Перейти до змісту

Продаж, підшук авто


Davids

Рекомендовані повідомлення

Вибираємо між такими варіантами. Цікавить ваша думка не про конкретні авто, на які подали ссилки, а ці моделі, приблизні роки і характеристики

http://auto.ria.com/...e_15430819.html

http://auto.ria.com/...0_15548590.html

http://auto.ria.com/...a_15326800.html

Дякую

Renault megane одне із тих авто які я б радив. Низький розхід. комфорт і доволі молодий вік авто за хороші гроші. Роки в цій моделі не принципові, в них не було якихось значних недоробок, як наприклад у MB Vito, тому шукати якомога свіжіше за нижчу ціну) Двигуни лише 1.5, 1.9 кращі, але їх практично нема, та і до них + $.

Бензин не раджу взагалі.

Ford Fiesta хороше авто, якщо з новим двигуном і в новому кузові від 2009 року:). А таке як по ссилці я б не радив. Цінять їх задорого як для свого класу, виходить переплата. Звісно, якщо попадеться таке в районі 5+-, тоді без питань )

Mercedes W168/v168 дуже "цікаві" авто, при купівлі їх потрібно перевіряти в 2-3 рази довше ніж той же Megane. В ній дуже багато "хитростей", а женуть їх із-за бугра які попало, тому не виключено що хороший екземпляр і не знайдем.

Також прочитайте це:

21 жовтня 1997 року, через три дні після початку надходження А-класу в продаж, Роберт Колін (Robert Collin) - шведський автовипробувач і заступник шеф-редактора часопису «Teknikens Värld», виконав «лосиний тест» («маневр обминання несподіванної перешкоди» - подвійна зміна колії на швидкості 60 км/г), під час якого автомобіль занесло, він перекинувся через бік і ліг на дах. Роберт Колін зажадав від концерну Даймлер-Бенц зупинити продаж А-класу, на що голова правління Юрген Хубберт (Jürgen Hubbert) спочатку відповів відмовою. Однак дуже багато було поставлено на карту - розробка А-класу коштувала фірмі Мерседес 1,3 млрд. євро, а досвіду в будуванні моделей подібного класу бракувало. Керуючий Mercedes-PKW Юрген Шремпп (Jürgen Schrempp) своєю владою зупинив ринкову поставку нової машини на дванадцять тижнів для термінової модернізації моделі. За 150 млн. євро (300 млн. DM) модель А-класу було серійно оснащено системою ESP, також було зменшено кліренс та перенастроєно підвіску колес[1][2].

Діло хазяйське та я б краще придивився до варіантів Шкода Октавія/Гольф 4 тих же років приблизно за тіж гроші.

Октавія за 6 вийде лише Tour і бензин, а дизель лохматих років.

Golf лише 2000-2002 рік і з дууже тугим і абсолютно неекономічним 1.4 v16. Ябнебрав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Октавія за 6 вийде лише Tour і бензин, а дизель лохматих років.

Golf лише 2000-2002 рік і з дууже тугим і абсолютно неекономічним 1.4 v16. Ябнебрав :)

А Тур шо не машина? Крепка, надійна і без шкідливих болячок. 1,6 бенз крепкий та не вибагливий мотор.

За 1.4 16v чув тільки що гне клапана ну і великий розхід якщо ганятись. А якщо авто для спокійної людини? Теж не варіант?

До речі, цей 1,4 такий же як у Фабії? Я їздив на такому в універсалі, вага не думаю що дуже суттєво відрізняється але щоб вона була прожерлевою я б не сказав.

P.S. Мерседес та Форд не брав би. Перший задовбе електронікою, другий механізмами ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1,4 в Гольфа4 поганенький мотор - 75 коней, 55 кВт мало для масивної машини (1700 кг повної маси). а якщо включити кондиціонер і в салоні буде 3-4 дорослих людини, то вона взагалі не поїде під гору чи не піде на обгін. малий моторесурс. в комплектаціях з самих дешевим мотором ніяких опцій (будуть ел.зеркала і в кращому випадку кондиціонер - підігрів сидінь чи кліма невиправдана розкіш). ну і розхід - по місту 10л. відносно економна на трасі при дальніх поїздках (7л), але тоді дискомфорт для пасажирів на задньому сидінні - мало місця.

