Перейти до змісту

Шукаю донорів.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Дружині зробили термінову операцію, велика втрата крові (800 мл). Потрібні донори - лікар сказав 10 людей. Порадьте хто може допомогти, до кого звернутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу але не раніше середи бо ще не пройшло 2-х місяців з останнього разу.

Якщо що пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неті не можу дізнатись графік роботи, телефони не відповідають - їду на станцію. В темі відпишусь по результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не помиляюсь то станція приймає донорів з понеділка по пятницю з 9 чи 10 до 17 в пятницю до 16. якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть в приват на кого записати, мо випаде нагода в понеділок-вівторок то здам по дорозі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюсь звичайно, але вони хіба незабов'язані надати кров. Без всілякої добровільно-примусової задачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кров надали й зараз капають (поповнюють) але попросили підшукати 10 донорів для заміщення витраченої крові. Через що й не важлива група крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Непреведе він, неприведу я, то Вам (якщо приведеться) може банально не вистачити, а так, в принципі нічого страшного....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Не знаю Вже знаю. Дружина в реанімації, далі лікування.

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Непреведе він, неприведу я, то Вам (якщо приведеться) може банально не вистачити, а так, в принципі нічого страшного....

Так і є. Кров фактично не для моєї дружини - для наступного кому вона буде потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це звичайна практика. Якщо комусь переливають кров то потім просять щоб ви знайшли донорів і ті здали кров. група ролі не грає. голвне щоб здали. але якщо не здадуть то розстрілу не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Дивно, що ви не знаєте ці нюанси. У вас же дружина недавно народжувала і її точно просили привести 3 донорів. Цікаво, як ви вирішили дане питання тоді? Заплатили чи проігнорували?

П.С. sergkots, бажаю швидшого виздоровлення вашій дружині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Дивно, що ви не знаєте ці нюанси. У вас же дружина недавно народжувала і її точно просили привести 3 донорів. Цікаво, як ви вирішили дане питання тоді? Заплатили чи проігнорували?

П.С. sergkots, бажаю швидшого виздоровлення вашій дружині.

При чому тут звичайні пологи до здачі крові? Навіть при кесерському не просять ;) Це коли важкі випадки і потрібна складна операція тоді так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, тобто якщо ви не привидете 10 донорів то нічого страшного не буде?

Дивно, що ви не знаєте ці нюанси. У вас же дружина недавно народжувала і її точно просили привести 3 донорів. Цікаво, як ви вирішили дане питання тоді? Заплатили чи проігнорували?

П.С. sergkots, бажаю швидшого виздоровлення вашій дружині.

При чому тут звичайні пологи до здачі крові? Навіть при кесерському не просять ;) Це коли важкі випадки і потрібна складна операція тоді так...

У Вас просто лікар такий :_18: . З власного досвіду знаю - просять трьом донорам здати кров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Koly4ui, кількість потрібних донорів залежить від обєму перелитої крові (точніше плазми або еритромаси - цільну кров вже давно не переливають). Тим більш для виготовлення еритромаси чи плазми потрібно набагато більше обєму цільної крові(це як "концентрат" виходить).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестаньте срати тему тут людина просить відгукнутись того хто може здати кров. Напишіть що можу і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут звичайні пологи до здачі крові? Навіть при кесерському не просять ;) Це коли важкі випадки і потрібна складна операція тоді так...

Просять і при звичайних, і при кесарському. Ніколи не можна на 100 % сказати, чи випадок буде простий і чи все піде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...