Перейти до змісту

Борг за покупцем


Механік

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Не знаю назвати це скаргою чи проханням. Суть питання полягає в тому, що я продав ноутбук одній здавалося б хорошій людині, скажімо так в розстрочку, а зараз про те шкодую. Діло в тому, що покупець не доплатив більше половини вартості і пропав з телефонних просторів.

Інформація про покупця: Ігор, майстер по ремонту коп'ютерної техніки і встановлення супутникового обладнання та інтернету. Жив раніше в біля Техаса(Стара підкова), потім десь на Ки\вському майдані приблизно за Вопаком. тел.0992054070 та 0979087859.Пізніше скину фото візитки. Телефони виключені або взагалі не відповідають. Скаржитись не дуже хотілося б (поки що), тому що в наш час всяке з людиною може бути (не віриться,що можна просто так вимкнути два, скажімо так, робочі телефони). Прохання допомогти , може хтось знає як його можна знайти. Як поступити в даній ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что у вас еще есть кроме визитки, (фото, фамилия...) ?

Я так понимаю жил на съемных квартирах, а сейчас его там нет, тогда что говорят владельцы квартиры (куда он делся, может его призвали) какой был уговор, хотя-бы свидетели вашей сделки есть?

Механік, дайте больше информации! Понятно только то что вы продали ноут за пол цены, просто хорошему человеку, я так думаю, что денег вам уже не видать, как и вашего хорошего человека. Удачи вам, она вам понадобится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви хоча б заключали договір куплі продажі в двох екземплярах з підписами, умовами, та термінами виплати???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви хоча б заключали договір куплі продажі в двох екземплярах з підписами, умовами, та термінами виплати???

Ага, конечно, и он забыл это написать!?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та який там договір. я надіюсь, може в нього хтось, щось купляв чи ремонтував. ніяк не можу вставити фото візитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікстартеру - хочеш нажити ворога - позич продай у розстрочку другу хорошій людині гроші ноут

буває, але,після перевірки деяких даних - можна і продати... а якщо дійсно - хороша людина,чи друг - можна і розстрочку дати, або якось інакше вирішити питання, щоб не доводити до мордобою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запийте холодною водою , його вже немає в Україні ! Він вас ще не сильно кинув , хоть щось заплатив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю його приблизно років 3-4, був моїм постійним клієнтом, купував у мене товар, був цілком адекватний чєл, звати Ігор, прізвище Ліненко, ссилка з фото, чєл вже втік за кордон 2 місяці назад, тому що багато людям торчав бабкі, а наскільки знаю деяким зовсім непростим людям торчав більше 10000$, ці люди на нього наїхали і в нього не було виходу. З неофіційних даних непростих людей які вже копнули і напевно будуть копати він за декілька днів зробив паспорта дружині та дитині та покинув простори України та зараз у Франції...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що навряд, бо його тут закопають якщо він борги не віддасть, або закопають після того як віддасть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

звати Ігор, прізвище Ліненко, ссилка з фото,

Точно. Він. Плакали мої грошики. Добре, хоч не багато. Дякую за інфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звати Ігор, прізвище Ліненко, ссилка з фото,

Точно. Він. Плакали мої грошики. Добре, хоч не багато. Дякую за інфу

Тут вже нічого не вдієш, це залишиться на його совісті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого. У мене лежать 3 4х айфони з його мейлом та епл айді. Звязку з ним не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого. У мене лежать 3 4х айфони з його мейлом та епл айді. Звязку з ним не має

значить повезло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...