Перейти до змісту

Хочу спробувати Linux... Яку?


jack74

Рекомендовані повідомлення

короче, "охолов" я тоді, то часу не було,то натхнення, то не до того... Ну але от нарешті поставив на нетбук Лінуху, Linux Mint 18.2 Sonya з середовищем робочого столу KDE. Ну, що сказати... Нетбук став живішим, ніж на ВіндіХР, але все-одно гальманутий... Може є сенс спробувати трішки старішу Лінуху? 17-ту, напр, чи ще ранішу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
48 хвилин тому, jack74 сказано:

короче, "охолов" я тоді, то часу не було,то натхнення, то не до того... Ну але от нарешті поставив на нетбук Лінуху, Linux Mint 18.2 Sonya з середовищем робочого столу KDE. Ну, що сказати... Нетбук став живішим, ніж на ВіндіХР, але все-одно гальманутий... Може є сенс спробувати трішки старішу Лінуху? 17-ту, напр, чи ще ранішу?

https://xubuntu.org/ не хочеш спробувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не надто розбираюся в Лінуксах але з ОС знайомитися варто було б ну більш-менш нормальному залізі

а то спортиш все враження від нового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, sergkots сказано:

https://xubuntu.org/ не хочеш спробувати?

або lubuntu, таж бунта що і xubuntu,  тільки з іншим робочим столом (DE). У мене на Р4 2,6 з 756мб опери живе

 

Цитувати

Lubuntu (вимовляється: «лубунту») — видозмінена версія Linux-дистрибутиву Ubuntu.

Метою проекту Lubuntu є створення полегшеного й енергоефективного дистрибутиву з малим споживанням ресурсів. Як менеджер робочого стола використовується LXDE[1][2][3]. Стільниця LXDE використовує віконний менеджер Openbox, невимогливий до системних ресурсів. Він цілком підходить для нетбуків, портативних пристроїв та старих персональних комп'ютерів. Схожу мету мав проект Xubuntu.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, sergkots сказано:

https://xubuntu.org/ не хочеш спробувати?

він менш вимогливий до заліза? Чи чим аргументується порада?

 

25 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

не надто розбираюся в Лінуксах але з ОС знайомитися варто було б ну більш-менш нормальному залізі

а то спортиш все враження від нового

ну я якби не за враженнями прийшов :) та й залізо купувати під "знайомство" з новою ОС, то вже якось збочення :)

Мені потрібно під моє "залізо" знайти ОС, щоб тим залізом ще покористуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, jack74 сказано:

він менш вимогливий до заліза? Чи чим аргументується порада?

Так, значно шустріший як і цей:

10 хвилин тому, rl72 сказано:

або lubuntu, таж бунта тільки з іншим робочим столом (DE). У мене на Р4 2,6 з 756мб опери живе

Це з власного досвіду - ці два варіанта будуть значно швидшими за вінду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Так, значно шустріший як і цей:

Це з власного досвіду - ці два варіанта будуть значно швидшими за вінду.

 

Мені просто останній більш юзерфрендлі, з власного досвіду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

https://xubuntu.org/ не хочеш спробувати?

В мене хр швидше працює за це. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, case_l сказано:

В мене хр швидше працює за це. 

Можливо. Проти ХР потрібно виставляти лінукс тих же років. Я на нього перейшов якраз із ХР - то працювало значно швидше. Версії вже не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sergkots сказано:

Можливо. Проти ХР потрібно виставляти лінукс тих же років. Я на нього перейшов якраз із ХР - то працювало значно швидше. Версії вже не пам'ятаю.

В нас модно ставити на слабенькі компи антивіруси, тоді лінукс швидшим виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.11.2017 at 22:38, rl72 сказано:

або lubuntu, таж бунта що і xubuntu,  тільки з іншим робочим столом (DE). У мене на Р4 2,6 з 756мб опери живе

поставив поки цю Лубунту... Перше, що коробить - нема індикатора увімкненої мови клавіатури (не знаходжу, де його увімкнути) і не знаходжу де додати ще мову... Я просто не знаходжу, чи це треба щось додаткове навішувати (типу якогось аплету, чи віджету, чи як там воно тут називається...)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

поставив поки цю Лубунту...

Спробуй тут пошукати, а краще постав Ubuntu 16.04, багато інформації по Лінуксу я беру з compizomania

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

поставив поки цю Лубунту... Перше, що коробить - нема індикатора увімкненої мови клавіатури (не знаходжу, де його увімкнути) і не знаходжу де додати ще мову... Я просто не знаходжу, чи це треба щось додаткове навішувати (типу якогось аплету, чи віджету, чи як там воно тут називається...)?

Теж довго шукав спочатку. Робив так як тут:

1 година тому, sasha2008lk сказано:

Спробуй тут пошукати

 

Для слабкого заліза це не рекомендую:

1 година тому, sasha2008lk сказано:

краще постав Ubuntu 16.04

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Для слабкого заліза це не рекомендую:

В мене на пеньку 4 (1,4 ГГц), 1 гб DDR2, інтегроване відео, працює не гірше ХР, в інтернеті подивитись щось - достатньо, правда відео тупить безбожно (ютуб і т.п.)

 

Можна спробувати 14.04 чи 12.04 або Zorin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

поставив поки цю Лубунту... Перше, що коробить - нема індикатора увімкненої мови клавіатури (не знаходжу, де його увімкнути) і не знаходжу де додати ще мову... Я просто не знаходжу, чи це треба щось додаткове навішувати (типу якогось аплету, чи віджету, чи як там воно тут називається...)?

ПКМ на панелі, Додати/видали компоненти панелі,

 

lub.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Може кому згодиться... З"явилась можливітсь протестувати і обрати систему на свій смак без встановлення. Подробиці тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...