Перейти до змісту

Є тут вчителі інформатики?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Це не дитина унікум, це просто підхід до навчання правильний, якщо вчити комбінаціями, то дитина й знати не буде для чого "капс" (наприклад) для того щоб скакати по полям, і все...

Це не складно, я вчив колись бабусь, і вони все ретельно записували й повторяли, тому не думаю що така велика складність саме в цьому.

PS: я нікого не хочу образити, й "навчати" просто може змініть підхід, кажу вам як айтішнік, який стикається з користувачами кожен день.

У мене на роботі працюють дві бабусі пенсіонерки, всяке буває, і документи покладуть на клаву - кажуть щось комп глючить, але таким методом вводити великі літери - то це дикість.

Я з автором теми реально погоджуюся. Як ІТ-шник ,який щодня бачить овер 50 юзерів. І вони всі різні. Деяким, коли робиш зауваження підказку, то ще й починають возмущатися. Типу "не умнічай!"

А хто умнічає? Коли юзер набирає на цифровій клаві (калькулятора) пароль, і забирає руку до мишки, щоб натиснути ОК. Замість того, щоб просто відвести палець і натиснути Ентер.

І це зазвичай бухгалтера... Які постійно мають справу з калькулятором, і кнопка "=" - те ж саме, що кнопка "ентер" на клавіатурі.

Є такі учні, яких не реально навчити нашими педагогічними методами, можна тільки тими, що вчать ведмедя кататись на велосипеді, але, на жаль, вони у нас заборонені.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, на жаль, вони у нас заборонені.

Заборонені до тих пір, поки ніхто не побачив ;):_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, на жаль, вони у нас заборонені.

Заборонені до тих пір, поки ніхто не побачив ;):_12:

Ну так ТСу потрібно тоді дитину відправляти у школу з лейбою - "Для кращого засвоєння інформації рекомендується застосовувати методи фізичного впливу" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така ситуація в пятницю ЗВІЗДА зберегла attach в форматі ODT (Libreoffice) відповідно MSoffice не розуміє що воно таке за файл та в результаті за вихідні в мене тел ЧЕРВОНИЙ і ЗВІЗДА на хоче визнати своєї помилки, криком кричить: "це Ваші проблеми!!!".

А це принципово, що формат файлу не такий який розуміють ваші програми? Напевно було б простіше відкрити той .odt через Гугл Докс, ніж мати червоний телефон усі вихідні. В мене деякий період на компі стояв і Open Office і Microsoft Office, бо документи приходили різні і редагувались по-різному. І це я не адмін. І знаю купу випадків коли встановлюють програми тільки для відкриття файлів з подібними розширеннями. Ви, я так підозрюю, адмін, то невже це так складно вам, що ви віддали перевагу моральному сєкасу?

А з приводу комбінацій клавіш, реально починаєш розуміти їх цінність, коли в тебе робота пов'язана з комп'ютером, коли вся робота в ньому. Тоді ці комбінації пришвидшують процес, ти ними постійно користуєшся і не забуваєш, а в шкільному віці домашній комп служить для розваг і соцмереж, там ці знання не затребувані (майже). До того ж, є шкільна програма, і її укладачі навряд приділили цьому питанню достатньо уваги поряд з Dos, Norton, і початкам програмування. Також купа вчителів можуть і не користуватись цими швидкими комбінаціями, і не знати половину з них, ібо вони не IT-шники, вони вчителі. Їх основне заняття - спілкуватись з дітьми а не працювати за комп'ютером. І в унівесритетській програмі з предмету "методика викладання інформатики" цьому питанню так само не приділяють увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така ситуація в пятницю ЗВІЗДА зберегла attach в форматі ODT (Libreoffice) відповідно MSoffice не розуміє що воно таке за файл та в результаті за вихідні в мене тел ЧЕРВОНИЙ і ЗВІЗДА на хоче визнати своєї помилки, криком кричить: "це Ваші проблеми!!!".

треба поставити плагін-конвертер у MS Office і ви зможете відкривати документи Openoffice і Libreoffice

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

техніка тут ні до чого, не важко думаю поставити на всіх компах додатково лінукса, на віртуалці, а в цьому можуть цілком допомогти після уроків "прошарені" учні, ви їм в замін якусь "плюшку", і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така ситуація в пятницю ЗВІЗДА зберегла attach в форматі ODT (Libreoffice) відповідно MSoffice не розуміє що воно таке за файл та в результаті за вихідні в мене тел ЧЕРВОНИЙ і ЗВІЗДА на хоче визнати своєї помилки, криком кричить: "це Ваші проблеми!!!".

треба поставити плагін-конвертер у MS Office і ви зможете відкривати документи Openoffice і Libreoffice

в мене було шо прямо на презинтації однієї штуки звізда принесла таке,

ой повезло шо я мав паралельно поставлену убунту, заморозив проектор і ніхто нічого непомітив поки конвеотував в убунті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спригнули з теми )

хто заважає дитині поставити на комп той самий соло? завдяки цьому моя дочка зараз друкує швидше ніж я.

а на рахунок інформатики як предмета, думаю сучасні учні вчителю ще й фору дадуть.

викладають основи і сенс поглиблено вивчати ОС чи той самий ворд, якщо за рік викинуть нову версію з повністю переробленим межиморддям, чи з (господи врятуй) яким небудь мЕтро?

так що: хоче малий розібратись у цьому - факультатив чи репетитор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все навчання в переважній більшості випадків зводиться до бажання вчитись. Хай вчитель хоч геній педагогіки буде, поки в учня не з'явиться хоча б краплина інтересу, всі спроби щось йому втовкмачити в голову приречені на невдачу. Хто хоче - буде шукати можливість вчитись.

В період мого навчання в школі досить складно було чомусь навчитись, бо був лише один комп, і той дихав на ладан :) І введення великих літер капсом - це далеко не найгірше, що могло бути, дехто взагалі не знав, як робити великі літери. Коли був в 11-му класі поставили нові компи - вдень навчання, після - компютерні курси. Багато хто з учнів ходив на курси (кому цікаво було, в кого батьки наполягали). В якийсь момент викладач сказав фразу, яка для мене стала сакральною, - про те, що продвинуті юзери майже не користуються мишою, а юзають клаву. Зараз миша в основному лише для "піксельхантінга" у всяких фотошопах і браузинга, і то тільки коли без неї обійтись складно. Як думаєте, багато таких? А це, я впевнений, він казав всім своїм учням. Послухали одиниці. І що, думаєте, не було в кінці мого 11-го класу таких, що використовували капс замість шіфта?

Від чого залежить співвідношення кількості чайників і тих, що шарять? Тільки від бажання вчитись, тяги до предмету.ТС, спитайте в того малого, чи дуже йому цікаво вчити компютерну грамоту. Бо, скоріше за все, відповідь буде негативною.

Ну і наостанок - трішки гумору в тему:

Проходила инвентаризация. На вопрос секретарши: "Сколько у нас в офисе чайников? " "Пятьдесят шесть! И трое более-менее соображающих", - машинально ответил сисадмин.

Про мишку - то не зовсім відповідає дійсності, хіба в mc вона не потрібна - то це правда. Потрібна комбінована робота обох пристроїв :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...