Перейти до змісту

Хочуть викрасти документ. Порадьте як бути.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна: колишній чоловік моєї сестри судиться із нею по кредитах. Вони розвелись кілька років тому, майно розділили по мировій угоді. Крім того сестра витребувала у колишнього чоловіка розписку про те, що він ні до неї ні до родини не має ніяких претензій. У цьому році він подав позов про те, щоб сестра платила по його кредитам. Сестра надала копію розписки - адвокат почав вимагати оригінал, слідчий хотів без жодних документів забрати цю розписку.

З власного досвіду довіри до міліції немає - в ндкц зумисно поламали вінчестер де було відео як цей кадр поламав мені руку. По моїй справі вже 7-й слідчий. Якщо сестра віддасть розписку вона гарантовано десь загубиться.

Як бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у Вас є адвокат у справі - передати оригінал йому. Він має право не віддавати нікому, окрім клієнта, отримані від нього документи.

До речі, вимога адвоката протилежної сторони про надання йому оригіналу розписки - незаконна.

Слідчому - давати копію.

Оригінал чи слідчому, чи судді надавати лише тоді, коли постане питання проведення почеркознавчої експертизи. І то зробити це правильно, супровідним листом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, в судовопу порядку, саме в момент розгляду справи, Ваша сестра зможе в залі через адвоката передати оригінал саме судді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продовження: судді було надано оригінал. Суддя пішов на годину в дорадчу кімнату, після чого сказав, що рішення буде оголошено на наступний день. У рішенні розписку до уваги не взяв.

Сьогодні у сестри на роботі, вдома та вдома у батьків був обшук. Проводився одночасно, були задіяні 10 мусорів. Ось така от правова держава блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовження: судді було надано оригінал. Суддя пішов на годину в дорадчу кімнату, після чого сказав, що рішення буде оголошено на наступний день. У рішенні розписку до уваги не взяв.

Сьогодні у сестри на роботі, вдома та вдома у батьків був обшук. Проводився одночасно, були задіяні 10 мусорів. Ось така от правова держава блін.

Думаю, імхо, тра побільше галасу здіймати- преса, скарги в прокуратуру, тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у сестри на роботі, вдома та вдома у батьків був обшук.

Не зовсім зрозуміло що шукали? судяться за кредити, а шукають що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у сестри на роботі, вдома та вдома у батьків був обшук.

Не зовсім зрозуміло що шукали? судяться за кредити, а шукають що?

як мінімум ОРИГІНАЛ розписки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні у сестри на роботі, вдома та вдома у батьків був обшук.

Не зовсім зрозуміло що шукали? судяться за кредити, а шукають що?

Сестрі при розлучені перед підписанням мирової він написав розписку, що майнових претензій не має. Цю розписку хочуть ніби на експертизу а насправді планують знищити (зі мною вже таке було - в ндкц знищили вінт де було важливе відео).

Думаю, імхо, тра побільше галасу здіймати- преса, скарги в прокуратуру, тощо.

скарги вже писали в прокуратуру, внутрішню безпеку. Була стаття в газеті. Буду викладати відео та аудіо.

Резонне питання, хто ж такий чоловік?

Підприємець вхожий у владні кабінети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резонне питання, хто ж такий чоловік?

Судячи по вище сказаному чоловік або при владі, або при баблі.

к сказав EleKtrik треба галас здійняти, зверніться до журналістів, самооборону, у всі доступні ЗМІ, думаю їм цікаво буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум ОРИГІНАЛ розписки...

так судді ж віддали

Продовження: судді було надано оригінал.

здіймайте більше галасу, якщо є можливість, то треба звернутись до журналістів з "центральних" ЗМІ, допомагає в багатьох випадках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,які правові наслідки виникнуть у Борди внаслідок публікаціїї цього відео.

І кому наступному зламають руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратитесь за помощью к Лапину. И мы, за одно, посмотрим, станет ли он помогать обычному смертному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...