Перейти до змісту

Вкрали велосипед ХВЗ М1030


bodya22

Рекомендовані повідомлення

03.06.2015 близько 11.50-12.15 на пр. Волі, 14 (перед "Інтертелеком") вкрали велосипед ХВЗ М1030

Власних фото немає. Купувався новим.

Можливо хтось має яку-небудь інформацію.

мій Тел. 0664232844

post-2463-0-58571100-1433323298_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз працюю в Інтертелекомі - камери нема. Викликав вже міліцію, пишу заяву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodya22, точно так само, щодня, світив KHS 50 його власник на всю вулицю, це просто подарунок злодіям...

Народ, не будьте безпечними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bodya22,

номер рами XCX11E0410

,було замінено сідло на MTB Grand Star GS-5091B11D

та встановлено крила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

07.09.2015 десь перед обідом дзвонить до мене один тип. Як я потім дізнався це виявився такий собі Щербінін Олег Ігорович - мешканець м.Луцька. Сказав, що знає де мій велосипед, що на ньому катаюься по 40-вому кварталі, типу можемо увечері зустрітися біля "Мальвіни" і він мені скаже та навіть викличе того, хто їздить на ньому. Кажу а вам що з того? каже 600 - 700 грн. за інформацію. Я кажу добре, але ж кажу ви розумієте що поки я не отримаю велосипед я вам грошей не дам, він після короткої паузи каже потім віддасиш. типу домовились на18.00

через декілька хвилин дзвоню, кажу що давай зустрінемося десь на 18.30 (бо поки після роботи доїду). він давай юлити, типу його знайомий купив цей велосипед, а він його здавати не хоче, каже давай 300-400 грн. і він скаже за якою адресою можна підїхати і там побачити велосипед і далі вже розмовляти. в підсумку почали сперечатися коли я маю йому заплатити перед чи після отриманням вела. так і не домовилися. Маю паспортні дані з фото самого "добродія", також маю записану розмову на диктофон. От і думаю чи занести це все в міліцію, чи може так десь переловити і провести роз’яснювальну бесіду. Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись що розяснювальна робота не перейшла дозволені межі і не аукнулась тобі криміналом і потім він же буде вказувати скільки і коли тобі платити без вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю паспортні дані з фото самого "добродія", також маю записану розмову на диктофон. От і думаю чи занести це все в міліцію, чи може так десь переловити і провести роз’яснювальну бесіду. Що скажете?

звідки взялись дані?

гадаю краще в міліцію, більш-всього він просто хотів розвести, хоча всіляке може бути, але дуже малоймовірно, що вел викрали, щоб кататись в тому ж місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, ідіть побите когось беззахисного і побачимо чи все їм буде побоку і вам, думки, як діти малі, до соломонівських їм ще рости і рости.

Количество тех, кто считает президента двигателем и тормозом реформ, примерно одинаково: 37% и 39%, соответственно. При этом половина украинцев (51%) признались в том, что не готовы прилагать личные усилия ради успеха реформ в стране: 28% – потому что считают, что этим должны заниматься органы государственной власти, а 23% – потому что не верят в успех реформ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SΩLΩMΩN, ідіть побите когось беззахисного і побачимо чи все їм буде побоку і вам, думки, як діти малі, до соломонівських їм ще рости і рости.

Мої думки основані на фактах. Причому не тільки з чужих розповідей.

Доречі відома історія з побиттям і її фінал:

То фігня , мене сьогодні водій мало того що мало не збив на повороті так після того як я сказав куди їдеш(матерно) догнав мене і 5 хв бив руками і ногами по голові ,зараз сиджу весь синьо фіолетовий.

Ну що ж я остаточно розчарувався в нашій міліції. Злочинець мало того що не розкаявся так щей кидався до мене прямо перед слідчим ,зато я почув про себе купу епітетів. Слідчий став на сторону хулігана відразу і годину мені парили мізки що треба іти на примириння під кінець я не витримав і плюнув на цей цирк. Найбільше сподобалась фраза хулігана коли я виходив з кабінету "Ну що там з мене?" надіюсь це було питання про підписання паперів. :_07:

Найбільше сподобалась фраза в розмові "Як ви мене вже за"бали (велосипедисти)" ,я би вас вже давно всіх би подушив... .Тому панове бачите людину на синьому ланосі ,будьте обережні ,людина повністю неадекватна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"хто хоче йти того доля веде, а хто не хоче того волочить".

якщо не боротись за свої права, не зняти побої (як йому рекомендували), а тупо скиглити то

"на похилене дерево всі кози скачуть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"хто хоче йти того доля веде, а хто не хоче того волочить".

якщо не боротись за свої права, не зняти побої (як йому рекомендували), а тупо скиглити то

"на похилене дерево всі кози скачуть".

мда, ви так говорите ніби забули, що таке Врадіївка. просто там люди збунтувались, а насправді таке по всій країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"хто хоче йти того доля веде, а хто не хоче того волочить".

якщо не боротись за свої права, не зняти побої (як йому рекомендували), а тупо скиглити то

"на похилене дерево всі кози скачуть".

мда, ви так говорите ніби забули, що таке Врадіївка. просто там люди збунтувались, а насправді таке по всій країні.

Яке одне до другого має відношення, тим паче до теми про викрадення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усе в цьому світі пов"язане. Мова ішла по те чи варто повідомляти в міліцію, про телефонний звінок від людини (можливо шахрай), яка має інформацію про викрадений велосипед, але не хоче нею ділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

також підніму трохи тему: декілька тижнів тому пише мені один з Дрогобича в OLX (розміщене оголошення про кражу) - а яка винагорода? я відповів що 1000 грн. Після цього запитав, а скільки він хоче. Той одразу поморозився, сказав що помилково запитав мене, і якби щось знав то безкоштовно повідомив би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

тільки що оновив оголошення на ОЛХ про втрату велосипеда, як дзвонить якийсь лабух і на російській мові каже, що мій вел у нього, я почав розпитувати, він одразу поморзився і каже, що займається вантажними перевезеннями і зараз на бусі підїде куди я скажу. я назвав МТС на пр.Волі. Він навіть не уточнив де це, тільки запитав коли я зможу там бути. Я сказав що за 5 хв. Він наголосив, щоб я вимкнув телефон, і щоб не дзвонив в поліцію, я коли прийду на місце щоб набрав його. Коли я передзвонив, він сказав щоб я зайшов в магазин підійшов од Ibox і заплатив йому. Я відповів, що поки не побачу вела нічого платити не буду. І далі почалась беззмістовна розмова... 

Телефон "героя" 0634198938

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...