Перейти до змісту

Продаж, підшук авто


Davids

Рекомендовані повідомлення

цікавить віваро в короткій базі рік 2003-2005 (не більший рік) , із комплектації треба кондиціонер і круїз контроль , двигун 1.9 ДТІ (не 1.9 ДІ) коробка 5 ти ступка , ви як спеціалість скажіть чи реально таке знайти , саме з такими комплектуючими і приблизна вартість такого , пробіг думаю еральний 200-250 тисяч .

1.9 dti це 100к.с, в них у всіх були коробки 6ти ступки. Я лише пару, чомусь, бачив із 5ти ступкою.

200-250 реального пробігу знайи практично нереально.

Документи груз, чи пасс ?

тоді нехай 6 або 5 ступка , документи бажаного груз пас але головне кондиціонер і круїз . скажіть ціну на варіант груз і груз-пас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Davids

Я так розумію, що у всіх авто пригнаних з Європи скручений пробіг, і на скільки?

По власному досвіду, пробіг підрихтований у 70% пригонних авто. Але це все легко бачиться і "палиться")

А на скільки? На таке питання відповісти неможливо. Бачив що з Sprinter 2009 року пробіг з 800 000 робили 250 000.

А буває на 50 000 - 100 000 скручують.

Задайтесь питанням, чи багато залашилось грузових бусів Vivaro 2003-2005 років із чесним до 300 000 км ?

Коли я пригнав Megane 2011 року із чесним під 200 000 км.

цікавить віваро в короткій базі рік 2003-2005 (не більший рік) , із комплектації треба кондиціонер і круїз контроль , двигун 1.9 ДТІ (не 1.9 ДІ) коробка 5 ти ступка , ви як спеціалість скажіть чи реально таке знайти , саме з такими комплектуючими і приблизна вартість такого , пробіг думаю еральний 200-250 тисяч .

1.9 dti це 100к.с, в них у всіх були коробки 6ти ступки. Я лише пару, чомусь, бачив із 5ти ступкою.

200-250 реального пробігу знайи практично нереально.

Документи груз, чи пасс ?

тоді нехай 6 або 5 ступка , документи бажаного груз пас але головне кондиціонер і круїз . скажіть ціну на варіант груз і груз-пас

Круїз контроль в таких роках зустрічається доволі рідко.

Ціна на таке авто біля 6 (+- за базу, колір і тд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую , аби реально було найти з круїзов , а який рік з круїзом знайти легче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую , аби реально було найти з круїзов , а який рік з круїзом знайти легче?

Не варто на круїзі зациклюватися. Ці машинки йдуть з CAN-шиною. Аби екземплярчик хороший вибрати, то круїз можна доволі нескладно доставити. Скоріше за все треба буде доставити ручку з кнопками і активувати дану опцію.

Чому саме 5-ступку коробку хочеш? Типу надійніші? Вони йшли зі слабшими моторами - 80-ками, на сотки ставили 6-стиступінчату МКПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку надініші , тай вот зараз в мене 80 віваро теж хотів круїз поставити ще рік назад ціну загнули баксів 500 точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку надініші , тай вот зараз в мене 80 віваро теж хотів круїз поставити ще рік назад ціну загнули баксів 500 точно

1.9 dCi 80 1870 82 (60)/3400 190/2000

1.9 dCi 100 1870 100 (74)/3500 240/2000

Давайте так, який із цих двигунів Ви хочете ?

6. ВАЗ 2110

2003 рік

180 000км

рік тому повний перекрас + антикорозійка

електро вікна

ц.з

ходова потребує переборки

2.4$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку надініші , тай вот зараз в мене 80 віваро теж хотів круїз поставити ще рік назад ціну загнули баксів 500 точно

1.9 dCi 80 1870 82 (60)/3400 190/2000

1.9 dCi 100 1870 100 (74)/3500 240/2000

Давайте так, який із цих двигунів Ви хочете ?

