Перейти до змісту

Що, Де і По чому?


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

По рекомендації @Sashkajek , поїхали на ставок у Несвічі. З 16:00 до 21:00 виловили десь по тридцять карпіків, попадаються і дзеркальні. Місце хороше, правда, рогозом надто заросло, далеко не закинеш. Платиться за людину 150 грн, якщо набираєш <= 5 кг, то більше нічого не доплачуєш. Якщо більше - то хз, не наловили стільки :)

 

Цілком місцем довольний: поряд з Луцьком, не з пустим садком повертаєшся, хороший доїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 315
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 9 місяців потому...

Що в Теремно відбувається, ніхто не в курсі? З поплавочкою посидіти вже є де годинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідаю сам собі - в Теремно - лід, прийшлося їхати на Чорногузку. Сьогодні їду пробивати ситуацію в Млинові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заліві купа рибаків.Так само і на Красному.Льоду немає,сидять на удар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поняття немаю.Але трохи рибаків було.І то на великому,а не тому,що на Кічкарівці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, dimon18 сказано:

а що на красному карась пробиває?

 

1 година тому, zigorko сказано:

Поняття немаю.Але трохи рибаків було.І то на великому,а не тому,що на Кічкарівці.

 Да,там зараз особливо місцеві їпашать карася на удар,мій дядько позавчора наловив з пів відра,хороші такі від ладошкі і більші.Але той ставок настільки дибільний,що ніхто не знає як і коли там клює,але точно знаю,як тільки добре потепліє,то всьо,хоч ціле літо туди ходи то хєр шо зловиш,якраз зараз вродь там саме він і клює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернувся з Млинова - 3 карасі на "апендициті" біля річки, льоду немає ніде, зрідка - шматок плаває на водосховищі, ловив на опариш + мотиль, а потім пішов дощ, і довелося втікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zigorko сказано:

На заліві купа рибаків.Так само і на Красному.Льоду немає,сидять на удар.

Певно виглядають може того самого линка, що на диво пізньої осені чомусь почав брати на заліві :) Було діло там в листопаді чи може навіть на початку грудня кілька успішних рибацюг умудрились виловити пару кіль гарних линків, що для заліва рівнозначно бомбі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кічкарівці так само як і на піонерському в Гараджі..як попадеш на жор то наловиш а потім нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Де сьогодні мотиля і опариша можна купити?

 Я сьогодні накупляв о 10годині на півнику, той що над дорогою, і ще той другий працював, там де два дядькі торгують:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто щось чув про Чаруків і інші безплатні ставки? Куди можна поїхати посидіти з поплавком, можна і на карася? В Млинів вже пізнувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки за Вільхівку 2 звіти бачив, більш нічого не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Sashkajek сказано:

А чого всі вципились до того мотиля?якщо клює то на все ...

якщо це в липні то так)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив звіт як на вихідних чоловік на якомусь із ставків за госпіталем що на Ковельській насмикав з 4 кіля карасиків цілком "с'єдобних" розмірів ! :ohmy:  От такі чудеса бувають в межах міста ! :D  На поплавок.

Всі знають, що в тих ставках є карась, але одна проблема - він там буває часом клює, днів так 7 в році, то треба просто попасти в один з цих днів. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Саша Иванов сказано:

Все, накрилась рибалка. Нема мотиля

Сьогодні магазин Кльово написав, що їм привезли свіжого мотиля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...