Перейти до змісту

отвір в бетоні


oda1111

Рекомендовані повідомлення

На Львівській колись висів білборд з рекламою, "мордою" повернутий до тих, хто їде у львівському напрямку. В рекламі йшлося що свердлять від чу-чуть і до Ф500 мм вроді. Чи вісить він там досі - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Львівській колись висів білборд з рекламою, "мордою" повернутий до тих, хто їде у львівському напрямку. В рекламі йшлося що свердлять від чу-чуть і до Ф500 мм вроді. Чи вісить він там досі - не знаю.

Ось він :)

post-497-0-85041100-1434037691_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Недавно також шукав фахівців для алмазного буріння фундаменту під каналізацію. Мушу сказати, що вибір не особливо великий або я не дуже добре шукаю. Отже:

1) За телефонами з біг-борду, що висів колись на Львівській сказали, що установка віддана в оренду і зараз ці люди алмазним бурінням не займаються.

2) 096-331-31-64, 050-626-95-85. Алмазним бурінням займаються, але беруть занадто дорого. Мені озвучили космічну ціну (як для теперішнього курсу) 1$ за 1 см.

3) 050-901-05-35, 097-950-99-64. Скористався послугами цих майстрів. Є одне але - вони бурять тільки діаметром 127мм (хоча казали 130мм). Ціна в порівнянні з №2 більш ніж прийнятна. Правда довелося чекати кілька днів через їх завантаженість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...