зараз нагнали тих гольфів 1,4 нємєряно, бо дешеве розмитнення до об'єму 1,5 л - а машинка то тугенька до продажу і ціна від 6 на старті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Октавія за 6 вийде лише Tour і бензин, а дизель лохматих років.

Golf лише 2000-2002 рік і з дууже тугим і абсолютно неекономічним 1.4 v16. Ябнебрав :)

А Тур шо не машина? Крепка, надійна і без шкідливих болячок. 1,6 бенз крепкий та не вибагливий мотор.

За 1.4 16v чув тільки що гне клапана ну і великий розхід якщо ганятись. А якщо авто для спокійної людини? Теж не варіант?

До речі, цей 1,4 такий же як у Фабії? Я їздив на такому в універсалі, вага не думаю що дуже суттєво відрізняється але щоб вона була прожерлевою я б не сказав.

80% тих фабій своє вже від'їздили, хорошу не знайдеш. шукав. за 7-8 - так, але це дорого.

на рахунок крепкий - так, невибагливий - можливо, дешевий - аж ніяк!

гольф і без "ганятись" не їде. А для спокійної людини, за спокійну їзду на 100км 8-9 літрів ніхто не погодиться, хіба що спокійна, лінива і трішки тугувата.. :D

Фабії теж різні бувають, а вага гольфа більша.

P.S. Мерседес та Форд не брав би. Перший задовбе електронікою, другий механізмами ((

Повний, повний бред!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повний, повний бред!
Маю знайомого який мучиться з А класом. Постійна проблема з елктронікою. Та і Спрінтери теж вміють то зеркала скласти, то вікно відкрити самі по собі. Вже не один раз чув.

Форди геморойні по моторах, теж чув не один раз. Хоча багато разів зустрічав водіїв Транзитів - люди не можуть натішитись машиною.

80% тих фабій своє вже від'їздили, хорошу не знайдеш. шукав. за 7-8 - так, але це дорого.

на рахунок крепкий - так, невибагливий - можливо, дешевий - аж ніяк!

Ну ви взагалі вже хочете щоб надійний був та щей щоб масло сам змінював? )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повний, повний бред!
Маю знайомого який мучиться з А класом. Постійна проблема з елктронікою. Та і Спрінтери теж вміють то зеркала скласти, то вікно відкрити самі по собі. Вже не один раз чув.

Форди геморойні по моторах, теж чув не один раз. Хоча багато разів зустрічав водіїв Транзитів - люди не можуть натішитись машиною.

80% тих фабій своє вже від'їздили, хорошу не знайдеш. шукав. за 7-8 - так, але це дорого.

на рахунок крепкий - так, невибагливий - можливо, дешевий - аж ніяк!

Ну ви взагалі вже хочете щоб надійний був та щей щоб масло сам змінював? )))

Ти чув від когось, що в в ного щось там десь геморно.. А я за 8 років ремонту авто такого не зустрічав. можливо форди і мерседеси нормальні попадались, або ж нормальні власники, які за ними слідкували?

Співпадіння? Не думаю (с)

Досить демагогію демагогити, в кожного авто є свої мінуси. Але ні в одного немає "карми": "мерс гі;но по електриці, форд двигунами"... повторюсь - бред! Не будьте такими наївними і не слухайте кого попало.

Не потрібно щоб масло сам замінював. Потрібно авто яке попадає в середину якість/ціна/розхід/потужність..а це, уви. не гольф 1.4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно авто яке попадає в середину якість/ціна/розхід/потужність..

Який Ваш топ-5 таких авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, повернемось до головної теми - Мерседес Віто 108, 2001, 2,2 дизель, пасажир 9 місць, автономка, оброблений антикорозійкою. свіжий.

+/- авто. реальний розхід пального (від користувачів, а то в мережі інф багато).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, повернемось до головної теми - Мерседес Віто 108, 2001, 2,2 дизель, пасажир 9 місць, автономка, оброблений антикорозійкою. свіжий.

+/- авто. реальний розхід пального (від користувачів, а то в мережі інф багато).

Велику увагу надайте словам "оброблений антикорозійкою". Ці авто дуже схильні до корозії, і саме це Vito варилось, фарбувалось 80%. Тому гляньте наскільки якіснь все зроблено. чи дійсно дно оброблено за нормами, а не просто на іржу і гниль напилили антикор.

