Перейти до змісту

Є тут вчителі інформатики?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Хотів запитати чому деякі з вас не правильно вчать дітей користуватись віндовсом.

Вчать друкувати одною рукою, практично всі операції робити мишкою.

Може варто вчити такому що пригодиться в житті, а то потім фіг перевчиш, після вашої роботи дитину ефективно використовувати комп'ютерну техніку.

Стикаюсь з цим не тільки в дітей, а й проблеми в тих, хто на курси ходив до горе вчителів.

З одним малим задачку робили по інформатиці, так він всі великі букви друкував натискаючи "капс", навіщо такого вчити, краще б він не знав що "капс" робить, а все натискав через шифт, елементарні комбінації не знав, каже що не вчили такого, я йому показав пару раз, то почав використовувати, каже що так швидше чим мишкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів запитати чому деякі з вас не правильно вчать дітей користуватись віндовсом.

Вчать друкувати одною рукою, практично всі операції робити мишкою.

Може варто вчити такому що пригодиться в житті, а то потім фіг перевчиш, після вашої роботи дитину ефективно використовувати комп'ютерну техніку.

Стикаюсь з цим не тільки в дітей, а й проблеми в тих, хто на курси ходив до горе вчителів.

З одним малим задачку робили по інформатиці, так він всі великі букви друкував натискаючи "капс", навіщо такого вчити, краще б він не знав що "капс" робить, а все натискав через шифт, елементарні комбінації не знав, каже що не вчили такого, я йому показав пару раз, то почав використовувати, каже що так швидше чим мишкою.

як колишній вчитель інформатики скажу - Ваша дитина унікум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не дитина унікум, це просто підхід до навчання правильний, якщо вчити комбінаціями, то дитина й знати не буде для чого "капс" (наприклад) для того щоб скакати по полям, і все...

Це не складно, я вчив колись бабусь, і вони все ретельно записували й повторяли, тому не думаю що така велика складність саме в цьому.

PS: я нікого не хочу образити, й "навчати" просто може змініть підхід, кажу вам як айтішнік, який стикається з користувачами кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возникает вопрос: - А почему бы самому не научить ребенка? Это будет быстрее и результативнее , чем переучить и критиковать учителей информатики.

P.S. Ничего лично, это мое мнение, к науке отношения не имею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не критикую, просто кажу в якості підказки, і все, батьки не навчать, тому що в школі перевчать, якщо вчитель всім показує що так правильно, а ваша дитина прийде й буде вдавати з себе "пєрца", який тіпа все знає краще вчителя, то отримає в кращому випадку "парафіна" від друзів, які будуть доказувати що вчитель правильно каже, а ті всі твої "фішки" то єрундовіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деяким обдарованим пояснити неможливо,

деяким пофіг,

ходили чи неходили до вчителів скажу так я як майбутній вчитель соло проходив сам із цікавості на скільки мене вистачить,

в книжці з інформатики читав лише про гарячі клавіші вінди,

в 8мому класі я своїм однокласникам немаючи дома ні компа ні ноута міг розказати любу тему з навчального плану,

так шо якшо дитина схольна до гуманітарію може не треба мучити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чому мучити, і звідки ви знаєте до чого дитина схильна?

може то тупий вчитель не може правильно пояснити дитині?

тому й проблема, дитина здібна будь-яка, при умові якщо вона без вад, з першого класу попадеться кийсь "дурень" вчитель, і відіб'є охоту до навчання з якогось предмету, чи всіх предметів одразу.

кожен згалає улюблений предмет, і чому він став саме таким, бо вчитель був нормальним та адекватним, нормально все пояснював, та й требував знань, і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З одним малим задачку робили по інформатиці, так він всі великі букви друкував натискаючи "капс", навіщо такого вчити, краще б він не знав що "капс" робить, а все натискав через шифт, елементарні комбінації не знав, каже що не вчили такого, я йому показав пару раз, то почав використовувати, каже що так швидше чим мишкою.

З власного досвіду скажу, що в класі де є більш як 10 учнів завжди знайдеться один, який буде стверджувати, що їх вчили тільки так і не інакше або ж що взагалі не вчили. От коли таких учнів до вас прийде з десяток і всі з однаковими навиками, тоді можна впевнено стверджувати, що то вчитель - неук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну по перше з дитоню постійно потрібно вести діалог у грайливвй формі,

постійно питати що подобається що вдається

мені в 3роки поставили діагноз електрик,

поки що не промахнулись

електрика і електроніка близькі речі

тому краще розвивати в міру можливостей

і да тупих викладачів треба якось направляти на путь ітини ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не знаю рівень ІТ освіти сучасних вчителів, але у мій час частина учнів з вчителем легко могла поспорити в деяких питаннях. і спори ці були небезпідставними. її рівень був слабким, на жаль.

