Перейти до змісту

Куди поїхати з дітьми на ночівлю з палаткою


4iter

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. Можливо вже заїзжена тема, але спитаю. Хочемо з друганом і нашими 5-ти річними дітьми виїхати до водойми, з наметами(на одну ніч). Щоб недалеко, гарно і мало-мало людей. Поки на думку спадає два місця ( базальтовий кар'єр, де не дуже близько і я там не був і хрінники, де купа народу і я не знаю затишних місць). Поділіться досвідом, кули виїзжали вперше. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо зараз,,,то печiть в Хрiнники на другу сторону(товпижин).поки не сезон там людей мало,+море класних мiсть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На базальтове з малими дітьми не раджу. Нема там хорошого місця (якщо дуже захотіти то знайти можна) під намет і спуску до води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках є тихеньке місце, в сезон там рідко бувають люди. Там серед очерету, на самому берегу сховища є накрита бесідка. Це недалеко від ГЕС, на карті помічено червоною стрілкою.

Документ Microsoft Word.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках є тихеньке місце, в сезон там рідко бувають люди. Там серед очерету, на самому берегу сховища є накрита бесідка. Це недалеко від ГЕС, на карті помічено червоною стрілкою.

Тепер вже не буде тихеньке))) Напевно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, а конкретніше можна? З координатами на гуглмапс ))

Відкриваєш гуглмапс і дивишся де до тієї, чи іншої водойми є польові дороги. Поправка на погоду і ситуацію з останіми опадами. Можна не доїхати, або не виїхати.)) Ця тема може бути інструкцією в гуглорієнтуванні

Із недалеких - луга Стира біля Підгаєць. Також луг Стира за кірпічним заводом в Кульчині.

Гарні береги на Стоході в районі села Угли. Горинські крутосхили і луга в районі сіл Деражне, Дюксин. Береги ріки Іква. Луга річки Чорногузка від Білостока до Баєва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дітворою можете поїхати в Воротнівський ліс поряд з Верхівкою! ;) трасою близько 20-23 км від Луцька

тут пейзажі http://board.lutsk.u...entry1053124596

і водойма, і людей практично не має!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Гарне місце - 50°27'25.4"N 25°12'05.2"E

Доброго дня, хочу відпочити з двома своїми малечами, як на рахунок купання дітям в тому місці, пісок , камінь як в цілому дно. Можливо хтось ще підкаже де є гарні місця біля водойми щоб можна з дітьми, я на машині. ДЯКУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках є тихеньке місце, в сезон там рідко бувають люди. Там серед очерету, на самому берегу сховища є накрита бесідка. Це недалеко від ГЕС, на карті помічено червоною стрілкою.

Тиждень тому були на цьому місці. За три останніх роки тут дещо змінилося, добавилась ще одна бесідка. Для дітей хороше місце, Метрів 40 від берега пісок і глубина до одного метра. А далі вже гірше, починається глубина і починається мул з водорослями. Дорослим плавати не дуже комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радивби ось це місце. Правда до нього тільки пішки 2 км. Вода супер, чиста та прозора, ліс. Якщо буде сезон грибів. Саме то. Рекомендую, не реклама. Тільки прошу прибирайте за собою. Всім хочеться відпочивати не в свинюшниках.

Ківерцівський район

Волинська область

50.851950, 25.328523

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. недалечко :) А там якісь дороги туди йдуть, невже ніяк не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. недалечко :) А там якісь дороги туди йдуть, невже ніяк не можна?

Перезвоніть телефон в підписі, все розкажу, дорога е. Саша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Хрінниках є тихеньке місце, в сезон там рідко бувають люди. Там серед очерету, на самому берегу сховища є накрита бесідка. Це недалеко від ГЕС, на карті помічено червоною стрілкою.

Тиждень тому були на цьому місці. За три останніх роки тут дещо змінилося, добавилась ще одна бесідка. Для дітей хороше місце, Метрів 40 від берега пісок і глубина до одного метра. А далі вже гірше, починається глубина і починається мул з водорослями. Дорослим плавати не дуже комфортно.

Ось це місце:

kK2Eh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це місце:....

Місце хороше, але якби Ваша ласка ще сказали де воно, тому що те що вордівському документі на картинці стрілкою позначено це самий центр людяного місця, десь в районі танцплощадки біля лісу. Я думав це так модно зараз стібатись з людей, хто не в курсі хрінник. Хочете тихе місце - а от нате...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це місце:....

Місце хороше, але якби Ваша ласка ще сказали де воно, тому що те що вордівському документі на картинці стрілкою позначено це самий центр людяного місця, десь в районі танцплощадки біля лісу. Я думав це так модно зараз стібатись з людей, хто не в курсі хрінник. Хочете тихе місце - а от нате...

Ще раз перевірив, стрілка правильно показує те місце. Фото зроблене з дороги (тоб то з дороги це місце добре видно), це практично початок самої дамби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз перевірив, стрілка правильно показує те місце. Фото зроблене з дороги (тоб то з дороги це місце добре видно), це практично початок самої дамби.

ось Ваша стрілка

post-6632-0-73613500-1436294582_thumb.jp

ось наближаємось

post-6632-0-46131900-1436294724_thumb.jp

де? Там нема де плюнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другому знімку в пунктирному крузі (на 5 годин), біля самого краю круга видніється білий квадрат. Це якраз і є одна бесідка, на моєму фото вона праворуч. Коли робили цей космічний знімок, друга бесідка ще не була збудована (більше всього її поставили на початку цього року).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є де палатку поставити? машиною заїхати?

якшо питання до мене,то машиною краще їхати на другий берег в с.Пекалів(це якшо хочете шоб машина була біля палатки),а якшо без машини,то можна на пляж,там парковка є,і парк на самому пляжі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...