Перейти до змісту

До власників такс


Flower

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні купили щеня породи такса. Таке маленьке й хорошеньке! :(:huh:

Як правильно доглядати за собаками цієї породи? Принаймні, наразі, за малим щеням? Чим годувати, щоб не заподіяти шкоди? Можливо, якісь іграшки люблять ці собаки? Раніше сама бачила, які такси грайливі.

Буду дуже вдячна за будь-які поради, особливо від власників такс. Усім дякую за увагу! :):blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є таксочка.Півтора року.Такий прекрасний "лопушок" з імям Бєнька."Лопушок"-бо такий доообрий...добрийййй і вухатий.Правда добрий до рідних і друзів,а на чужих кидається немов лев.Але то я думаю,скоріше,з переляку аніж з намагання захистити.Чим годувала....та нічим таким особливим...тут я не знаю,як правильно.Давала творожок(не хотів,приходилося годувати).А впринципі їв і їсть усе підряд наввипередки з кицькою.Солоденьке любитььь,страшноооо.Грайливий дуже,хоча й любитель поспати.Улюблена іграшка-м"ячик,що піщить.Прямо "дах зриває",коли чує цей писк.Купувала різні іграшки спеціальні,собачі-не подобається.Ще любить "носитися" з тапочками і дитячими мякими іграшками.І пластиковими пляшками(коли вже більший став).Ну і ще...туалетний папір.....рве на малюпусенькі шматочки поки вдома нема нікого.Ще купувала йому різні кісточки собачі-нічого не подобається,окрім такої штуки,що називається"собачі ласощі"-щось типу засушених шкурок,це любить.Ну не знаю,що ще розказати.Щось зацікавить-питай.Я не спеціаліст,але чим зможу-допоможу.Вітаю з дуже вдалим подарунком.Такси-вірні,добрі і просто "абалдєнні"друзі.

Ще забула-до місяців девяти не можна,щоб такси самі ходили по сходах,це шкідливо для їхнього хребта.Отже-приїходилося носити на руках туди-сюди.Навіть на високі бровки намагалися не пускати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду! ;) Шкода, чомусь не можу поставити репутацію...

В мене майже те саме відбувається з моїм малим. :) Тапочки батька тягає по всій хаті, не встигаємо забирати :D Облюбував біленького гарненького зайчика, гризе його, тріпає, але він така лапочка! :) Та і їсть в принципі все, ні від чого не відмовляється. На рахунок солодкого - так, дуже любить! :) Також любить овочі і фрукти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було дві такси. Мисливці азартні. Дуже любили подоружувати. Якщо ми збиралися кудись їхати то вони задовго до виїзду чатували біля машини, щоб ми їх недай боже незабули.

Що що а овочі вони люблять. В мене такса на дачі сама піде на грядку з огірками вирве якого стодобається, а вибирає найкращі :).

P.S. Для них сама більша радість це полювання. Ну або хотя б виїзд за місто наприроду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В мене такса - майже 5 років.

Годувати краще сухим кормом ( принаймі перший рік) бажано не якийсь педігрі, або Гав, а Hills-ом чи чимось рівнозначним...(якщо позволяють фінанси) Якщо вирішили кормити звичайною їдою - то:

1. Головне - це не перекормити таксу на першому році бо вона потім не зможе похудати... і получиться сосіска на коротких ножках.

2. Таксам НЕ МОЖНА трубчастих коісток (при розгризанні в кісток получаються гострі краї (бо зуби в собаки великі, а кішки тоненькі), і може поранитись з усіма витікаючими.

3. Не можна крохмалу(картоплі...), гречки... і НІКОЛИ і ні в якому разі РИБИ.

Для хребта собак опасно ходити тільки вниз по сходам, а на верх всі такси бігають - будь здоров з самого дитинства. Пригати з високих місць також до року противопоказано( може собака пошкодити хребет), хоча якщо з вагою все впорядку, то думаю проблем не буде.

Ніколи не забувайте, що такса дуже розумна, і така ж вперта. Якщо один раз дозволив таксі залізти на крісло (наприклад) , то вона думає - що це так має бути НАЗАВЖДИ, і якщо хтось завтра-післязавтра захоче зігнати її - то буде мстить (чи обувку погризе, чи калюжа... можливо в тапочкі обідчика)

І ГОЛОВНЕ - таксу ніколи НЕ МОЖНА БИТИ. Вони мстять, і сильно обідчиві... Пугати також не рекомендується (деякі люди стукають палкою або згорнутою газетою рядом) Краще взяти за шкірку, і потрусити, посовістити. Для мого Winner-а сама страшна кара - це коли він наказаний, і його не пускають на диван...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-1524-1205443012.jpg post-1524-1205442979.jpg

:)

Мої

2. Таксам НЕ МОЖНА трубчастих коісток (при розгризанні в кісток получаються гострі краї (бо зуби в собаки великі, а кішки тоненькі), і може поранитись з усіма витікаючими.

3. Не можна крохмалу(картоплі...)

Ну ти троха переборщив з кісточками мої все життя їх гризли і нічого. Прожили більше 8 років і загинули під автомобілями. -_-

Тай сиру картоплю вони з задоволенням їдять. Вона для них корисна в ній багато вітамінів. А от варену їх жилудки непереварють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре якщо собака має сильний імунітет - то він і камні гризти буде ( нічого не станеться)... Просто колись в мене по незнанню загинула карликова такса - дали костей курячих, поцарапались кишки... чи що там,- пішла інфекція внутр... вобщим спохватились коли собака почала чахнути - але так і не спасли, а боролись за неї біля місяця...

А з другим було легше (начали слухати поради ветеринара і таксятників) посадили на дорогий корм, і без проблем. Просто в силу цих всіх селекційних відборів собаки стають вразливими до разних там інфекцій. Друге діло коли таксеня від мисливців які все життя бігали по лісам-болотам.

Всі поради написані з власного досвіду... ну окрім картоплі( так радять ветеринари). Мається на увазі не зловживати крохмалом.

Зараз, коли собаці вже біля 5 років з їдою не перебираємо - їсть те що люди, і нічого - довольний. Головне не вестися на просящий погляд( так і хочетья дати парочку котлеток). Таксі по ідеї їжі треба зовсім мало - після року можна кормити два раза в день, і їй хватає.

post-3471-1205491805.jpg

post-3471-1205491848.jpg

post-3471-1205492038.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто може розказати,як такс дресирують?Бачила по тєлєку клуб для тренування такс з спеціальними лазами.В нас є щось таке?Розкажіть,хто що знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

А я пропоную свого таксу для спарювання! Абсолютно безкоштовно! Так би мовити, і собаці для здоров'я треба і цуценятко замовили!))

Так що звертайтесь в кого є бажання, собака гарний і як для такси, то великих розмірів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я пропоную свого таксу для спарювання! Абсолютно безкоштовно! Так би мовити, і собаці для здоров'я треба і цуценятко замовили!))

Так що звертайтесь в кого є бажання, собака гарний і як для такси, то великих розмірів...

Зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...