Перейти до змісту

Ні штучним квітам на могилках.


Repz

Рекомендовані повідомлення

Вітаю бордівчани. Долучайтесь до суспільної акції на підтримку екології.

1.Церква закликає не шкодити природі штучними квітами

http://dyvensvit.org/news/103240.html

2.Священики закликають людей не прикрашати штучними квітами могили родичів

http://tsn.ua/ukrayina/svyascheniki-zaklikayut-lyudey-ne-nesti-shtuchni-kviti-na-mogili-rodichiv-292217.html

post-16692-0-12128400-1429039028_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Священники це бізнес мени, а де вони раніше були?

Чи квіткові лоббі заиаз нормально занесли трохи грошей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ви о*********** перед проводами таку **************** писати!! Модери, дайте бан цій тупій ваті!!!

Живі чи не живі квіти на могили наших ненароджених дітей, побратимів по війні, братів по крові, рідних мам, бабусь і дідусів класти або не класти ми вирішуємо самі!!!!!!!!

Прикрашаємо згідно біблії, а не чиєїсь ********* думки або усного указу чийогось патріархату!!!!

Схаменіться, Волиняка, зроби шось!

З ТС не згоден, але ось цей пост нічого крім презирства не викликав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever,

Питання № 1 в яку церкву Ви ходите?

Питання № 2 чи маєте Ви якесь відношення до виробництва цих пластикових виробів,яке має місце в с. Великий Омеляник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, навіщо стільки емоцій.

пропущу момент про культ померлих, який тягнеться з язичництва і присутній досі..., але:

одна справа доглядати за могилою, прибирати, полоти від бур"яну, посадити фіалки\чорнобривці\ялівець, просто і акуратно.

а зовсім інша регулярно напихати вирвиглазними квітками усіляких модифікацій перетворюючи кладовище на вуду-фестиваль і змагання з най найлюксової могили, звичайно це ж куди простіше, купив-настрамляв-забібісь.

тим хто сікс фіт андер, більш ніж однаково, що на поверхні, пам"ять має бути - достойна, а не пьостре шоу-карнавал-в-ріо-де-жанейро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю, чому екологія у всьому світі страждає. Виявляється, то все через штучні квіти на могилах.

А взагалі, я офігіваю з тупості наших людей. Комунальщикам влом вивозити сміття з кладовищ. Але ж в лоб це не скажеш, стадо обуриться. А ось коли це піднести під соусом турботи про екологію та ще й у ЗМІ, то вже інша справа - стадо схаває.

Deemon, дурню, яка тобі різниця, як хто прикрашає могили померлих. Не подобається - пройди мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про яку екологію мова йде ? де ви її шукаете ? на кладовищі ? на могилах куплених за немалі гроші ? і чому я повинен слухати рекомендації церкви що і як мені робити ? фактично мені продали клаптик землі, взяли гроші щоб поховати близьких і тепер розказують як цей клаптик землі має виглядати ... не вплутуйте в свій бізнес екологію, вона немає до цього аж ніякого відношення ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про яку екологію мова йде ? де ви її шукаете ? на кладовищі ? на могилах куплених за немалі гроші ? і чому я повинен слухати рекомендації церкви що і як мені робити ? фактично мені продали клаптик землі, взяли гроші щоб поховати близьких і тепер розказують як цей клаптик землі має виглядати ... не вплутуйте в свій бізнес екологію, вона немає до цього аж ніякого відношення ...

Тобто церква для вас не авторитет? І про який бізнес йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про яку екологію мова йде ? де ви її шукаете ? на кладовищі ? на могилах куплених за немалі гроші ? і чому я повинен слухати рекомендації церкви що і як мені робити ? фактично мені продали клаптик землі, взяли гроші щоб поховати близьких і тепер розказують як цей клаптик землі має виглядати ... не вплутуйте в свій бізнес екологію, вона немає до цього аж ніякого відношення ...

Тобто церква для вас не авторитет? І про який бізнес йде мова?

це тільки ви не бачите очевидного ? штучні квіти "служать" довше .. вони не вигідні з точки зору продажу .. живі - постійний дохід ... скажете не так ? і на рахунок "авторитету" .. саме так, в цьому питанню - ні .. я не за штучні квіти, але не потрібно мені нав'язувати рекомендації прикриваючись екологією .. є набагто більше місць, де слово "екологія" має більше значення ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю... але я задумався. І напевно на проводи придбаю живі квіти своїм предкам. Думаю тим хто там з моєї родини вже це не важливо. Але те, що було для прикраси могилки і вшанування пам'яті стліє природнім процесом, а не буде десь на мусорці чи горіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, кому служать?

Є самшит, ялівець, декоративні трави, квіти-цибульки, вагон невигабливих варіантів.

Живу неродалік кладовища, маю нагоду спостерігати, роками лежить та вигорівша, вимита дощем "краса", а ще літає по дорозі, полях навколо, через якийсь час знову чергова вантажівка повезе усе на звалище і так по кругу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, кому служать?

Є самшит, ялівець, декоративні трави, квіти-цибульки, вагон невигабливих варіантів.

Живу неродалік кладовища, маю нагоду спостерігати, роками лежить та вигорівша, вимита дощем "краса", а ще літає по дорозі, полях навколо, через якийсь час знову чергова вантажівка повезе усе на звалище і так по кругу...

