Перейти до змісту

Хто хотів би придбати GPS трекер?


Кирило

Рекомендовані повідомлення

Всім фанатам свого "залізного коня" хочу запитати чи доцільно ставити GPS трекер на велосипед та хто ще думав про такий девайс?

nav_systems.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав. наразі зупинився на тому що треба дешевий інтернет або тарифний план з халявними смсками.

чимось заряжати постійно той трекер…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такі трекери, що ставляться в шток вилки. Батарейки вистачає орієнтовно на місяць. Слідкувати за пересуванням вела можна за допомого спецсайту. Для роботи потрібна сімкарта. Хотів би придбати але ціна в районі 1500-2000 грн. Це поки, що єдиний вартий увагши трекер на вел

ZbkdxlOpTuE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло, що ціна на такий прилад буде дорогою. Тоді цікавить, хто скільки може витратити на таку "цяцьку". ще потрібно розуміти, що доведеться платити щомісячну оренду (мабуть)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас велосипед від 5-7 тисяч, то цю штуку потрібно купувати.

П.с. я б купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не слід забувати що трекер не панацея, і в першому підвалі сигнал з нього пропаде скоріш за все.

ціна на портативні трекери стартує від 12 вічнозелених. http://www.ebay.com/itm/Mini-A8-Car-Vehicle-Real-time-Personal-Tracker-G-SM-System-Locator-Device-JNEG-/311319468545?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item487c161a01

300 грн це в принципі недорого. таку штуку можна приладнати навіть самому десь. єдине що акумулятор би туди побільший підключити. наприклад той самий 18650 і засунути це в глагол/шток/велофару… хочаб під сідушку наваіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читал про недорогие трекеры в шток, аккума хватает на 3 дня, проги завязаны на китайский сервер, отвязать

Не удается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема в мене довіри до китайських трекерів, особливо дешевих - чіп може бути слабенький, засунуть в бус, заведуть в під'їзд чи гараж і пропав сигнал. не говорячи вже про славетну китайську точність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...