Перейти до змісту

Black ^ white


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Власне після довгої перерви, не дивлячись на супротив ескулапів- було вирішено взяти біцикл :_07: , ну і Мила давно хтіла- то брали два бюджетника. Собі взяв дешевенького- кагбе не ашан, но й не бренд :_04: . Милій підбирали, і вирішили взяти під відновлення. Вже катає- майже все відновила сама, інженер, що тут скажеш :_07: , бо від початку- "то" майже не їхало...( Велике дякую velo-service , бо "півня" хтілось на пізній вечір, щоб на ранок вже їхати)

Ну і жирна подяка Тані, що витримувала мої дурні питання і бажання потрогати різні залізякі з вітрини :_08:

Знаючи по попередніх- то буде увесь вільний час апатись, і птом щось купуватись по-вище рівнем, але поки так...

Власне початок:

NqvAX.jpg

vTslU.jpg

vl2bM.jpg

WECOJ.jpg

Lz2Ud.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Останнім часом, зауважив появу на лівій штанині такого. Я так розумію то помирає сальник? Та гадость схожа на емульсію :(

PLs1p.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти купував цей вел б/в, а вони хрен зана де зберігалися в середині взагалі може бути вода, як було це в моєму випадку

зроби терміново їй ТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти купував цей вел б/в, а вони хрен зана де зберігалися в середині взагалі може бути вода, як було це в моєму випадку http://board.lutsk.u...c-peredni-vilc/

зроби терміново їй ТО

Попередній власник- бив себе п'яткою в груди, що було ТО. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розбери, якщо буде кака то можеш його п"яткою в груди... А судячи фото то буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти розбери, якщо буде кака то можеш його п"яткою в груди... А судячи фото то буде

Певно на вихідних і розберу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-да. В мене теж ніби були ТО. Але перебравши все після купівлі впевнений, що там точно все змазано і тд. І як виявилось все було сухе на відсотків 70. Ще й з рами водички трохи націдив як перевернув. А брав на авторинку, такі експонати то бажано перебрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...