Перейти до змісту

Як зробити малюнок на своїй футболці/майці...та нове життя старих речей.


Kleo

Рекомендовані повідомлення

Так як я натура творча - хочу творю, хочу витворяю - то сидячи у відпустці вдома, вирішила, як казав Карлсон "немножечко пошалить" і прикупила собі фарби по тканині. Передивившись кучу роликів в неті, буквально вчора, коли моє дітьо заснуло, взяла його стару звичайну білу майку і намалювала на ній улюблених міньйонів...ось що в мене получилося post-5333-0-46012100-1434108842_thumb.jp, трішки підправила, а зранку прогладила праскою без пару...і вуаля...post-5333-0-95614300-1434109015_thumb.jp...просто і легко. А ще - це чудовий спосіб не тільки прикрасити нову річ, але й, наприклад, прикрити пляму, що не виводиться, на старій, таким чином, давши їй нове життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один мій хендмейд тільки вже із своєю майкою, яку, чесно кажучи, збиралася викидати. На першому фото майка в тому вигляді, в якому я її купувала, а фото 2 і 3 - те, що я з неї вичудила ( нажаль сфотографувати на комусь не було можливості, тому так....хоча на тілі дивиться значно цікавіше ;) ) post-5333-0-67428100-1434110121_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим малювали? І чи не зітреться після прання?

Малювала акриловими фарбами для тканин, вже майку випрала, щоб переконатися, що все зробила як треба - малюнок на місці ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чому розтягували одяг? Чи просто підклали картон знизу?

Переносили малюнок олівцем чи одразу малювали фарбами?

Чи розводили фарби і чим?

Якими кистями користувались для ліній та для заповнення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чому розтягували одяг? Чи просто підклали картон знизу?

Переносили малюнок олівцем чи одразу малювали фарбами?

Чи розводили фарби і чим?

Якими кистями користувались для ліній та для заповнення?

Просто підкладала картонку під майку, малюнок я не переносила олівцем, я схитрувала і підклала розрукований вже малюнок під майку і основні контури малювала зразу акриловим контуром, а все інше потім домальовувала поверху ромальованого фону, фарбу не розводила майже, так як спеціального розчинника в мене не було, а з водою сильно розтікається, тому лише змочувала трішки кисть в воді. На хазяйстві в мене була лише одна синтетична кісточка середнього розміру, ну а для ліній - готовий контур в тюбику. Якщо боїтесь малювати прямо на футболці, а тканина не дуже просвітляється, то можна навести малюнок і олівцем, і милом, що використовують закрійники ну або ж придбати маркер для таканини, що вистірується або з часом зникає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі таким способом можна розмальовувати не лише майки/футболки, але й джинси, шорти і навіть кеди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погугливши тему, дізнався що є нормальні маркери для малювання по тканині, принцип той самий. Треба напрягати дружину, щоб розмалювала пару футболок:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погугливши тему, дізнався що є нормальні маркери для малювання по тканині, принцип той самий. Треба напрягати дружину, щоб розмалювала пару футболок :)

Маркери річ хороша, але малюнок великий ними незручно малювати, це більше нагадує малюнок олівцями по бумазі, але якщо плануєте робити щось незамислувате чи просто надписи, то це найкращий варіант :_32:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погугливши тему, дізнався що є нормальні маркери для малювання по тканині, принцип той самий. Треба напрягати дружину, щоб розмалювала пару футболок :)

Маркери річ хороша, але малюнок великий ними незручно малювати, це більше нагадує малюнок олівцями по бумазі, але якщо плануєте робити щось незамислувате чи просто надписи, то це найкращий варіант :_32:

Ну чому ж, бачив багато відео де малювали круті штуки маркерами) Але в ідеалі звісно це поєднувати. Та й фарба дешевше певно коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж, бачив багато відео де малювали круті штуки маркерами) Але в ідеалі звісно це поєднувати. Та й фарба дешевше певно коштує.

Ну самі маркери незнаю в яку ціну, але 3Д контур в формі маркера парадоксально коштує дешевше ніж звичайний 60/75 грн відповідно, коли такий як фарба тільки в тюбику з довгим носиком 31 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А у вас термо краски или сами застывают?

Фарби по тканині сохнуть самі, але потім обов"язково треба прогладити.

Ось ще одна спроба пензля post-5333-0-05703500-1435482351_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де купували фарби? в якому магазині, або де саме, якщо на базарі?

Я купувала в порт сіті на 3-му поверсі, але вони є в будь-якій мистецькій крамниці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...