Перейти до змісту

куплю відеокарту


Рекомендовані повідомлення

доброго дня друзі)

ось і я тепер зрозумів шо потрібно оновлювати деякі компоненти свого ПК, і хотів би щоб ви мені допомогли і порекомендували(запропонували) відеокарту 2GB, 256B, dd3 або ddr5, бажано з хорошим охолодженням не надто "шумним")) і приблизно в районі 1000 грн.... якщо б\у то обовязково без розгонів і перегрівань!

(наперед кажу що в самого GeForce 9800gtx+ 512 mb)

p.s. хочеться поганяти в нові шутери і звичайно ГТА 5

дуже дякую за увагу;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

доброго дня друзі)

ось і я тепер зрозумів шо потрібно оновлювати деякі компоненти свого ПК, і хотів би щоб ви мені допомогли і порекомендували(запропонували) відеокарту 2GB, 256B, dd3 або ddr5, бажано з хорошим охолодженням не надто "шумним")) і приблизно в районі 1000 грн.... якщо б\у то обовязково без розгонів і перегрівань!

(наперед кажу що в самого GeForce 9800gtx+ 512 mb)

p.s. хочеться поганяти в нові шутери і звичайно ГТА 5

дуже дякую за увагу ;)

помножте бюджет на 2, а об'єм відеопамяті поділіть на 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок памяті я зрозумів але все таки потрібно 2 гб, а от шина може бути 128б, ну а ціна так ви праві ... ну хай біля 1300 грн тоді ... таке вже можливо?

і за скільки мою можна продати ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваша карта трохі гірша за gtx 260 яка в свою чергу процентів на 10-30 залежно обставин гірша за gtx 460. Ввиду неадекватних цін, і барижницього менталітету наших продавців, раджу дозбирати до 2k а тоді вже щось дивитись. ну і звісно що дивитись бу, бо на нові ціни космос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня друзі)

ось і я тепер зрозумів шо потрібно оновлювати деякі компоненти свого ПК, і хотів би щоб ви мені допомогли і порекомендували(запропонували) відеокарту 2GB, 256B, dd3 або ddr5, бажано з хорошим охолодженням не надто "шумним")) і приблизно в районі 1000 грн.... якщо б\у то обовязково без розгонів і перегрівань!

(наперед кажу що в самого GeForce 9800gtx+ 512 mb)

p.s. хочеться поганяти в нові шутери і звичайно ГТА 5

дуже дякую за увагу ;)

потрібно щось із підтримкою DX11, а це уже ціна від 1300 грн. Якщо поталанить, то можна знайти GTX550ti. Або GTS 450.

Далі дорожче, уже від 1500 до 2000 GTX460 / 470 / 560 (Ті).

560ті буде від 2000. Усі вони мають по 1Гб відеопам'яті та ширину шини 256біт. Окрім 450 та 550, ці мають 192 біта.

Або шукати аналог від Радеона. Є цілком непогані моделі.

За 2000+ була цікава моделька 560Ti Phantom із 2Гб відеопам'яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня друзі)

ось і я тепер зрозумів шо потрібно оновлювати деякі компоненти свого ПК, і хотів би щоб ви мені допомогли і порекомендували(запропонували) відеокарту 2GB, 256B, dd3 або ddr5, бажано з хорошим охолодженням не надто "шумним")) і приблизно в районі 1000 грн.... якщо б\у то обовязково без розгонів і перегрівань!

(наперед кажу що в самого GeForce 9800gtx+ 512 mb)

p.s. хочеться поганяти в нові шутери і звичайно ГТА 5

дуже дякую за увагу ;)

потрібно щось із підтримкою DX11, а це уже ціна від 1300 грн. Якщо поталанить, то можна знайти GTX550ti. Або GTS 450.

Далі дорожче, уже від 1500 до 2000 GTX460 / 470 / 560 (Ті).

560ті буде від 2000. Усі вони мають по 1Гб відеопам'яті та ширину шини 256біт. Окрім 450 та 550, ці мають 192 біта.

Або шукати аналог від Радеона. Є цілком непогані моделі.

За 2000+ була цікава моделька 560Ti Phantom із 2Гб відеопам'яті.

дуже дякую! тепер хоть маю по чому орієнтуватися))

є 6950 але потрібно трохи докласти

докласти то скільки і чи можна фото і детальнішу інфу по карті?)

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже дякую! тепер хоть маю по чому орієнтуватися))

Ось тут - хороша відеокарта, за цілком розумні гроші. Якщо поторгуватися і аргументувати - то можна і домовитися.

По потужності ~ GTX460. А це саме тошоноада. І охолодження хороше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже дякую! тепер хоть маю по чому орієнтуватися))

Ось тут - хороша відеокарта, за цілком розумні гроші. Якщо поторгуватися і аргументувати - то можна і домовитися.

По потужності ~ GTX460. А це саме тошоноада. І охолодження хороше!