Це і є найбільший мунус данного авто.

Менший мінус це двигун - 108. Тобто мінімальний. Проблема його заключається у найнижчій потужності із лінійки 2.2. Купити такий легко, а при майбутній продажі буде туго. Я б радив шукати мінімум 110, а краще 112. Агрегатно і технічно явних проблем нема.

Все остальне як і у всіх авто, по комфорту навіть краще )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із Гольф 3 останніх років, кузов універсал, паливо - дизель, газ-бензин є що запропонувати? яка їх реальна ринкова ціна?

які мінуси даного авто?

дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив шукати мінімум 110, а краще 112. Агрегатно і технічно явних проблем нема. Все остальне як і у всіх авто, по комфорту навіть краще )

Що буде коштувати 112 в хорошому стані?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить OPEL VIVARO чи RENAULT TRAFIC 2011-12 років. Двигн 2.0, довга база, кондиціонер. Бажано в кольорі і не з Німеччини По документах пасажир, але ще не перероблений (хочу сам переробити, так як часто вожу як товар так і людей, хочу сидіння від renault espace 4 поставити, щоб швидко знімати у разі необхідності). Кажуть що з 2010р двигуни 2.0 ідуть не з пєзофорсунками. Також цікавить любий Ваш комент стосовно цієї машини. Наперід вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни різні 9000-12000, розхід 6-8 траса, місто 8-10

Яка ринкова ціна і реальний розхід пального?

Ціни різні 9000-12000, розхід 6-8 траса, місто 8-10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни різні 9000-12000,

Та нє, набагато менше. цікавить ціна на Віто 108-110, 2001, пасажир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись просив Davidsа скласти його топ 5 авто. Поки автор теми думає, відгукнулись фахівці з Top Gear :)

Британское издание Top Gear составило список 50 лучший автомобилей, вышедших за последние 20 лет.

Первое место занял гиперкар Bugatti Veyron, который впервые появился в 2005 году. Купе получило восьмилитровый двигатель W16 с четырьмя турбинами, развивающий 1001 лошадиную силу и 1250 Нм крутящего момента. С нуля до ста километров в час такой автомобиль ускоряется за 2,5 секунды и способен преодолевать отметку в 400 километров в час.

В общей сложности было выпущено 300 купе Veyron. Последний экземпляр модели был представлен в Женеве 2015. У “Вейрона” есть еще две модификации – с открытым верхом, называется Grand Sport, и “заряженная” Super Sport.

50 лучших машин по версии Top Gear:

1.Bugatti Veyron (2005)

2.Volkswagen Golf GTI (2005)

3.Rolls-Royce Phantom (2003)

4.Ferrari 458 Italia (2009)

5.Porsche Boxster (1996)

6.BMW 320d (1999)

7.Ford Focus (1998)

8.Porsche 911993 (1993)

9.Renault Clio Williams (1993)

10.Lexus LFA (2010)

11.Toyota Prius (2004)

12.Mini Cooper (2001)

13.Nissan GT-R (2008)

14.Ford Fiesta ST (2012)

15.Mitsubishi Lancer Evo VI Makinen Edition (2000)

16.Subaru Impreza P1 (1999)

17.Pagani Zonda (1999)

18.Ariel Atom (2000)

19.Range Rover (2012)

20.Lamborghini Murcielago LP-670 SV

21.Honda S2000 (1999)

22.Toyota Hilux (1997)

23.Audi A2 (1999)

24.Bentley Continental GT (2003)

25.Audi TT (1998)

26.Mercedes S-Class (2005)

27.Land Rover Discovery (2004)

28.Fiat 500 (2007)

29.McLaren MP4-12C Spider (2012)

30.Aston Martin V12 Vantage (2009)

31.Ferrari Enzo (2002)

32.Porsche Carrera GT (2004)

33.Lotus Elise (1996)

34.BMW 5-Series E39 (1998)

35.Lancia Delta Integrale Evo III

36.Ferrari 550 Maranello (1996)

37.Toyota GT86 (2012)

38.Mercedes-Benz CLK 63 AMG Black Series (2008)

39.Jaguar F-Type V6 S (2013)

