Перейти до змісту

Пропоную ПОПОВНЯТИСЬ БЕЗ КОМІСІЇ.


Repz

Рекомендовані повідомлення

Вітаю бордівчан.

Пропоную Вашій увазі нещодавно взнаний мною спосіб поповнення мобільного рахунку без комісії. При наявності картки банку.(думаю, будь якого бо у мене приватбанку)

http://www.mts.ua/ua/online-services/payment

Провірив сам, дійсно без комісії.

При поповненні ще на 10 грн додають 2 гривні :-))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в КС так можна ;)

завжди так поповняю, але такого

При поповненні ще на 10 грн додають 2 гривні :-))).
ніразу небуло,

суми різні, від 5 до 100грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже так років 5 поповняю мтс, но халявні 2 гривні ніразу не надходило.. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інфу, раніше комісію весь час платив.

Вот она, борда, весь час щось корисне надибую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно можна поповнювати й Київстар з карти Приватбанку без комісії ;)http://www.kyivstar.ua/kr/mm/recharge/recharge/

Темі, мабуть, не місце в торгівлі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще є гарна послуга від КС - Мобільні гроші.

Більшість платежів там з комісією, але зате є можливість перекинути гроші з рахунку мобільного на рахунок інтернету, причому без комісії.

А ще є гарна послуга від КС - Мобільні гроші.

Більшість платежів там з комісією, але зате є можливість перекинути гроші з рахунку мобільного на рахунок інтернету, причому без комісії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

O_o з теми я трошки в шоці.

Думав, що всі поповнюють без всіляких там комісій.

Кілька років так і мтс, і київстар поповнюю, ну і датагруп також.

Repz, дійсно щоб поповнювати, може бути картка будь-якого банку (в мене не Приват).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в посиланні де з комісією так і пише що комісія буде 1.5% але не менше 1грн.

щодо поповнення без комісії зайдіть на сайт будь-якого оператора то вам дасть на вибір сервіси для поповнення без комісії, серед них і портмоне якому я також надаю перевагу.

На портмоне також пропонує зареєструватись і зберегти реквізити картки, але cvv не зберігає звичайно. ЦЕ зручно бо не потрібно постійно вводити довгий номер, заповнювати дату. В портмоне є виходить два способи оплати, навіть якщо залогінітись під своїм записом,: 1) це поповнення рахунку в компаніях чи ще різні платежі; 2) який нам і потрібен, я його називаю на сторінці компанії на сайті портмоне, бо кольори, емблеми, все засвідчує про компанію, хоча адреса (в адресному рядку браузера) починається на www.portmone.com.ua/r3/uk/, але далі є my-kyivstar.

В приватбанку також є щось схоже https://secure.privatbank.ua/ua/company/kyivstar

Аналогічно в кожного з сервісів (приватбанк, портмоне) є і для інших операторів.

В мене щось думка, що оператори в даному випадку їм (сервісам) платять за те, що абоненти поповнюють.

А на портмоне можна отримати бонус якщо поповнювати мтс, вам пропонує доплатити (10, 20 і ще є третя сума, ці суми залежать від того на яку ви спочатку хочете поповнити (1-10 пропонує +10, 11-20 пропонує +20, і ще третя, десь в неті була стаття) , і у випадку згоди поповнити на "суму вашу" + "пропоноване збільшення" вам на бонусний спеціальний рахунок надійде грн. 2, 5 і ще є третя (залежно від суми доплати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А в якому з сервісів немає обмежень "від 5 грн." або на тільки круглі суми без копійок ? От наприклад залишається в мене на картці в кінці залишку ххх....4,95, і мені було б зручно скинути їх на телефон, де колись да пригодяться, і заодно залишок на картці округлити для зручності користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в якому з сервісів немає обмежень "від 5 грн." або на тільки круглі суми без копійок ? От наприклад залишається в мене на картці в кінці залишку ххх....4,95, і мені було б зручно скинути їх на телефон, де колись да пригодяться, і заодно залишок на картці округлити для зручності користування.

перекинь Ді на картку 4.95... і йому користь і тобі круглий залишок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно дуже приваблива пропозиція, але може по суті питання є що сказати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно дуже приваблива пропозиція, але може по суті питання є що сказати ?

ну в вигляді оффтопу, і чим не підходить варіант?

чи хочеться понити (подоставати операторів) щоб зробили поповнення від 1 коп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, бажання понити не виникало, лише задати просте питання.

А от бажання деяких людей марно потріпати язиком з метою ляпнути аби ляпнути, то да, вражає уяву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поповняю різні оператори без комісій. Через USSD запит. І інтернет не треба і зручність на вищому рівні. Послуга в Київстарі називається "Мобільний платіж" http://www.kyivstar....ypay/?region=kr *151# Вже біля року так поповнюю всім знайомим і з них комісію беру 1 грн. І їм добре і я задоволений)

Полистав і в МТС є майже така сама штука. Послуга називається "Мобільні платежі спільно з Portmone.mobile"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...