Перейти до змісту

Колекція від Гальяно


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Це всього навсього колекція "від кутюр", яка не йде у серійне виробництво, одним словом це - мистецтво тільки в одязі :0124:. А "прет-а-порте" це колекція, яка йде у серійне виробницто :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що навіть колекції "прет-а-порте" виглядають так само жахливо. :huh:

Чула, що на створення цієї колекції Джона Гальяно надихнула доба Середньовіччя. Хтось побачив щось середньовічне у цьому одязі? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ииии

аффтар жжот!

зневажливо ставлюся до так званого світу моди. соікльки це набуває вже відтінків шоу-бізнесу, причому гламурного і мало кому зрозумілого.

але все одно всі збираються і з розумним виглядом , не нарізаючи в тому ні бельмеса, кивають головами і піддакують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зневажливо ставлюся до так званого світу моди. соікльки це набуває вже відтінків шоу-бізнесу, причому гламурного і мало кому зрозумілого.

Не завжди мало кому зрозуміле, а часом попадають достойні речі, а ти як дівчина :D просто повина цікавитись модою, а не бути одною з тих, що постійно на собі носять однакові джинси-гольф-кросівки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер не звертаєм увагу на гримовані личка, типу шрами і кров, звертаємо увагу на куртки ніби з грубої шкіри бурдної шкіри, шкіряні проклепані штанці, черевички, і розуміємо, що завтра у цьому ходитимуть "круті мачо":)а епатаж-лише рекламний хід містера Гальяно;)а можливо ми побачимо створені образи у якомусь фентезі-фільмі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот читаю все это... и то вам не так.. и это... А веть Гальяно не за просто так свою репутацию заслужил.... А упорным трудом... Вот теперь и может позволить себе экспериментировать и народ будет это "хавать"... Тем более, что реально, это только "От кутюр" - эксперимент эдакий... И вообще у каждого товара свой покупатель... Даже если что-тио подобное выйдет в серию - будут люди, которые такое купят... Ведь покупают же шипованные ошейники, проклепанные штаны и куртки и т.п. Так что тут - дело вкуса.

З.Ы. ждя примера ,возьмем вот эту фоту:

medium_2202760318_c69cc6bfe6_o.jpg

Снимите с мужичка его рогатый шлем и капюшон.... Выдет очень даже неплохой стиль... Да, такой аксессуар как шлем, дополняет образ, но для повседневности он совершенно ненужен. для повседневности шлем снимем и получим очень неплохую одежку. Со всеми остальными аналогично :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди мало кому зрозуміле, а часом попадають достойні речі, а ти як дівчина :lol: просто повина цікавитись модою, а не бути одною з тих, що постійно на собі носять однакові джинси-гольф-кросівки :0024:

сподіваюсь, що таких оброслих стереотипами людей як ви, я зустрічатиму рідше і рідше.

-1

2mix forever фу! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргумент плз... Я лишь высказал свое мнение - отличное отвашего. Вам оно противно или вы не можете его понять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херня ці всі виступи. Ширнувся і йому прозріння прийшло - колекцію створив. Маестро мать його.

Висер це а не мода. Вот моє ІМХО.

2Forever Autumn

критика таких понять як убогість думки того хто це створив і відстуність будь-якого смаку не можуть бути стереотипними, це здоровий погляд на речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргумент плз... Я лишь высказал свое мнение - отличное отвашего. Вам оно противно или вы не можете его понять?

якби ви були достатньо уважні та приділяли увагу постам вище, то там моя думка є.

2 Tum@n - читай уважніше.

народ, ви не бачите букв?.. очі роззуйте будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коллекции "от кутюр" - всегда полет фантазии укуренного мозга. :rolleyes: эти коллекции практически никогда не содержат "носибельных" вещей. а так, сплошной гламурчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коллекции "от кутюр" - всегда полет фантазии укуренного мозга. :rolleyes: эти коллекции практически никогда не содержат "носибельных" вещей. а так, сплошной гламурчик.

навіщо це тоді все?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аргумент плз... Я лишь высказал свое мнение - отличное отвашего. Вам оно противно или вы не можете его понять?

якби ви були достатньо уважні та приділяли увагу постам вище, то там моя думка є.

2 Tum@n - читай уважніше.

народ, ви не бачите букв?.. очі роззуйте будь ласка...

роззув... нічого толкового не побачив... Я свою думку написав - зніми з чуваків додаткові аксесуари і вийде досить "носибельная" весч. От і все. А твоє ставлення до світу моди тут ні до чого. На вкус і цвет фломастери різні. Я люблю стиль грандж,люблю класику... Для кожного стилю є відповідні ситуації. От і все. не мона завше ходити в чомусь одному, це примітивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внимание! Цитирую себя же! :)

Все, хочу такие трусы как у мужика на 3-й фотке! :0024::D:lol::rolleyes:

Как говорится, в каждой шутке есть доля шутки :)

Для тех, кто еще не понял - серьезно, IMHO, из всей показанной коллекции только эти красные трусы и можно пускать в серийное производство :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло.

значить і тут зібралися розумники, які роблять вигляд, що розуміються на тонкій та так би мовити високій моді.

яка нікому абсолютно не потрібна.

удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коллекции "от кутюр" - всегда полет фантазии укуренного мозга. :rolleyes: эти коллекции практически никогда не содержат "носибельных" вещей. а так, сплошной гламурчик.

навіщо це тоді все?..

Це робиться в якості експерименту. Завжди є люди які полубляють неординарнеість і ця сама неординарність їм личить. таких одиниці, та вони є і в них є бабло шоби оплачувати свої забаганки. от для таких людей це і робиться. тим більше шо коли доходить діло до колекції "прет-а-порте", то там зачастую все лишнє відкидається і доводиться до досить носимих речей...

З.І. Зовсім не вважаю себе "розумником який розуміється на моді", скоріше навпаки. просто ношу те шо зручно. От і все. Тре простіше дивитись на речі і багато траблів і непопрозумінь зникнуть самі собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо це тоді все?..

это повод для "модной богемы" потусить. себя показать, на людей посмотреть :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо це тоді все?..

А зачем художники рисуют картины, от которых практической пользы - никакой? :ura:

Мода - это тоже искусство, а оно порой обретает самые неожиданные формы. И в моде, и в живописи, и в музыке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...