Перейти до змісту

Магазини, асортимент комплектуючих, ціни


Рекомендовані повідомлення

Вибачаюсь якщо повторюю тему) Колись находив в форумі обговорення магазинів, другий раз не вдалось) Що саме цікавить, магазини Луцька по продажу велосипедів, деталей, інстурментів і технічне обслуговування (або нормальні інтернет магазини, перевірені). А саме, де адекватні ціни, великий вибір комплектуючих, грамотні продавці, що б проконсультуватись. По технічному обслуговуванню судячи з форуму поза конкуренцією Ярик).. так що це питання не сильно важливе, буду звертатись до нього)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це шукали, магазини, майстерні Луцька: http://board.lutsk.u...ont-velosipeda/

Ні, трішки не та тема. Там обговорювались магазини Веломакс, Сітібайк, Велозона.. де в кого краще) Трішки с пошуком деталей в Луцьку туговато...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яки ж вам деталі треба, що три магазина з деталями вас не задовільнили?

Синхрофазотрон 3-го покоління

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яки ж вам деталі треба, що три магазина з деталями вас не задовільнили?

Синхрофазотрон 3-го покоління

Ні) Доволі просту деталь як мені здавалось) Шукав каретку, необхідного розміру вдалось найти в одному екземплярі на велозоні... сітібайк санітарний день) поїхав на базар там один китай) Веломакс вже не їхав по судячи по сайту в них взагалі скупо з деталями. Просто більш подобаеться коли є вибір а не як кажуть "бери що дають") З інтернету замовляти поки не наважуюсь) не дуже поки розбираюсь в деталях, треба консультація при купівлі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яки ж вам деталі треба, що три магазина з деталями вас не задовільнили?

А що, Avid BB7, завезли одразу у всі 3 + Ярик? :0155::_07:

Автор теми напевно шукає це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що значить, коли не їхати треба людям, а шашечки. На Велозоні каретки під квадрат завжди є всіх розмірів. В інших магазинах теж думаю не дифіцит. А вам не стільки каретку треба, а... шашечкі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що значить, коли не їхати треба людям, а шашечки. На Велозоні каретки під квадрат завжди є всіх розмірів. В інших магазинах теж думаю не дифіцит. А вам не стільки каретку треба, а... шашечкі

Каретку я взяв в той же день як мені вона знадобилась на велозоні, і поїхав) Просто що такого розміру була там в одному екземплярі, шкода що нема вибору по виробниках і цінах. Багато деталей хочу замінити в велосипеді, ганятись по всіх магазинах дивитись наявність деталей незручно та й часу забере.. Шкода що нема магазинів з широким асортиментом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...