40.Multipla (1998)

41.Ford GT (2004)

42.Alfa Romeo 8C Spider (2009)

43.Mazda MX-5 (2005)

44.Ferrari FF (2011)

45.BMW X5 (1999)

46.Honda Integra Type R (1998)

47.Lamborghini Gallardo (2003)

48.Dacia Duster (2010)

49.Opel Ampera (2011)

50.Audi RS2 (1994)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Davids думаєте на рахунок Ввоз в Украину авто старше пяти лет с 2016 года будет запрещен в плані цін на машини до 5ти років і старіше на нашому авторинку ... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ринкова ціна і реальний розхід пального?

http://monolith.in.ua/instruktsiya-po-ekspluatatsii-mercedes-vito/

із Гольф 3 останніх років, кузов універсал, паливо - дизель, газ-бензин є що запропонувати? яка їх реальна ринкова ціна?

які мінуси даного авто?

дякую!

Приват

Я б радив шукати мінімум 110, а краще 112. Агрегатно і технічно явних проблем нема. Все остальне як і у всіх авто, по комфорту навіть краще )

Що буде коштувати 112 в хорошому стані?

від 4 (грузовий, гнилий хлам), до 8-9 оригінальний на автоматі

конкретизуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить OPEL VIVARO чи RENAULT TRAFIC 2011-12 років. Двигн 2.0, довга база, кондиціонер. Бажано в кольорі і не з Німеччини По документах пасажир, але ще не перероблений (хочу сам переробити, так як часто вожу як товар так і людей, хочу сидіння від renault espace 4 поставити, щоб швидко знімати у разі необхідності). Кажуть що з 2010р двигуни 2.0 ідуть не з пєзофорсунками. Також цікавить любий Ваш комент стосовно цієї машини. Наперід вдячний.

Якщо пасажир хочете, пригон вже відпадає. Дорогі документи пасс зараз. Тому потрібно шукати тут.

Що тут коментувати? Дуже хороше авто, за відповідні кошти, перевірене часом і експлуатацією, так сказати )

Колись просив Davidsа скласти його топ 5 авто. Поки автор теми думає, відгукнулись фахівці з Top Gear :)

Британское издание Top Gear составило список 50 лучший автомобилей, вышедших за последние 20 лет.

Первое место занял гиперкар Bugatti Veyron, который впервые появился в 2005 году. Купе получило восьмилитровый двигатель W16 с четырьмя турбинами, развивающий 1001 лошадиную силу и 1250 Нм крутящего момента. С нуля до ста километров в час такой автомобиль ускоряется за 2,5 секунды и способен преодолевать отметку в 400 километров в час.

В общей сложности было выпущено 300 купе Veyron. Последний экземпляр модели был представлен в Женеве 2015. У “Вейрона” есть еще две модификации – с открытым верхом, называется Grand Sport, и “заряженная” Super Sport.

50 лучших машин по версии Top Gear:

1.Bugatti Veyron (2005)

2.Volkswagen Golf GTI (2005)

3.Rolls-Royce Phantom (2003)

4.Ferrari 458 Italia (2009)

5.Porsche Boxster (1996)

6.BMW 320d (1999)

7.Ford Focus (1998)

8.Porsche 911993 (1993)

9.Renault Clio Williams (1993)

10.Lexus LFA (2010)

11.Toyota Prius (2004)

12.Mini Cooper (2001)

13.Nissan GT-R (2008)

14.Ford Fiesta ST (2012)

15.Mitsubishi Lancer Evo VI Makinen Edition (2000)

16.Subaru Impreza P1 (1999)

17.Pagani Zonda (1999)

18.Ariel Atom (2000)

19.Range Rover (2012)

20.Lamborghini Murcielago LP-670 SV

21.Honda S2000 (1999)

22.Toyota Hilux (1997)

23.Audi A2 (1999)

24.Bentley Continental GT (2003)

25.Audi TT (1998)

26.Mercedes S-Class (2005)

27.Land Rover Discovery (2004)

28.Fiat 500 (2007)

29.McLaren MP4-12C Spider (2012)

30.Aston Martin V12 Vantage (2009)

31.Ferrari Enzo (2002)

32.Porsche Carrera GT (2004)

33.Lotus Elise (1996)