6. ВАЗ 2110

2003 рік

180 000км

рік тому повний перекрас + антикорозійка

електро вікна

ц.з

ходова потребує переборки

2.4$

фото є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7. Renault Megane 2011 рік 10 місяць виробництво. В експлуатації з 2012 року.

1.5dci 105h.p 240.Н.М.

6ти ступка механіка

200тик оригінального

бортовий комп'ютер

GPS з великим екраном (є і малі)

електро дзеркала

електросклопідьомники 4шт

сенсор дощу

датчик світла

Підігрів дзеркал

круїз-контроль

клімат-контроль

галогенки

мультируль

серворуль

кнопка START/STOP

ключ-карта

безключевий доступ

Airbag

ABS, ESP, EBV

Паливна апаратура Continental/Siemens Изображение хто в курсі - зрозуміє, хто ні - поясню.

Пробіг рідний, без підкрасів абсолютно! Можна перевірити. Диски оригінали R17, практично новий акумулятор, вкладень авто не потребує.

Розхід палива 4-5 літрів.

10.5

post-3767-0-21118800-1427805946_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом досить багато Renault Megane в Луцьку.

Які плюси та мінуси даної моделі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цей хочу 1.9 dCi 100 1870 100 (74)/3500 240/2000 , а ось такий маю зараз 1.9 dCi 80 1870 82 (60)/3400 190/2000 ( суть саме в тому що треба круїз) або готовий купити сам круїз за розумну ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цей хочу 1.9 dCi 100 1870 100 (74)/3500 240/2000 , а ось такий маю зараз 1.9 dCi 80 1870 82 (60)/3400 190/2000 ( суть саме в тому що треба круїз) або готовий купити сам круїз за розумну ціну

Попитай тут http://www.renault-club.kiev.ua/forum/index.php?showforum=266

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от цей хочу 1.9 dCi 100 1870 100 (74)/3500 240/2000 , а ось такий маю зараз 1.9 dCi 80 1870 82 (60)/3400 190/2000 ( суть саме в тому що треба круїз) або готовий купити сам круїз за розумну ціну

Потрібно було з цього і починати!

Навіщо міняти авто заради опції круїз-контроль ?

Доставимо ))

Останнім часом досить багато Renault Megane в Луцьку.

Які плюси та мінуси даної моделі?

Мінусів за таку ціну - нема)

Доволі комфортна, поотужний двигун, великий крутний момент при малих обертах, дуже вмістима, дуже багата комплектація і головне - економічна по витраті палива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно ищу Volkswagen lupo, в Украине они мего дорогие, с Германии ясное дело дешевле пригнать и расстоможить. Друзей таких нет и знакомых. На авторынок выходил, спрашивал.... Борыжки волынские цены лупят.

Может у кого будут варианты на Лупо, двигатель наверно 1,0 чтобы не дорого было расстоможить.

Первое авто, понять и простить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом досить багато Renault Megane в Луцьку.

Які плюси та мінуси даної моделі?

Мінусів за таку ціну - нема)

Доволі комфортна, поотужний двигун, великий крутний момент при малих обертах, дуже вмістима, дуже багата комплектація і головне - економічна по витраті палива.

Але за 3 роки - 200 тис. пробігу! Оце їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінусів за таку ціну - нема)

ну а як же можливі проблеми з ключем-картою, електричним ручником, і головне - з форсунками в дизелях? як не крути, а на наш ринок вони потрапляють вже не зовсім новими, а "розумна" електроніка має властивість вимахуватися. а вартість тих форсунок зашкалює.

Але за 3 роки - 200 тис. пробігу! Оце їздять.

та і багато з них були закордоном на таксі.

і повторяється історія з мерсами-очкаріками, які приганяли з німеччини, перекрашували з жовтого в чорний чи сірий металік, перешивали салон, скручували пробіг і на базар.