матиму на увазі, вже розглядав варіант цей)

і ще хотів у Вас запитати за цю карту.... файна чи ні? http://archive.bench...=1&limitstart=3

просто є можливість взяти її трішки дешевше і от незнаю як правильно?!..)

знаю що не нова але все ж таки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще хотів у Вас запитати за цю карту.... файна чи ні? http://archive.bench...=1&limitstart=3

просто є можливість взяти її трішки дешевше і от незнаю як правильно?!..)

знаю що не нова але все ж таки)

ще краща, цікавіша!

Крім того, якщо вона правильна - то дуже просто з неї можна зробити GTX470 :)

Але є ВЕЛИКЕ АЛЕ. Для цих відеокрт потрібен блок живлення не менше 500 Ват! Чесних. Тобто БЖ від Асус, Кулер мастер, Чіфтек, Сісонік, ФСП і подібних брендів.

Я і сам шукаю подібну відяшку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набрав на сландо і зразу ж за чудовою ціною, налітай. Жаль сам зараз фінансів не можу виділити)

http://kiev.ko.olx.u...html#0deaa7bbe4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зразу ж за чудовою ціною, налітай.

а нічого, що автор зареганий в квітні цього року?? Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зразу ж за чудовою ціною, налітай.

а нічого, що автор зареганий в квітні цього року?? Нє?

Вовка боятись... Наложка наше всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сландо часто кидають , тим більше не варто купувати такого динозавра

Краще пошукати карту нижчого класу новіших серій , вони по потужності як старі топи . Мінімум -- gtx650 , але бажано , gtx550ті , gtx650ті , gtx560 -- при певній удачі такі карти можна знайти за 1500 грн .

З конкурентів -- 7770 , 7790 і вище

Ось порівняння gtx650 з старішими картами . Зверху синтетичні тести , а нижче тести в деяких іграх . Можна зробити висновок , що обрубок на новій архітектурі гне середнячків на старіших чіпах .

http://ru.gecid.com/video/asus_gtx650-dct-1gd5/?c1=1067&c2=1047&c3=1052&c4=1183&act=%D0%9E%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%8C+%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%BA%D0%B8#graphics

Якщо купиш мотлох -- твоя 1000 грн просто пропаде

і зразу ж за чудовою ціною, налітай.

а нічого, що автор зареганий в квітні цього року?? Нє?

Вовка боятись... Наложка наше всьо.

Так і бачу , як ти з компом ідеш на Нову пошту і там ганяєш карту бубликом :_07:

Треба нашкребти ще хоч 500 грн і купити щось таке

http://forum.overclo...659&hilit=550ti

Порийся на цьому сайті , там є тема , де можна перевірити продавця , якщо він раніще щось продавав\купував .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зразу ж за чудовою ціною, налітай.

а нічого, що автор зареганий в квітні цього року?? Нє?

Вовка боятись... Наложка наше всьо.

Це развод чистої води. Наберіть ради цікавості, я даю 200%, що відмовиться наложкою відправляти)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав крутецькі навушники) Людина теж була зареєстрована менше місяця. Відправила все, класно запакувала. Але виключення лише підтверджують правило, тому так брати на сландо ризиковано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно був випадок, із відяхою, чоловік хорошу відяху задешево подавав. І зареєстрований давно. і з Луцька.

І все одно кинув.

Це развод чистої води. Наберіть ради цікавості, я даю 200%, що відмовиться наложкою відправляти)

або фото "бублика" попросити чи хоча б GPU-Z :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю що багато шахраїв. Але в хіба проблема по картці знайти людину і через міліцію забрати свої гроші?) Бувають різні випадки і продавці.

post-13972-0-78448700-1429805953_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю що багато шахраїв. Але в хіба проблема по картці знайти людину і через міліцію забрати свої гроші?) Бувають різні випадки і продавці.

post-13972-0-78448700-1429805953_thumb.j

Ви це серйозно "через міліцію забрати гроші?" :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю що багато шахраїв. Але в хіба проблема по картці знайти людину і через міліцію забрати свої гроші?) Бувають різні випадки і продавці.

post-13972-0-78448700-1429805953_thumb.j

Ви це серйозно "через міліцію забрати гроші?" :_02:

Можна , але гемору буде ппц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю що багато шахраїв. Але в хіба проблема по картці знайти людину і через міліцію забрати свої гроші?) Бувають різні випадки і продавці.

post-13972-0-78448700-1429805953_thumb.j

Ви це серйозно "через міліцію забрати гроші?" :_02:

Дружина працює в сфері де треба багато контактувати з різними продавцями, й через сландо також. Різні преценденти були, поки все вирішувалось позитивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт можу запропонувати MSI GTX-460 1GB CYCLONE 256 bit ціна 1600 грн. http://wccftech.com/review/msi-gtx460-1gb-cyclone-ocd-edition-review/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...