Перейти до змісту

Посоветуйте как оживить microSD карту


Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток, заглючила карта памяти Transcend 32 GB microSDHC 10 класса. Работала с покупки в фотоаппарате Nikon D7000 (через переходник, другая флешка работает через этот переходник в этом фотоаппарате), проблем никаких не было. Снимал 3 дня назад и посреди сьемки фотоаппарат попросил отформатировать карту :( После восстановленя данных с нее я попытался отформатировать ее, но ни фот, ни компьютер сделать этого не могут. Записать на карту ничего нельзя, хотя зайти на нее можно. Пробовал выполнить форматирование программами HDD Low Level Format Tool и SDFormatter, первая виснет, вторая выдает ошибку. В программе Flash Memory Toolkit карта проходит тест чтения, тест записи виснет.

Прошу помощи советом как можно починить карту.

d574c94bd7acc9a7462a06e9d88efa42.jpg

950b3a9c4c984887c19a6d462f7d1688.jpg

3b0170312a4547375dac0bac9d08946a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте інший перехідник.

Також варто попробувати її відформатувати в якомусь смарті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой смарт ее не видит, к компьютеру я ее получаю через кардридер без переходника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте інший перехідник.

Також варто попробувати її відформатувати в якомусь смарті.

навряд щось дасть... в мене аналогічна проблема була... що тільки не робив.. безрезультатно... ніби все форматуєця, а коли заходиш на неї всі файли є на місці і нічого ні записати, ні видалити неможливо... прийшлося нову купляти, а та лежить без діла... поки рішення не знайшов... під лінухом доречи тоже толку не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене купка лежить. Дохнуть як мухи.

Можна ще спробувати пошукати на сайті виробника утилітку для формату флешки. На usb флешках, інколи допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте через картрідер USB ( без перехідника ! ) відформатувати з файловою системою FAT32 зі стандартним разміром кластера !!! , так як майже всі фотоапарати форматують з другим разміром (як правило 32 к.б).

і подивіться на цьому сайті є багато чого корисного http://flashboot.ru/files/vidpid/ з його допомогою відновив декілька "китайців" usb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к компьютеру я ее подключаю через кардридер без переходника.

попробуйте інший .

HDD Low Level Format Tool - запустіть від імені адміністратора.

картрідер типу такого post-6347-0-56061600-1427915480_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте через картрідер USB ( без перехідника ! ) відформатувати з файловою системою FAT32 зі стандартним разміром кластера !!! , так як майже всі фотоапарати форматують з другим разміром (як правило 32 к.б).

і подивіться на цьому сайті є багато чого корисного http://flashboot.ru/files/vidpid/ з його допомогою відновив декілька "китайців" usb

спасибо, завтра на работе попробую. Мой кардридер работает через USB, я вставляю карту в него без переходника. Про этот сайт знаю, с помощью него я поднял другую флешку года 4 назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, небезпечна це справа імхо. В мене наприклад є картка "вбивця кардрідерів". Здохла під час раптового пропадання живлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни одна программа не помогла отформатировать карту :( Все виснут, или ошибка "Нет доступа к карте" или как-то так :( Печаль, скорее всего карта фсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось витратив тиждень на відновлення мікро СД картки,але марно.ЮСБ флехи відновлюються,а от картки-ні.Якщо є упаковка і гарантійка(чек),то продавець може відправити виробнику і той може поміняти,якщо це їхній косяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет!

Попробуй еще эту прогу....

BOOTICEv1.332.rar

post-27013-0-27357800-1428046897_thumb.j

post-27013-0-46862800-1428046908_thumb.j

После, флешь-карта, будет представлять из себя «пустую» поверхность носителя. Теперь – без проблем, попробуй отформатировать…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Программа вроде справилась (странно шел прогресс-бар, до 100% за секунду, и после через минуту-две программа сказала что все стерла), но форматирование стандартными средствами виндовс не прошло. Стер еще раз программой и вставил в фот. Он долго над ней "думал" и даже показал что флешка готова, но при скидывании фото на карточку выдал ошибку карты "Err"

248e7371694871c3386f8f8f17520a20.jpg

7c6aa1549bc78b8d1374d3e095b0f6a9.jpg

e8bf63575575db7e245b2d8bd8e3afcd.jpg

Вернуть в магазин вообще не вариант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй в управлении дисками "diskmgmt.msc" форматнуть или создать раздел ..

P.S:

если хоч могу еще дать фирменные утилиты от Transcend.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй в управлении дисками "diskmgmt.msc" форматнуть или создать раздел ..

P.S:

если хоч могу еще дать фирменные утилиты от Transcend.

diskmgmt.msc зависает. Скинь сюда плиз трансендовские проги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй в управлении дисками "diskmgmt.msc" форматнуть или создать раздел ..

P.S:

если хоч могу еще дать фирменные утилиты от Transcend.

diskmgmt.msc зависает. Скинь сюда плиз трансендовские проги.

Лови..

Utility.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% усе вбилось

або карта підробка, або було багато циклів

або статика, у цьому випадку ще якісь шанси лишаються.

хоча було б цікаво, якби вона відновилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепробовал все что только можно, все или зависает, или не видит карты. Вряд-ли с ней можно что-то сделать, наверно только в мусорку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Варіант сюди http://www.epos.ua/view.php/ua/recovery

информацию с карты я смог восстановить. Но все-равно, спасибо за инфу :) хотелось бы карта чтоб заработала, но думаю это уже невозможно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант сюди http://www.epos.ua/v...php/ua/recovery

информацию с карты я смог восстановить. Но все-равно, спасибо за инфу :) хотелось бы карта чтоб заработала, но думаю это уже невозможно.

Саме головне що ти інфу витягнув,карту памяті купиш в магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...