хоча хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно ищу Volkswagen lupo, в Украине они мего дорогие, с Германии ясное дело дешевле пригнать и расстоможить. Друзей таких нет и знакомых. На авторынок выходил, спрашивал.... Борыжки волынские цены лупят.

Может у кого будут варианты на Лупо, двигатель наверно 1,0 чтобы не дорого было расстоможить.

Первое авто, понять и простить.

Оригінальний вибір, чому саме Lupo - є багато більш поширених альтернатив для городського авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, з точки зору логіки. Чому в Мегана 2011 року ніхто не скручував пробіг? думаю так би зі 100 тис км вже був би проданий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінусів за таку ціну - нема)

ну а як же можливі проблеми з ключем-картою, електричним ручником, і головне - з форсунками в дизелях? як не крути, а на наш ринок вони потрапляють вже не зовсім новими, а "розумна" електроніка має властивість вимахуватися. а вартість тих форсунок зашкалює.

Такі проблеми, як Ви описали можуть бути у всіх авто з дизельними двигунами і електронікою. Тоді що, привіт ВАЗ, ЗАЗ?

Ще можливі проблеми із фарами - лампочки горять, двері скриплять, кондиціонер не дуйкає, пічка не гріє...facepalm.gif

Не пишіть єрунди!

Ця тема створена не для обговорення чи постів інформації в яких рівно аніскільки. Тому, попрошу надалі утримуватись від такого.

Але за 3 роки - 200 тис. пробігу! Оце їздять.

та і багато з них були закордоном на таксі.

і повторяється історія з мерсами-очкаріками, які приганяли з німеччини, перекрашували з жовтого в чорний чи сірий металік, перешивали салон, скручували пробіг і на базар.

хоча хз.

З такими затратами такі історії лише в байки.

Цьому меган 3 роки з гаком, пробіги в 50-60тик в рік в Європі є нормальними. Тим більше на такому економічному авто.

Потрібно дивитись на стан, а не на циферки! Кому цікаво - організую оглядини вживу, тому авто і 100 000 важко дати.

От цікаво, з точки зору логіки. Чому в Мегана 2011 року ніхто не скручував пробіг? думаю так би зі 100 тис км вже був би проданий...

Логіка проста - я продавець чесний. Пробіг реальнийі про підкраси теж говорю. Хто не вірить даю прибор вимірювання ЛКП і нехай тикає ходить в кузов.

Покупець повинен знати що купує, тоді він купить і ще.

А у Вас вже страшно щось купувати, з такими то запитаннями )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не продаю. а часом купую, Знаю що часто скручують. За чесність респект від мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не продаю. а часом купую, Знаю що часто скручують. За чесність респект від мене)

Але по бажанню клієнта, можу і 70 000 зробити )

Сервіску теж написати ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно ищу Volkswagen lupo, в Украине они мего дорогие, с Германии ясное дело дешевле пригнать и расстоможить. Друзей таких нет и знакомых. На авторынок выходил, спрашивал.... Борыжки волынские цены лупят.

Может у кого будут варианты на Лупо, двигатель наверно 1,0 чтобы не дорого было расстоможить.

Первое авто, понять и простить.

Про бажані роки авто і бюджет в приват, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але за 3 роки - 200 тис. пробігу! Оце їздять.
Я за 2 роки 200 к наїздив і це так, машина для хазяйства офісу. А деякі торгові ще більше наїжають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але за 3 роки - 200 тис. пробігу! Оце їздять.
Я за 2 роки 200 к наїздив і це так, машина для хазяйства офісу. А деякі торгові ще більше наїжають.

Мені попадались Vito 2010 року випуску з пробігом в 800к+. І це був початок 2014 року.

Потім вони ж продавались в нас на ринку із "чесним" 200+.

А попадались Kangoo i Caddy з реально оригінальним 100к, 100к+, тому однозначні висновки робити не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...