Перейти до змісту

Я в шоці, або реалії нашого життя


laser

Рекомендовані повідомлення

Не знайшов категорії про промисловість Волині, вирішив створити окрему тему.

(може модератори перенесуть куди треба)

Можете кидати свої фото/відео які підпадають під назву теми.

знято пару днів тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зима-весна - планові вирубки. Ділянки рубають.

То ще не ліс. "ЛІс" набагато цікавіший. І росте він в Карпатах. У нас це походу, якийсь молодняк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кроноспан виробляє деревні плити. з чого воно має їх виробляти як не з деревини????

P.S. Чергове "іс*уйство заголовка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зима-весна - планові вирубки. Ділянки рубають.

Справа, як їхати на Володимир (майже зразу за Луцьком), ліс "зник". Не молодняк)

Чи до вищевказаного заводу має відношення - не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щотижня в різних лісових масивах в радіусі 50км від Луцька знаходжу купу вирубок.Без табличок.Також процвітає бракон'єрка дубу.Просто вирізають дуб навіть понад лісовими дорогами(Струмівка,Маслянка,Крупа,Гаразджа,Воротнів),щоб далеко не сунути до транспорту.А лісом в нас в області торгує керує "свободівець",призначений по квоті.Бардак в державному лісовому господарстві страшенний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як їхати на Торчин, справа, 10-15 кілометрів від Луцьку теж бачив свіжу вирубку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У лісгоспах прозорості так і не має - можливо допоміг би електронний облік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене просто вражають масштаби заготівлі. найшов фото з нету старіше. відзначив як збільшилась площа заготівлі лісу (склад)

практично в 2 рази! висота цих складів як 2 вантажівки.

post-3982-0-77832300-1427710335_thumb.jp

я по роботі часто їжджу по області і туда на кронос фури з лісом їдуть кожних15-30 хв. без перестанку. їх навіть не встигають вивантажувати на майданчику.

з обочин дороги в останні роки теж помітно різні вирубки ,але це скоріше чистка дороги, чи хтось собі "заготівляє" на зиму.

свіжа вирубка під луцьком - володимирська траса помоєму перед ровесником.

хай би рубали - якшо законно, але і нове садіть на заміну.

бо з такими темпами за 5-10 років у нас буде степ і пустеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліс в гривнях коштує так само, в доларах втричі дешевше. Скоро значить піднімуть ціну. Їм вигідно запастись впрок. Наскільки це законно - потрібно дивитись як проводять по документах. Для держави та лісів точно збиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене- то звинувачувати що Кроноспан безконтрольно рубає і знищує ліс- це абсурд))) це як "наркомана звинувачувати в тому що він купує наркоти! для початку б не мішало як превентивна міра- посадити того хто їх розповсюджує, того хто їх робить і всіх тих хто все це діло прикриває" -- далі логічий ланцюг побудувати можна самому))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чула що за панський ліс теж взялись - вирубують, викорчовують. Кажуть, ніби хтось в оренду територію (чи частину території) взяв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...