Перейти до змісту

Струмівськи хащі 2015


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Не думаю що закидати постфактум гарна ідея. Просто в наступному будемо гонки на БП зразу реєструвати.

ЗІ чекаємо всіх на старті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю що закидати постфактум гарна ідея. Просто в наступному будемо гонки на БП зразу реєструвати.

ЗІ чекаємо всіх на старті :)

Я власне чому запитую. Здається мені, що багато з тих гонок, які є на байкпорталі в моєму списку були туди пост фактум закинуті, бо щось я не пригадую щоб так часто там регався на гонку. Ну і 13 та 14 рік вилетіли, хоча участь в гонках місцевих брав.

Ну і тепер пост фактум про цю гонку.

Гонка просто супер. Траса зачьот, є і на техніку ділянки, і апхіли (хоч короткі) але ригнути можна, і швидкісні ділянки.

Дякую оргам і всім учасникам за участь та конкуренцію.

п.с.: Тренер, до наступної гонки я буду краще готуватись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка сподобалась :g15:

Трохи вагалась їхати чи ні через травму, але поїхала. Траса зачет :_02:

Дякую оргам і всім за хорошу компанію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не можу зрозуміти по протоколам на байкпорталі. Там що, прийдеться вираховувати окремо час кожного кола???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цим розібрався. Незрозуміло чому у тих, що зійшли, якісь бредні в протоколах. Наприклад середня швидкість. Розібрався вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організація на висоті, а компанія яка зібралась неймовірна! можу сказати, що аматорська траса доведена просто до вищого рівня досконалості. вона швидка, технічна, ненабридлива та дуже цікава. підйоми, спуски, сінглтреки, кілька сюрпризів у вигляді колод, ям та трамплінів – все це з необхідністю чіткого маневрування. відпочинок? тільки активний, на невеличких розгонних ділянках, де можна сьорбнути з фляги не втрачаючи темп. я ще досі в захваті та щиро дякую всім причетним до "Хащів"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто приїхав, хто допомагав, хто вболював, спонсорам, погоді :)

Для фотографів - ви підготовлюйте фотографії, я створю у вівторок тему, ви дасте ссилки на свої альбоми, а в тему викладете найкраще на вашу думку фото. Темка повісить з тиждень, бордівчане полайкають фото, а ми потім оберемо переможця із врахуванням лайків. Я бачу це найоптимальнішим варіантом. А поки, у якості реклами своїх майбутніх альбомів, можете по пару фоток закидати сюда, або на байкпортал або на фейсбук ;)

Протоколи

Дивлюся у Шкодера з Черкезом непогана заруба вийшла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з фотками робити? в мене є пара фоток! P.S. Вибачте, пізно прочитав попередні повідомлення...))) НУ і собака яка вболівала за всіх, а декому і мішала на проходженні траси))

post-26983-0-72636700-1431899956_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто приїхав, хто допомагав, хто вболював, спонсорам, погоді :)

Для фотографів - ви підготовлюйте фотографії, я створю у вівторок тему, ви дасте ссилки на свої альбоми, а в тему викладете найкраще на вашу думку фото. Темка повісить з тиждень, бордівчане полайкають фото, а ми потім оберемо переможця із врахуванням лайків. Я бачу це найоптимальнішим варіантом. А поки, у якості реклами своїх майбутніх альбомів, можете по пару фоток закидати сюда, або на байкпортал або на фейсбук ;)

Протоколи

Дивлюся у Шкодера з Черкезом непогана заруба вийшла :)

фото в тему тільки одне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з фотками робити? в мене є пара фоток! P.S. Вибачте, пізно прочитав попередні повідомлення...))) НУ і собака яка вболівала за всіх, а декому і мішала на проходженні траси))

Відповідь по фоткам прямо перед твоїм повідомленням ;)

ЗІ А шо то за порода собаки? Це вона вже доросла, чи ще буде рости?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное. что ВСЕ ( а это человек 60) приехали домой с прекрасным настроением и зарядом позитива как минимум

еще на одну рабочую неделю. А в наше сложное время - это супер!

фото в тему тільки одне?

не спеши , будут еще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з фотками робити? в мене є пара фоток! P.S. Вибачте, пізно прочитав попередні повідомлення...))) НУ і собака яка вболівала за всіх, а декому і мішала на проходженні траси))

Відповідь по фоткам прямо перед твоїм повідомленням ;)

ЗІ А шо то за порода собаки? Це вона вже доросла, чи ще буде рости?

собака ще буде рости напевно, бо геть на щенка смахувала, це метис якоїсь дворняжкі і Хаскі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дівчат щось не те з часом. Оля лідерів добрала, а час кіл в неї гірший. Мабуть 1хв гандікапа не відняли.

Якщо з кожного її кола відняти 15сек(4*15=1хв), то як раз вийде реальна картина :) На кожному колі вибирала 5-10сек, на четвертому набилизилась до них... ну а 5 то вже внєзачьота було)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було чудово, як завжди - компанія, атмосфера.

Дякую за гонку!

PS. Якби фотографи скинули фотки було б ще краще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було чудово, як завжди - компанія, атмосфера.

Дякую за гонку!

PS. Якби фотографи скинули фотки було б ще краще :)

Скинем :) столько наснимал что перебирать только часа полтора нужно :) а еще немного после в фотошопе подправить, будет альбом кадров на 100-150. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розгрібаюсь трохи з відео...

Тимцо найкращий коментатор велозмагань) Коментує не гірше ніж їздить ;)

Якщо комусь потрібні відяхи для монтажу, пишіть в ПП чи сюди(правда більш менш нормальних буквально кілька). Бо я монтувати не буду, по перше не вмію, по друге на ноуті це довго)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, МС Тимцо був дуже доречний. Допомагає орієнтуватись хоч трохи, де ти, який ти (якщо чуєш проїзд попередніх), і скільки ще маслати залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дівчат щось не те з часом. Оля лідерів добрала, а час кіл в неї гірший. Мабуть 1хв гандікапа не відняли.

Якщо з кожного її кола відняти 15сек(4*15=1хв), то як раз вийде реальна картина :) На кожному колі вибирала 5-10сек, на четвертому набилизилась до них... ну а 5 то вже внєзачьота було)))

так і є! враховано загальний час по двох заїздах, а не по кожному окремо! якраз -1 хвилина)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...