Перейти до змісту

Отримати SWIFT платіж у $


HWman

Рекомендовані повідомлення

swift-money.png

Привіт всім, маю питання по приватбанку, власне ситуація така.

Маю отримати на днях міжнародний SWIFT платіж на віртуальну доларову картку, знаю, що точно можна скинути на звичайну картку і потім зняти у банкоматі, справа в тім, що комерційний курс 21 гривня а у валютчиків учара був 24.8... виходить кругленька сума, такі гроші на дорозі не валяються.

Чи існує спосіб у моїй ситуації якось отримати цей платіж в доларах, щоб на руки отримати не гривні а зелені гривні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але треба в чергу записатися, зайдіть в банк і відразу зверніться до консультантів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо то карта приват банку 99% що видадуть гривнями.

в укрсибі то є карта доларова, і в доларах можеш знімати, навіть тоді коли банки не продавали валюти (тіпа нема), то в кого була така карта доларова то давали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swift-money.png

Привіт всім, маю питання по приватбанку, власне ситуація така.

Маю отримати на днях міжнародний SWIFT платіж на віртуальну доларову картку, знаю, що точно можна скинути на звичайну картку і потім зняти у банкоматі, справа в тім, що комерційний курс 21 гривня а у валютчиків учара був 24.8... виходить кругленька сума, такі гроші на дорозі не валяються.

Чи існує спосіб у моїй ситуації якось отримати цей платіж в доларах, щоб на руки отримати не гривні а зелені гривні.

Долларовая карточка-касса-USD

А навіщо його переводити на гривневу карту?

Віртульна карта карта привязана до доларового рахунку от з нього з паспортом прийдеш і знімеш $$$

Если именная , то без паспорта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заходив сьогодні у відділення приватбанку, хотів перепитатись по сабжу.

Працівниця сказала, що треба буде робити ще одину, тільки вже не віртуальну, долларову картку, і тоді можна буде на неї перевести і зняти...

Можливо я погано висловився, а можливо вона мене не зрозуміла... чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив сьогодні у відділення приватбанку, хотів перепитатись по сабжу.

Працівниця сказала, що треба буде робити ще одину, тільки вже не віртуальну, долларову картку, і тоді можна буде на неї перевести і зняти...

Можливо я погано висловився, а можливо вона мене не зрозуміла... чи що?

все правильно - карта в USD на яку з SWIFT перерахують вам $, і після нарахування їх можна відразу в касі зняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працівниця сказала, що треба буде робити ще одину, тільки вже не віртуальну, долларову картку, і тоді можна буде на неї перевести і зняти...

Обратите внимание на то, что для получения денег в высланной валюте, вам необходимо иметь счет физического лица в той же денежной валюте, естественно, доллар США, рубль РФ и евро являются исключением. Если же у вас не имеется счета в присланной валюте, то вы получите деньги в гривне, то есть, в национальной валюте, исходя из курса Межбанковского валютного рынка Украины, который, как правило, выше, нежели курс, указанный в обменных пунктах.

не знаю, не знаю, мутить приват банк не по дитячому. По ідеї вам мають видати в $ в касі. Але знаючи приват банк, певно буде простіше відкрити $ картку, ніж з ними боротись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Недавно отримував SWIFT на свою звичайну доларову карту приватбанка. В касі без проблем зняв в долларах в касі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно - карта в USD на яку з SWIFT перерахують вам $, і після нарахування їх можна відразу в касі зняти

Виходить що я поки ще не все зробив, так як у реквізитах я вказав віртуальну доларову картку, а треба фізичну доларову картку, так?

І ще одне питання, чи є якісь комісії при переводі з віртуальної картки на фізичну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба не вийшов якийсь закон по банкам шо не видають бакси, а тільки грн по курсу? Десь здається до літа мав діяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить що я поки ще не все зробив, так як у реквізитах я вказав віртуальну доларову картку, а треба фізичну доларову картку, так?
-так
І ще одне питання, чи є якісь комісії при переводі з віртуальної картки на фізичну?
0,5%
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не забувай що за добу можна зняти тільки 600дол(15000грн)

Відкрити карту в доларах займе 15 хвилин.

Отримати долари в касі можна одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ще питання, а можна скинути на іншу доларову картку, щоб не робити свою? Ну от наприклад, зелені знаходяться на віртуальній доларовій картці, чи можу я з неї скинути зелені на фізичну доларову картку мами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ще питання, а можна скинути на іншу доларову картку, щоб не робити свою? Ну от наприклад, зелені знаходяться на віртуальній доларовій картці, чи можу я з неї скинути зелені на фізичну доларову картку мами?

ні. треба робити свою фізичну пластикову карту у валюті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Забігаючи на перід скажу, що варто зробити валютну картку, а ще краще імену. Імена вартує 50 грн проте потім буде простіше працювати наприклад з вебмані тощо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забігаючи на перід скажу, що варто зробити валютну картку, а ще краще імену. Імена вартує 50 грн проте потім буде простіше працювати наприклад з вебмані тощо...

В чому проявляється оте "простіше"? Все рівно з Вебмані вивести нічого крім гривні не дає. Залишається поповнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забігаючи на перід скажу, що варто зробити валютну картку, а ще краще імену. Імена вартує 50 грн проте потім буде простіше працювати наприклад з вебмані тощо...

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...