вчитель інформатики у школі - це в першу чергу теоретик і зокрема вчитель, а от рівень його ІТ знань залежить лише від його особистого бажання знати основи на практиці використання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте що є така штука як навчальний план , з витікаючими обмеженнями у часі і не тільки і т д ... Але звичайно є факультативи де дійсно можна показувати і розказувати багато чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам щось конктретно не подобається у роботі вчителя - ідіть до нього, до директора і поговоріть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам щось конктретно не подобається у роботі вчителя - ідіть до нього, до директора і поговоріть.

Повністю погоджуюсь. Це те ж саме якби сказати "Лікарі, ви задовбали, почніть нормально лічити!!!"

Якщо вам щось конктретно не подобається у роботі вчителя - ідіть до нього, до директора і поговоріть.

Повністю погоджуюсь. Це те ж саме якби сказати "Лікарі, ви задовбали, почніть нормально лічити!!!"

А ще є такий фактор як неуважність учня, який прохлопав матеріал і научним методом "тик" шукав відповіді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам щось конктретно не подобається у роботі вчителя - ідіть до нього, до директора і поговоріть.

Повністю погоджуюсь. Це те ж саме якби сказати "Лікарі, ви задовбали, почніть нормально лічити!!!"

лічать економісти і бухгалтери, а лікарі за звичай лікують ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам щось конктретно не подобається у роботі вчителя - ідіть до нього, до директора і поговоріть.

Повністю погоджуюсь. Це те ж саме якби сказати "Лікарі, ви задовбали, почніть нормально лічити!!!"

лічать економісти і бухгалтери, а лікарі за звичай лікують ;)

Якраз таки наші лікарі навчились нормально лічити а не лікувати;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кількість учнів не важливо в принципі, все від вчителя залежить, програма так згоден, її як правило пишуть взагалі далекі люди від предмету, для галочкі, і так далі, але в кожному класі є "спринтніші" учні, так можна з ними кооперуватись, їм давати якісь "плюшки", за те що проконтролюють роботу інших, чи повчать їх як і що.

вчителі в нас і так, їм треба сказати велике дякую, що в таких умовах, хоть якось вчать тих оболтусів, більшість з них розбалувані так, що в школі вилазять вчителям на голову, і спробуй кринкути, ордазу прибіжить якась дурнувата мамаша, яка буде кричати що це не "педагогічно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з автором теми реально погоджуюся. Як ІТ-шник ,який щодня бачить овер 50 юзерів. І вони всі різні. Деяким, коли робиш зауваження підказку, то ще й починають возмущатися. Типу "не умнічай!"

А хто умнічає? Коли юзер набирає на цифровій клаві (калькулятора) пароль, і забирає руку до мишки, щоб натиснути ОК. Замість того, щоб просто відвести палець і натиснути Ентер.

І це зазвичай бухгалтера... Які постійно мають справу з калькулятором, і кнопка "=" - те ж саме, що кнопка "ентер" на клавіатурі.

Якщо вам щось конктретно не подобається у роботі вчителя - ідіть до нього, до директора і поговоріть.

Куди? Який вчитель? Який директор? Мова йде не про конкретного вчителя, а про взагалі !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, от чого-чого, а робити операції всіма можливими операціями в школі мене вчили добре. Якось склалось, що скрізь користуюсь якоюсь зручною для себе схемою роботи (тоталом, власне, якщо говорити про файлові операції), і увесь той асортимент використовував лише для демонстрації комусь тих можливостей. Але ті уроки пам'ятаю дуже добре)

Чи то щось кардинально помінялось в системі освіти, чи вчитель такий попався, чи учень прослухав.

Загалом, вважаю, що на усіляких курсах і в школі, треба присвячувати трохи часу питанням користувацької культури і ергономіки. Але це важко зробити, маючі морально і фізично застарілі залізяки із відповідно морально та фізично застарілими операційними системами. Людина не повинна замикатись у філософії будь-якої із ОС, будь то няшна макось, мегауніверсальних лінукс чи магапопулярний і такий рідний віндовс. Вона повинна осягнути трохи логіки, трохи історії, побачити різні приклади, різні середовища, щоб потрапивши у незнайоме, не губилась, а розуміла, які подібні елементи є і як орієнтуватись.

Тоді, виконуючи якусь операцію, вона вибиратиме найбільш зручний для себе спосіб із асортименту знань, інтуїтивно знаходитиме необхідні кнопки, комбінації і пункти меню, а не тикати одним пальцем в клаву, а другим — у мишку (чи меджик трекпад :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина не повинна замикатись у філософії будь-якої із ОС

Точно ! Консоль рулить. Бо є скрізь! В будь-якій ОС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене така ситуація в пятницю ЗВІЗДА зберегла attach в форматі ODT (Libreoffice) відповідно MSoffice не розуміє що воно таке за файл та в результаті за вихідні в мене тел ЧЕРВОНИЙ і ЗВІЗДА на хоче визнати своєї помилки, криком кричить: "це Ваші проблеми!!!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...