краще "оберемки" живих квітів ? які сьогодні занесли, вночі зібрали і зранку продали знову .. і так по колу ... вигляд кладовищ це вже інше питання .. це до служб, які вам продали клаптик землі, поклали гроші в кишеню і ... не заплатили за догляд, за вивіз сміття і т.д. ... як ви не розумієте, що це банальний бізнес .. і не має значення, живі квіти чи пластикові ... ці "рекомендації" змінюються під впливом грошей а не екологічної ситуації ... завтра вигадають екологічний пластик і нам знову будуть "рекомендувати" брати ось це а не це ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не подобалися ці смердючі пластикові квітки.

Таке враження що в нас не кладовище, а бразильский карнавал, живі квіти набагато естетичніше виглядають.

Про екологію все правильно сказано, вони несуть шкоду від початку свого виробництва до процесу їх утилізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про яку екологію мова йде ? де ви її шукаете ? на кладовищі ? на могилах куплених за немалі гроші ? і чому я повинен слухати рекомендації церкви що і як мені робити ? фактично мені продали клаптик землі, взяли гроші щоб поховати близьких і тепер розказують як цей клаптик землі має виглядати ... не вплутуйте в свій бізнес екологію, вона немає до цього аж ніякого відношення ...

Тобто церква для вас не авторитет? І про який бізнес йде мова?

це тільки ви не бачите очевидного ? штучні квіти "служать" довше .. вони не вигідні з точки зору продажу .. живі - постійний дохід ... скажете не так ? і на рахунок "авторитету" .. саме так, в цьому питанню - ні .. я не за штучні квіти, але не потрібно мені нав'язувати рекомендації прикриваючись екологією .. є набагто більше місць, де слово "екологія" має більше значення ...

Довше?? да шо ви гаварітє.. Вицвітають на сонці, дощі та вітрі.. Кожного року люди їх змінюють і в результаті перед Пасхою виростає величезна купа сміття... Я, особисто, проти штучної феєрії-карнавалу на могилах. Ті яскраві квіточки аж ніяк не підходять і посилу позитивного не несуть. краще взагалі нічого не чіпляти і не розпихувати по усіх кутках дроти з різнокольоровими песлюстками.!

просто прийти і прибрати бур"ян та посадити живі квіти чи вічнозелені насадження - варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ok. DEl. нафіг взагалі це було в цій спільноті писати!

вкотре ще більше розчаровуюсь в борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю на кладовищі, і справді на деяких могилах занадто багато натикано штучними квітами.

Якщо вже немає змоги часто приходити і прибирати могилу, то найкращий варіант, на мою думку, це покласти надгробку без будь-яких квітів. Земля не буде розбризгуватися по всьому пам'ятнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dj_design, стой-пагаді, я що десь казав про оберемки живих квітів? Ніби мова була про окультурення рослинками, які тра посадити\посіяти, ага? А ось таки пластмасу і продавали по кругу, доки не почали мітити фарбою. І до чого тут продали\непродали, тобі ж ніхто не двигає тему, як влаштовувати побут в квартирі, а кладовище - публічне місце, і загальна тенденція людей, які з року в рік повторюють цей пластиковий масовий ритуал - невтішна, починають боротися, поки методом заклику до здорового глузду і ясного розуму, і це вельми добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про яку екологію мова йде ? де ви її шукаете ? на кладовищі ? на могилах куплених за немалі гроші ? і чому я повинен слухати рекомендації церкви що і як мені робити ? фактично мені продали клаптик землі, взяли гроші щоб поховати близьких і тепер розказують як цей клаптик землі має виглядати ... не вплутуйте в свій бізнес екологію, вона немає до цього аж ніякого відношення ...

Тобто церква для вас не авторитет? І про який бізнес йде мова?

це тільки ви не бачите очевидного ? штучні квіти "служать" довше .. вони не вигідні з точки зору продажу .. живі - постійний дохід ... скажете не так ? і на рахунок "авторитету" .. саме так, в цьому питанню - ні .. я не за штучні квіти, але не потрібно мені нав'язувати рекомендації прикриваючись екологією .. є набагто більше місць, де слово "екологія" має більше значення ...

Довше?? да шо ви гаварітє.. Вицвітають на сонці, дощі та вітрі.. Кожного року люди їх змінюють і в результаті перед Пасхою виростає величезна купа сміття... Я, особисто, проти штучної феєрії-карнавалу на могилах. Ті яскраві квіточки аж ніяк не підходять і посилу позитивного не несуть. краще взагалі нічого не чіпляти і не розпихувати по усіх кутках дроти з різнокольоровими песлюстками.!

просто прийти і прибрати бур"ян та посадити живі квіти чи вічнозелені насадження - варіант

повторюсь - я не за пластик .. я проти "рекомендацій" і "екологічної катастрофи" ... в кожного є право робити так як він вважає за потрібно, а не так як нам рекомендують ... прибрати і посадити живі - я за .. так і має бути .. от тільки нам стабільно рекомендують те, що вігідно в данний момент ... а на рахунок не прибрано на кладовищі - де ті хто за цим мають дивитись, чому при них мовчать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... не вплутуйте в свій бізнес екологію, вона немає до цього аж ніякого відношення ...

Помиляєтесь, екологія в даному випадку має дуже велике відношення.

Матеріали з яких виготовляються штучні квіти це в основному полівінінхлорид, в результаті згоряння в атмосферу виділяються хлоровмісні сполуки, які є дуже токсичними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю де треба робити бізнес, от піндосам явно не вистачає могильних прикрас кислотно-ядерних відтінків.

graves_at_normandy-P.jpeg

Luxembourg_American_Cemetery.jpg

NetherlandsAmericanCemetery3.jpg

І фіни не шарять в пласмасі

hietaniemi-cemetery06.jpg

Італьяшки, теж, не в темі

LaFoce-Nov07-DE0993sAR800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...