Перейти до змісту

Лучанам розкажуть, як правильно складати ефективне резюме. Тренінг


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

10 червня відбудеться другий тренінг у серії IT.WorkUP на тему “Підготовка до співбесіди. Складання резюме”.

Про те, як правильно складати резюме, що варто писати у резюме, на які нюанси в резюме роботодавці у сфері ІТ звертають увагу.

Учасники майстер-класу можуть за бажанням підготувати свої резюме для аналізу та правки у класі. Також необхідно взяти з собою ноутбуки.

УВАГА! Зареєструйтеся на майстер-клас. Для участі прийде підтвердження на ел. пошту 9.06.2015

http://goo.gl/QEjwQL

Луцький міський центр зайнятості, місто Луцьк вулиця Ярощука, 2. Зал для проведення семінарів другий поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди дивувався з таких тренінгів. Можливо краще вчитися не як краще написати резюме, а просто підвищувати свій професійний рівень. Тоджі вже не ви шукатимете роботу, а робота шукатиме вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна бути майстром. Попросять скласти резюме а воно буде складено так що потенційний роботодавець за голову візьметься і хто тоді дурень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина майстер то її вже не просять складати резюме :). Таких людей беруть на роботу навіть не читаючи їх резюме :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на такому.... годину розказували як у Ворді створити новий документ. А по суті (що вказувати, в якій формі і т.д) було дуже мало інфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крутого спеціаліста без резюме на роботу візьме лише лайняна фірма

точніше "взяла б", бо якщо він крутий справді – то не піде туди

а піде на фірму де він буде мати можливість рости як спеціаліст далі, тобіш не буде самим матьорим

і тут нам треба що ? ... так, резюме

причому, не просто купа назв всіх відомих технологій, а вірно складений документ, який зацікавить роботодавця

P.S.: то як відповідь на пост про непотрібність резюме. А на семінарі в відділі зайнятості нормально не навчать – факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на такому.... годину розказували як у Ворді створити новий документ. А по суті (що вказувати, в якій формі і т.д) було дуже мало інфи.

Ну тут як би є варіант що рівень аудиторії не дозволив лектору зайти далі... Тут же я так розумію спеціалізований тренінг саме для ІТ ... Я думаю що там не у всіх мс ворд буде :) Думаю молодим спеціалістам буде точно не зайвим.

Офтоп:

Родился 5 маября 1980 г. в тайне от родителей, по гороскопу индейцев Майя - Слон. Плохо разбираюсь в программировании на СИ, но могу запрограммировать даже деревянные счёты. Хобби - ксерокопирование. В прошлой жизни был женщиной, чтобы понять как работает женская логика. Верю в смерть после жизни, в любовь после секса и в крем после бритья. Мое любимое занятие - игра в морской бой на раздевание.

Интересы. Регулярно делаю три вещи: программирую, сплю с Анжелиной Джоули и вру. Одеваюсь только в дорогих секонд хендах. Пользуюсь мобильной связью, мой любимый тариф — «Передзвоніть мені». Периодически занимаюсь спортом - качаю мышцы из Интернета.

Немного рисую. Считаю что лучший друг девушек Фотошоп, что идеальный мужчина не пьёт, не курит, не играет в азартные игры, не смотрит на других женщин, никогда не спорит и не существует.

Опыт работы. Пять лет работал программистом в консерватории имени Чайковского - клал кафель в классе саксофона. Не сторонник идейной работы, работаю за деньги, а потом уже за удовольствие и за идею.

Образование. Образовался путем слияния яйцеклетки со сперматозоидом.

Предпочтения. Увлекаюсь творчеством Била Гейтса. К сексу отношусь с юмором: ржунимагу, похохотали и баиньки. Моя любимая еда - Мезим. Любимый певец – тигрёнок из мультфильма «Покатай меня большая черепаха».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на такому.... годину розказували як у Ворді створити новий документ.

це сильно :)

в якій хоч версії?

блін, треба було б сходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не раз говорилося - резюме - це реклама працівника. Як ти себе подаси, розрекламуєш, так до тебе і ставитимуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме - це перший документ, по якому оцінюють відповідальність і адекватність кандидата.

кожна робота буде потребувати ведення документації та переписки і якщо кандидат не вміє писати листи та документи - то з ним буде складно працювати в команді.

нехай ти будеш супер-пупер програміст, але коли працюєш в команді - вміння писати документи, документацію правильно, легкочитабельно і правдиво - це не менш важлива риса котра має бути присутня у кандидата на пристойну зп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ясно, що такий семінар робить в розділі IT. Чи Ви вважаєте програмісти на стільки тупі, що не можуть якесь нещасне резюме скласти? Ну ще ладно, якби це був грузчик.. А так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ясно, що такий семінар робить в розділі IT. Чи Ви вважаєте програмісти на стільки тупі, що не можуть якесь нещасне резюме скласти? Ну ще ладно, якби це був грузчик.. А так..

наскільки я знаю, навпаки - вважають себе надто розумними для складання резюме, а потім ображаються на весь світ що їх не оцінюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ясно, що такий семінар робить в розділі IT. Чи Ви вважаєте програмісти на стільки тупі, що не можуть якесь нещасне резюме скласти? Ну ще ладно, якби це був грузчик.. А так..

наскільки я знаю, навпаки - вважають себе надто розумними для складання резюме, а потім ображаються на весь світ що їх не оцінюють

Це можна віднести до тих, хто вже має роботу, а не шукає, іто не завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майже по темі

я своє резюме веду вже десь років з 15 і періодично оновлюю як на очі потрапляє

при потребі завжди під рукою, навіть якщо ця потреба виникає раз в 5 років

і не потрібно сидіти та видумувати що ж я таке робив скількість років тому і чьо знаю – все записано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не потрібно сидіти та видумувати що ж я таке робив скількість років тому і чьо знаю – все записано

от тому багато хто й не довіряє резюме - "потрібно сидіти та видумувати що ж я таке робив скількість років тому і чьо знаю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо резюме не доповнювати вчасно, то через 10 років нічого окрім видумувати і не получиться

на співбесіду запрошують саме по резюме і по портфоліо (якщо спеціальність вимагає)

серйозна фірма не зобов'язана знати хто такий "крутий програмєр" Жора з Луцька... і без резюме з ним ніхто і не почне розмову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...