Перейти до змісту

Формат велоквеста


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

то це ви про автоквести кажете. в когось є досвід використання "двигуна" саме в велоквесті? цікаво почитати відгуки

Я теж вперше спробував цей двигун в автоквесті і як велоквестер думаю що дуже зручно було б проводити велоквести через нього. Зручно в плані можливості отримання чітких підказок з однаковими для всіх часовими умовами, зручно проводити такі види етапів як пошуки і логіку - їх цілком можна перенести на велоквести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

В Харкові вже кілька років велоквести, як і піші проводяться на ENці. Народ вродь довольний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не працює вербовка (

Чому ж не працює - дуже навіть працює :)

post-32-0-10705900-1428523738_thumb.jpg

хочу завербувати Тренера й отримую

post-32-0-93053000-1428523764_thumb.jpg

:dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, у меня всё работает. Все добавляются.

Там к тебе admin в состав просится. Нажми "вербовать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в свою команду тільки з третього разу попав. Спочатку мене зарахувало в Трое і зразу виключило. Потім в Рейсінг і зразу виключило. А потім вже в нашу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще глюк. Не видно складу команд. Свою бачу а інші пусті.

Я тобой только что игрался ;)

Я так і зрозумів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а в чём тут глюк?

Так и должно быть по замыслу автора движка :)

Попробуй сейчас - должен видеть ;)

Права выставляются каждому индивидуально. Тут с десяток их можно накрутить, вплоть до полного доступа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, а як "двигун" вирішує питання з чітерством? в автоквесті зрозуміло – одна машина, в ній всі їздять, відстані великі та особливо не побігаєш. а з вело як? команда 5 людей. роз'їхались по сторонах на пошуки. чи фотографування, а потім демонстрація оргам залишається як раніше? ;) це по паніці, звичайно. з лінєйкою простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так фото никто не отменял для паники ;)

Хоть все разъезжайтесь по точкам, но зачёт лишь если есть фото команды с того места :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лінійці теж треба фото привозити. Бо можливий варіант роз'їзду команди або засилання "гонца" на об'єкт ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И что это даст? Фото на линии? Маршрут всё равно последовательный, всё равно всем в одну сторону ехать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то воно так, але для перевірки якогось далекого кода може поїхати один, зняти код і команда вже бачить завдання, яке може бути їм ближче від поточного місця ніж від кода.

До речі, фото можна також скидати оргам з кожного об'єкта в якісь мессенджер, наприклад телеграм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чтобы на хвост не падали, есть возможность реализовать античит.

Слово на бигборде на полпути до точки, после ввода которого приходит вторая часть задания. Например, выдаётся загадка-улица, проезжается бигборд, через какое-то расстояние вводится античит, потом выдаётся выдаётся дом-локация кода. Античит-борд проезжается без палева для преследователей (кто умеет, конечно ;) ), они не знают, что вводить. Хотя и тут можно обойти... Но время на ввод найденного на точке кода, который снимается сразу по приезду на место меньше времени, чем понадобится гонцу команды-преследователей, чтобы вернуться назад и снять античит. Т.е. задание будет провалено и зачётный балл потерян :)

И если античит ставить на каждой точке - то смысл преследовать теряется ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там в движку можна і сценарій для кожної команди прописати. Тобто всі команди їдуть по різних маршрутах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, таке можливо. Хоча якщо прорахувати відстані і у всіх буде +- однаково, то нормуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...