Перейти до змісту

Постільна білизна


laska

Рекомендовані повідомлення

Бордівчани, де купуєте постільну білизну і якій саме надаєте перевагу?

Цікавлять також і інтернет-магазини, звісно, перевірені власним досвідом з адекватною ціною.

Останні мої покупки геть не втішать якістю. Старий, ще совковий текстиль їх успішно пережив ))

Люблю трикотажні простирадла на резинках, але напрягає їх надто швидке зношування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сатинові "Le Vele" - великий вибір, в т.ч. в інтернетах.

Ціни ніби й високі - але в мене сатинові комплекти Le Vele вже років 6 як трудяться - і бездоганно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене теж це питання ДУЖЕ цікавить. Хтось пробував шити на замовлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є багато різних

Найкраще - це жакард Le vele

Раніше хороші ціни були тут , але коли почалася котовасія з цінами - можна було знайти дешевше в інших магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сатинові "Le Vele" - великий вибір, в т.ч. в інтернетах.

Ціни ніби й високі - але в мене сатинові комплекти Le Vele вже років 6 як трудяться - і бездоганно.

за довговічність не скажу, але теж брали сатинові La Vele

http://www.eldeco.com.ua/

брали тут

Ціна - чуть дешевше як находили деінде по інтернетах. І в них є магазин в Луцьку, то перед замовленням можна прийти, пощупати, понюхати

Ну і замовлення доставляють по луцьку безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сатинова постіль мені найприємніша. Подобається наша українська ТМ "Ярослав". Маю й іншого виробника, але не пам'ятаю назви. "Ярослав" є на Ювілейці, там у них фірмовий магазин, і в Епіцентрі. Але на рахунок де купити дешевше, то я поруч постою, теж цікавить :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Я в інтернет-магазинах частіше купую.. так дешевше, і ходити нікуди не треба, сиди собі й обирай )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Бордівчани, де купуєте постільну білизну і якій саме надаєте перевагу?

Цікавлять також і інтернет-магазини, звісно, перевірені власним досвідом з адекватною ціною.

Останні мої покупки геть не втішать якістю. Старий, ще совковий текстиль їх успішно пережив ))

Люблю трикотажні простирадла на резинках, але напрягає їх надто швидке зношування.

Коли ще в минулому році їздила на навчання до Києва то купила собі там бамбукову постільну білизну на сайті розетки в розділі Постельное белье, Материал бамбук. Не дешеве та воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купую в "Волиньтекстиль", ось тут знаходиться вони ніби оптові постачальники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...