Перейти до змісту

Струмівськи хащі 2015


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Катнули на трасу (пробив колесо поки їхав до точки збору)

Зробили з трампліна нормальний півметрової(міряв рулеткою) висоти дроп + нормальне приземлення,

колеса гнуть не будуть, але через рульку можуть літать.

Десь куб землі туди сюде пересунули.

Дякую всі хто приїхав за кумпанію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

Троха сьогоднішніх відео стрибків. Дуже гарні приземлення і саме головне м'які

Пару фоток робочого процесу.

5d38207b6503b0d0a8b34138fd23d5965db7d9214206159.jpg

9c75ff6fb4974559598398406fadcbcc5db7d9214206160.jpg

ada0471dfd9e040a9bddfe768037a3145db7d9214206160.jpg

3fa87b0251156432a5ade1b61b92e8865db7d9214206161.jpg

eb8b471fb2887d9028975018b1ca335a5db7d9214206162.jpg

9e197d415eb925fd7be14a4b3ee43ab75db7d9214206163.jpg

Треба гілки обрізати або обірвати мені в око якийсь листок чи то гілка попала коли проїжав біля зваленого дерева там де воно на половину вивернуте з коренем.

пробив колесо поки їхав до точки збору

Це карма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо товаришів які катають гонки ще з далекого 2010 року не потрібно допускати в категорію початківці. Бо це якось смішно виглядає. Чи створити для них окрему категорію, якщо вони не хочуть їхати з "елітою". Тим паче що "еліта" тут буде місцевого розливу. Чи якщо вони бояться тех. перешкод пустити їх поза заліком разом з аматорами.

А не простіше буде цю категорію назвати інакше і не паритись? Якщо людина з досвідом, але не у формі з якоїсь причини? Не пущать? Чи це не аматорська гонка? По прощє може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейменувати "Аматори" на "Бувалі", а до "Аматорів" набрати тих хто не має великого досвіду в подібних змаганнях. Так буде більш справедливо тоді.Подібні - з собі подібними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого розводити купу груп. Кожен для себе вирішує в якій групі приймає участь, а дехто банально для кількості їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Driver, то треба зробити ще розбивку по віку. 30+ 40+ 20+. тоді точно справедливо буде. обов'язково "палить" чи "не палить", а ще окрему групу для вегетар'янців :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми керуємося оцим

Офіційне положення

......

3. Категорії учасників та дистанція

Початківці (чоловіки, яки не приймали участі у змаганнях, або не показали значних успіхів за останні три роки). – 5 кіл.

.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба робити розбивку на чоловіки і жінки і все :)

А там вже за бажанням, хто хоче їде з жінками, хо хоче - з чоловіками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошуємо фотографів на нашу спільну велоподію.

Для багатьох це буде хороший досвід зйомки в спорт режимі.

Найкращі фото будуть опубліковані у відомих інтернет виданнях Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишіть будь-ласка як туди потрапити, ні разу там не був, хоча сам Луцький... буду дуже вдячний!

Опишіть будь-ласка як туди потрапити, ні разу там не був, хоча сам Луцький... буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишіть будь-ласка як туди потрапити, ні разу там не був, хоча сам Луцький... буду дуже вдячний!

Виїзжаєте десь в 09:30 на зупинку Берізка біля лучеська і ловите велосипедистів які їдуть на струмівку.

Буду їхати десь 09:40-9:50 біля Лучеська можу провести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошуємо фотографів на нашу спільну велоподію.

Для багатьох це буде хороший досвід зйомки в спорт режимі.

Найкращі фото будуть опубліковані у відомих інтернет виданнях Луцька.

Також буде приз від нашого спонсора - SD-карта на 32 гб за краще фото. Умови конкурсу розпишу трохи пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишіть будь-ласка як туди потрапити, ні разу там не був, хоча сам Луцький... буду дуже вдячний!

Ось трек на старт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу нагадати, що завтра останній день попередньої реєстрації. Хто бажає, може здати мені стартові внески на завтрашньому квесті. Також прохання тих, хто скидає гроші на карточку через термінали самообслуговування, повідомляти мені в ЛС про це. Бо гроші приходять, а я не знаю від кого. Або хочаб запамятовуйте число і час перекидання, на старті розберемося ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок конкурсу фотографій. Я бачу це так:

Фотографи викладають свої фото, самі обирають кращу на їх погляд фотографію, потім ми робимо голосувалку. Користувачі борди голосують і переможець отримує ось таку чудову флешку

125324.jpg

Це попередні думки на рахунок конкурсу. Треба буде ще продумати як унеможливити накрутку голосів. А можливо орги самі вирішать яка фото найкраща ;) Можете запропонувати ще якісь варіанти.

І да, попередня реєстрація закінчена. Чекаємо всіх на старті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це попередні думки на рахунок конкурсу. Треба буде ще продумати як унеможливити накрутку голосів. А можливо орги самі вирішать яка фото найкраща ;) Можете запропонувати ще якісь варіанти.

"Голосувалка" в фейсбуці по кількості лайків. Так і так більшість людей там зарегані, а ссилки можна викладати тут та в інших місцях. На рахунок накрутки я ХЗ чи моживо це там контролювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка послідовність старту категорій учасників буде?

Еліта

Дівчата

Початківці

Діти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По конкурсу фотографий имхо - пусть орги сами выбирают лучшее фото.

п.с. я буду фотать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт по категоріях не остаточний!!! Так що прохання не запізнюватися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://bikeportal.or...b=61&user=882 Ще 6 років тому почав приймати участь в перегонах. Більше 15 стартів за спиною. Гірський марафон. Це тільки по байкпорталу.

Ітіть калатіть, це вже 6-ий рік пішов. :_09: . Постійно підтримувати форму це да, завдання не з простих. По завтрашньому результату ти зрозумієш, чому я зараз катаю в аматорах.

Доречі, Тренер, а реально закинути на байк портал попередні гонки з результатами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...