34.BMW 5-Series E39 (1998)

35.Lancia Delta Integrale Evo III

36.Ferrari 550 Maranello (1996)

37.Toyota GT86 (2012)

38.Mercedes-Benz CLK 63 AMG Black Series (2008)

39.Jaguar F-Type V6 S (2013)

40.Multipla (1998)

41.Ford GT (2004)

42.Alfa Romeo 8C Spider (2009)

43.Mazda MX-5 (2005)

44.Ferrari FF (2011)

45.BMW X5 (1999)

46.Honda Integra Type R (1998)

47.Lamborghini Gallardo (2003)

48.Dacia Duster (2010)

49.Opel Ampera (2011)

50.Audi RS2 (1994)

Панове модератори, попрошу терти пости аналогічного значення і вмісту, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids,не в образу.

ти створив тему для консультацій при покупці/виборі авто

І так, ввиду того, що ціни на авто зараз не дуже корективні, на сайтах типу auto.ріа - захмарні, багато хто із покупців ні в цінах, ні в авто нічого не розуміє, а їздити хоче - створюю цю тему. В мене великий досвід у сфері продажу/купівлі авто, є багато знайомих і знань. Маю своє СТО. Багато років до мене приїздять люди зі всієї України за послугою допомоги підбору авто, або ж за моїми авто: знайти живе авто за хорошою ринковою ціною, допомога при обмінах і тд..

я тебе питав вже тиждень про реальні ціни на віто (стан/комплектація описана вище). гуглом я прекрасно вмію користуватися, і ттх, що приведені за лінком, це ттх нового авто і реальні витрати пального можуть відрізнятися. я питав поради в знаючих людей, практичних користувачів,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Davids думаєте на рахунок Ввоз в Украину авто старше пяти лет с 2016 года будет запрещен в плані цін на машини до 5ти років і старіше на нашому авторинку ... ???

Рано поки щось екстрасенсити.

Закон не прийняли ще, це по-перше. А по-друге, розмитнення можуть як підняти, так і опустити, ввести знову дорогу першу реєстрацію, як було до 2015, і ще багато "сюрпризів". Тому роздуми про це зараз - це лише зменшення ресурсу натискання Ваших клавіш.

Davids,не в образу.

ти створив тему для консультацій при покупці/виборі авто

І так, ввиду того, що ціни на авто зараз не дуже корективні, на сайтах типу auto.ріа - захмарні, багато хто із покупців ні в цінах, ні в авто нічого не розуміє, а їздити хоче - створюю цю тему. В мене великий досвід у сфері продажу/купівлі авто, є багато знайомих і знань. Маю своє СТО. Багато років до мене приїздять люди зі всієї України за послугою допомоги підбору авто, або ж за моїми авто: знайти живе авто за хорошою ринковою ціною, допомога при обмінах і тд..

я тебе питав вже тиждень про реальні ціни на віто (стан/комплектація описана вище). гуглом я прекрасно вмію користуватися, і ттх, що приведені за лінком, це ттх нового авто і реальні витрати пального можуть відрізнятися. я питав поради в знаючих людей, практичних користувачів,

Ти мене і про кадді питав, зараз про віто...

Надалі, якщо хочеш отримати конкретну відповідь, задавай конкретне питання.

Щодо розходу пального - хто як їздить так і їсть. Плюс в мене були лише 112.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, питав. якраз обираю авто.

якщо не бажаєш чи не можеш порадити, то оффтопити не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, питав. якраз обираю авто.

якщо не бажаєш чи не можеш порадити, то оффтопити не буду.

Конкретизуй питання. Бо "яка ціна на віто 108" якось розхлябано. 108 якщо CDI випускались 1999-2003 рік, ціни різняться. + колір грає роль, + комплектація і стан.

Я б радив брати 110 мінімум. Більш-менш нормальний пасс за район 6-7 можна постаратись пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids!

Є пропозиція, щоб ніде ніякі повідомлення не стирати - створити ще одну тему, де б обговорювати різні авто, які є на ринку, їхні недоліки та переваги, можливі ціни.

Справді відчувається брак такої інформації, тим паче від людини, яка і продає, і обслуговує автомобілі.

В цій ж темі виставляти тільки оголошення про продаж авто по солодким цінам ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...