як каже одна: морально застарілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі ж сказали 400баксів його ціна, для старту можна і 500 запросити з подальшим зниженням ціни. Я звісно не знаю в якому він технічному стані, але вел реально таки дуже не поганий. Про те як каже одна: морально застарілий.

Дуже дякую!

Хоть одна людина дала змістовну відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...