Перейти до змісту

Подарую дітям комп.


laser

Рекомендовані повідомлення

Власне не знаю чи тема в цьому розділі, але потребую вашої допомоги.

Є можливість і бажання подарувати простенький комп. Вже є практично повний комплект - монітор, блок, клава, щур.

Хотілось би в якийсь дім сімейного типу, лікарню для дітей, щколу чи щось таке. Може ви підкажете де є потреба (тему з тубдиспансером бачив).?

Якщо у когось є бажання долучитись - можете додати малі колонки чи вебкамеру, лишню планку пам'яті DDR.

Чому саме для дітей? Бо на прикметі є ще один цікавий сюрприз. Поки озвучити не готовий, але якщо все вийде, думаю отримувачам буде приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там комплект на амд дюрон. пам'ять заберу, підійду куди скажете. фотозвіт обов'язково буде, щоб потім не виникало питань.

процесорів не треба, свої лежать без діла, дякую.

ще лежить комплект на 478. робив робив, але зара щось неясно. якщо запуститься, то зберу ще один системник. але то вже на майбутнє.

зараз хочу оприділити куди це направити. бо і викидати жалко, і продавати вже нема що, і дома заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вінти 2 по 20 гб. ІДЕ

Віддам. память ДДР2 512, вроді є .

775 Селеронів 430 / 420 є кілька штук. і Селерон 775 якийсь 336.

Правда, всі без кулерів.

Подивися тему, Борд-допомога для діток і сконтактуйся із автором теми. Ми з дружиною перед ісума святами щось купуємо і даємо. Миколайчики і т.д.

Є у нас кілька таких волонтерок - поговори із ними (все у тій темі є) вони скажуть!

Якщо щось треба кажи - будемо шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне не знаю чи тема в цьому розділі, але потребую вашої допомоги.

Є можливість і бажання подарувати простенький комп. Вже є практично повний комплект - монітор, блок, клава, щур.

Хотілось би в якийсь дім сімейного типу, лікарню для дітей, щколу чи щось таке. Може ви підкажете де є потреба (тему з тубдиспансером бачив).?

Якщо у когось є бажання долучитись - можете додати малі колонки чи вебкамеру, лишню планку пам'яті DDR.

Чому саме для дітей? Бо на прикметі є ще один цікавий сюрприз. Поки озвучити не готовий, але якщо все вийде, думаю отримувачам буде приємно.

Тут Вам можуть підказати сім"ю загиблого/зниклого безвісти чи важкопоранено солдата, у якій були б раді комп"ютеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вінти 2 по 20 гб. ІДЕ

Віддам. память ДДР2 512, вроді є .

775 Селеронів 430 / 420 є кілька штук. і Селерон 775 якийсь 336.

Правда, всі без кулерів.

Подивися тему, Борд-допомога для діток і сконтактуйся із автором теми. Ми з дружиною перед ісума святами щось купуємо і даємо. Миколайчики і т.д.

Є у нас кілька таких волонтерок - поговори із ними (все у тій темі є) вони скажуть!

Якщо щось треба кажи - будемо шукати.

наразі автор теми не відповідає. чекаєм.

Тут Вам можуть підказати сім"ю загиблого/зниклого безвісти чи важкопоранено солдата, у якій були б раді комп"ютеру.

Написав Юлі. Чекаю відповіді.

інші питання в процесі вирішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

минуло уже декілька тижнів, тож хочу повідомити наступну інформацію:

- обоє волонтерів так і не змогли запропонувати кандидатуру яка б підходила під мої критерії. дехто взагалі не відповів.

- колонки в шкодера забрати не вийшло, щось у нас не склалась телефонна розмова.

- щодо додаткового сюрпризу. так сталося що якась людина, яка займається розкруткою фейсбук-сторінки нашого центрального парку репостнула моє відео з ютюба, яке я знімав про парк в 2013 році. вказавши що я, як автор, нагороджуюсь можливістю кататись на атракціонах на 200 грн, а також інші люди, які побачать себе в даному відео.

моя переписка з тим парком так не була завершена, зі мною не зв'язалися і не надали нічого. я планував подарувати ці халявні квиточки дітям в придачу з комп'ютером.

вчора я говорив з директором парку який заперечив будь-яку таку подібну акцію, мовляв з мене хтось прикольнувся. дійсно подарочок вийшов :_07: бог їм суддя.

- по своїм "каналам" мені запропонували людину, яка мене влаштовує. це дівчина з складною сімейною ситуацією (озвучувати деталі не вважаю за потрібне), вона навчається в училищі Луцьку, а сама проживає в селі. Вона погодилась на такий подарунок і я сподіваюсь комп'ютер стане їй у нагоді в навчанні та інших справах.

на сьогодні призначена зустріч, і у вечері я нарешті маю передати це все новому власнику. ждіть фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- колонки в шкодера забрати не вийшло, щось у нас не склалась телефонна розмова.

просто непорозуміння. колонки щойно забрані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую Шкодеру! В останні хвилини встиг забрати! все вирішилось.

Власниця комп'ютера, Людмила, була дуже збентежена таким подарунком, казала, що власного не має.

дякую за оперативку inhelp post-3982-0-32551100-1436200366_thumb.jp

post-3982-0-88931600-1436200403_thumb.jppost-3982-0-72030200-1436200420_thumb.jppost-3982-0-71951700-1436200430_thumb.jppost-3982-0-83335000-1436200504_thumb.jp

а, так. i DarkCraft'y за блок живлення!

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...