Перейти до змісту

Підскажіть прогу яка видаляє невидаляємі файли з компа:)


Гість citizen

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть програму яка видаляє невидаляємі файли з компа:lopata: Ато в мене старі файли на компі після заміни windows залишились, а видалити їх не можу. Вибиває "НЕ МОГУ УДАЛИТЬ ФАЙЛ. НЕТ ДОСТУПА".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз нет доступа, значит файл используется... Если уж меняешь винду, то лучше форматировать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз нет доступа, значит файл используется... Если уж меняешь винду, то лучше форматировать

Пише що форматирования не возможно!!! я так поняв із за того файла :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тобі Unlocker - інсталиш, вона тобі в треї висить постійно. Якщо якийсь фал не хоче видалятис - права кнопка миші - Unlocker і маєш щастя. Працює тільки під ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пише що форматирования не возможно!!! я так поняв із за того файла :lopata:

пардон. ты что, при работающей системе форматирование системного раздела запускаешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пише що форматирования не возможно!!! я так поняв із за того файла -_-

пардон. ты что, при работающей системе форматирование системного раздела запускаешь?

ги... сто процентів, я й не подумав шо так можна робити. Як варіант від старої вінди залишилися файли паролів юзерів - вони навіть на читання закриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. немогу шас найти, но есть прожка работатаяшаяя как "унлокер" но ненужно постояноо чтобы работал в системе

просто пишем "projka.exe zaniati_fail.dll"

и дллка становится "свободной" и делаем с ней что хотим

шас Кодер проснётся и скажет что это за прожка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну установит человек эту софтину, разлочит файлы и грохнет их -_- А потом зайдет с компа друга на борду и буит плакатся, что системко пало от наших советов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть програму яка видаляє невидаляємі файли з компа-_- Ато в мене старі файли на компі після заміни windows залишились, а видалити їх не можу. Вибиває "НЕ МОГУ УДАЛИТЬ ФАЙЛ. НЕТ ДОСТУПА".

Якшо WIN XP PRO то я рішав цю проблему так:

В "свойства папки" в вкладці "Вид" убирав галочку "Использовать простой общий доступ к файлам"

Дальше вибирай файл чи папку яку треба удалити, відкр. "свойства" тої папки чи файла, там є вкладка "Безопасность"- нажимаєш. Знизу буде кнопка "дополнительно" - нажимаєш - висвітиться вікно з 4 вкладками, вибирай вкладку "Владелец" Вибирай "Адимнистраторы" і знизу ставим галочку "заменить владельца субконтейнеров и обєктов", "применить" і все.

Попробуй можливо поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тобі Unlocker - інсталиш, вона тобі в треї висить постійно. Якщо якийсь фал не хоче видалятис - права кнопка миші - Unlocker і маєш щастя. Працює тільки під ХР.

НЕ ДОПОМАГАЄ -_- . Пише : ПОМИЛКА. ОБ'ЄКТ НЕМОЖЛИВО Видалити ! Ви дійсно хочете запустити видалення після перезавантаження! Перезавантажую і нічого НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты хоть скажи, что за объект у тебя там такой? попонятнее будет...

я бы даже так спросил: операционные системы (которая была и которая ставится поверх) отличаются?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты хоть скажи, что за объект у тебя там такой? попонятнее будет...

я бы даже так спросил: опреационные системы (которая была и которая ставится поверх) отличаются?

Від колишнього Windows залишилось . Папка називається flash, а там утій папці FlashUtil9e. Пробував видаляти із УСТАНОВКА И УДАЛЕНИЯ ПРОГРАМ показує що видалило а насправді нічого не сталося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим тобі плагін до флеша мішає?. Спробуй закрити броузер і тоді видаляти. Тіко нафіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при переустановці вінди не співпадають імена які вінда ставить автоматично тіпа цієї - 76456-OEM-0012317-90776. Це повязано з правами, ця вінда немає на цей файлік прав. Їх можна надати, через учотну запись чи шось подібне вже непомню, давно було. Треба видалити з запису старе імя вінди і надати нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

файл этот по лежит в \WINDOWS\system32\Macromed\Flash\ ?

не пойму как он может мешать форматировать раздел... :rolleyes:

как ты запускал форматирование? откуда? как перед этим загружал комп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при переустановці вінди не співпадають імена які вінда ставить автоматично тіпа цієї - 76456-OEM-0012317-90776. Це повязано з правами, ця вінда немає на цей файлік прав. Їх можна надати, через учотну запись чи шось подібне вже непомню, давно було. Треба видалити з запису старе імя вінди і надати нове.

Пост №14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть, тебе файлик в пару килобайт мешает? С помощью унлокера кстати все удаляется. Если руки крюки, сделай файл скрытым и не парься.

PS И подпись смени блин, никто не сомневается в твоей патриотичности, нафиг такой шрифт делать. Или это "типо модна щас так"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...