Перейти до змісту

Покатухі для всіх!


starOFF

Рекомендовані повідомлення

ОФФТОП Після проведення Велодня побачив що багато людей як приїхали так й поїхали, основну більшість цікавив тільки велопробіг і більше нічого. Так от як ви цікавитесь що робиться в Луцьку стосовно велосипедистів так і будуть в нас будуватися велодоріжки, вирішуватись проблеми з запаркованими машинами, крадіжками велосипедів і тд. :) Але це все лірика :)

Пропоную поїхати в Гаразжду в цю суботу на невеличку кулінарку. Їхати можуть всі, а не тільки "ізбраниє". На цій кулінарці хочу підняти тему ближніх велопоходів та регулярних кулінарок для початківців.

Старт приблизно о 20:00. З собою брати хороший настрій та 50 грн. Орієнтовне повернення 2-3 година ночі.

Фотки з торішньої покатухи

saQKnnpe8Ng.jpg

HXPNmQqoyNw.jpg

jbb_RRwiZKg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Так от як ви цікавитесь що робиться в Луцьку стосовно велосипедистів так і будуть в нас будуватися велодоріжки, вирішуватись проблеми з запаркованими машинами, крадіжками велосипедів і тд.

Детский сад какой-то, чесслово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от як ви цікавитесь що робиться в Луцьку стосовно велосипедистів так і будуть в нас будуватися велодоріжки, вирішуватись проблеми з запаркованими машинами, крадіжками велосипедів і тд.

Детский сад какой-то, чесслово :)

Дада, старикам тут не место! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой возврат?!?! Только ночевка! Моя палатка вмещала 4 тела, но норм 3. Да, есть доп. 2 каремата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от як ви цікавитесь що робиться в Луцьку стосовно велосипедистів так і будуть в нас будуватися велодоріжки, вирішуватись проблеми з запаркованими машинами, крадіжками велосипедів і тд.

Детский сад какой-то, чесслово :)

Дада, старикам тут не место! :)

Їхати можуть всі, а не тільки "ізбраниє".

Так я чет уже запутався :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой возврат?!?! Только ночевка! Моя палатка вмещала 4 тела, но норм 3. Да, есть доп. 2 каремата.

Може взагалі не вертатись? :) Будемо жити в Гараздже :) Гаразджа вміщає і може прокормити багато людей :)

Для людей які тільки купили велосипед і більше 10 км проїхати не можуть це буде те що треба.

Идея хорошая, только точную дату напиши

Ця субота 6 червня червня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, ти старічків не обіжай.. :0126:

старіки як раз і мають возитися с малечею і створювати садочки :) Якщо "старікі" тільки умнічають на форумі а на ділі нічого не роблять то нашо нам такі "старікі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то думаю я з вами попрусь)

давай! Бери ще когось з собою!

Я запрошував, але якось мляво всі відреагували..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kodi, Да ну, в гараздж прикольно! Можна і в Струмівку, там ті хащі...бляха муха, так заворожують, навіть початківців.

Коли не перегони, а просто катнути з вітерцем самому, або компашкою :)

А старічків тре слухати - поганого не порадять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kodi, Да ну, в гараздж прикольно! Можна і в Струмівку, там ті хащі...бляха муха, так заворожують, навіть початківців.

Коли не перегони, а просто катнути з вітерцем самому, або компашкою :)

А старічків тре слухати - поганого не порадять)))

ну видно не всім таке дійство подобається, кожному своє. або ж просто чайнота ванільна вночі їхати :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочете раніш? Погодка шепче) Можна і скупнутись :0151:

так можно і в вечері скупнутись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вже якось всі знають шо на восьму збираємось...можливо якби раніше написав :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посиділи класно, дякую всім!

Приїхав в центр, було без 7хв вісім, був тільки я і Staroff, думав ппц народу, але в результаті нас назбиралося людей 14)

Прекрасні теплі вечори/ночі, треба частіше організовувати такі вилазки і залучати ще більше народу.

Одним словом- красота!

P.S. Перевіряйтесь чи на вас кліщі непонападали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав твій пост і перевірив кліщів :) Було круто! Готуємось до наступної!

_Gg-ZUVtuzY.jpg

3sf3J0BL42k.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, я прекрасно провів час, була весела компанія) і смачні ковбаси)) гарна ідея по вихідним так виїзджати відпочивати від буденності саме те :_25:

Прочитав твій пост і перевірив кліщів :) Було круто! Готуємось до наступної!

теж вирішив оглянути наявність кровососів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...