Перейти до змісту

Продаж, підшук авто


Davids

Рекомендовані повідомлення

Davids, Добрый день. Я не профессионал по автомобилям, но ищу для себе немецкое авто. Бюджет ограничен до 4500$. На авториа насмотрел вот такой вариант http://auto.ria.com/...o_15682664.html

интересует Ваше мнение, и возможно что то у Вас есть какие то варианты.

Благодарю за ответ.

можу свіжу opel corsa або поло із Германії організувати )

цікавить поло 1,0-1,4 від 2000 року "свіжий", ціна на 3-х і 5-ти дверний

я тоже всё ещё в поиске, на нашем авторынке одна печаль. Гонят одни меганы и всякую херню, потом стоят продать не могут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 248
  • Створено
  • Остання відповідь

Є поло свіжий, в дуже хорошому стані. без підкрасів абсолютно! 5 дверей.

2000 рік, червоний, 1.0.

з плюшок лише гур, абс, подушки безпеки і ел. дзеркал.

4.9-5к

ціна така, тому що вони в Германії доожчі за пасат б5 до 2000 року. Економічність і компактність там ціниться більше на данний час.

дешевше лише хлам привезу, або корсу (з аналогів.)

доречі, ще є корса 2000 року (стара морда), 5 дверей, сірий металік, кондиціонер, електрика, титанові диски, свіжа.

4.5

А мегани чим не подобаються?

тим що нормальний меган 6.5 к, а в людей бюджет до 5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Пассат Б5 є навіть анекдот:

німців не люблять за першу світову, другу світову та пассат б5 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Пассат Б5 є навіть анекдот:

німців не люблять за першу світову, другу світову та пассат б5 :)

про passat b5 я б так не сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не я вигадав. Неодноразово і чув, і читав, що саме б5 не відрізняється надійністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз продажна ціна на VW Passat B5 1.8T? Доглянутий, в гарному стані. Орієнтовно 1998-1999 р.в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка зараз продажна ціна на VW Passat B5 1.8T? Доглянутий, в гарному стані. Орієнтовно 1998-1999 р.в.

Якщо дійсно в гарному стані - 6.5-7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Davids, Доброго вечора. Що скажете про Пежо 806 і тп. Яка ціна з 2000р.в. Чи є щось подібне подивитись-пощупати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, Доброго вечора. Що скажете про Пежо 806 і тп. Яка ціна з 2000р.в. Чи є щось подібне подивитись-пощупати?

їх випустили всього 160 000 авто - гадаю не варто з таким зв'язуватись )

Також цікавлять мінуси Рено Гранд Сценік 2004-2008 років випуску, дизель. На що варто звернути увагу при покупці?

Авто як авто, увагу потрібно звернути на те що і при купівлі будь-якого іншого. Головне щоб двигун був чистий як у Вас :D

Davids, пропнують на обмін Мітсубіші Спейс Вагон 1999, 2,4 бензин.

Що скажеш?

Якщо зелений - навіть не розглядай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що не так з зеленим?

чи знаєш конкретно ту машинку?

авто з Луцька, можу держ.номер дати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що не так з зеленим?

чи знаєш конкретно ту машинку?

авто з Луцька, можу держ.номер дати

знаю конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, Доброго вечора. Що скажете про Пежо 806 і тп. Яка ціна з 2000р.в. Чи є щось подібне подивитись-пощупати?

їх випустили всього 160 000 авто - гадаю не варто з таким зв'язуватись )

Не все так однозначно. Peugeut 806 має близнюків у вигляді Fiat Ulysse, Citroën Evasion, Lancia Zeta.

А ви ж знаєте, що Fiat Ulysse - це пасажирська версія Fiat Scudo...

Fiat Scudo, Citrien Jumpy, Peugeot Expert - то все родичі. Так що лякатися Peugeut 806 через обмежений тираж їх випуску не варто, однак слід зважати на можливі труднощі з доступом до специфічних оригінальних запчастин пасажирської версії. Двигун, трансмісія, ходова - з цим простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, Доброго вечора. Що скажете про Пежо 806 і тп. Яка ціна з 2000р.в. Чи є щось подібне подивитись-пощупати?

їх випустили всього 160 000 авто - гадаю не варто з таким зв'язуватись )

Не все так однозначно. Peugeut 806 має близнюків у вигляді Fiat Ulysse, Citroën Evasion, Lancia Zeta.

А ви ж знаєте, що Fiat Ulysse - це пасажирська версія Fiat Scudo...

Fiat Scudo, Citrien Jumpy, Peugeot Expert - то все родичі. Так що лякатися Peugeut 806 через обмежений тираж їх випуску не варто, однак слід зважати на можливі труднощі з доступом до специфічних оригінальних запчастин пасажирської версії. Двигун, трансмісія, ходова - з цим простіше.

Все вірно, але загально вірно ))

і є одне значуще "але": лінійка двигунів у 806 була не така як в Fiat Ulysse, Citroën Evasion, Lancia Zeta, відповідно запчистини від перечислених Вами авто - не підійдуть. А ідентичні вони із peugeot 807, а не 806.

читаємо

добре що у мене сьогодні пів дня вихідного - є час розжувати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз є час, давай будемо розбиратися.

Ось тут написано якими двигунами оснащувалися 806 - тиць

Ось тут пишуть про те, які двигуни ставилися на Євровени.

Так, є певні нюанси і особливості, але загалом 806 пижик в технічному плані має багато спільного з досить поширеними у нас вантажними бусами типу Fiat Scudo, Citrien Jumpy, Peugeot Expert. Я ж не берусь стверджувати, що Peugeot 806 і Peugeot Expert однакові, але це машини на одній платформі.

Популярні у на вантажні буси і переробки в більшості з дизельними двигунами, а от 806 чимало з бензиновими...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз є час, давай будемо розбиратися.

Ось тут написано якими двигунами оснащувалися 806 - тиць

Ось тут пишуть про те, які двигуни ставилися на Євровени.

Так, є певні нюанси і особливості, але загалом 806 пижик в технічному плані має багато спільного з досить поширеними у нас вантажними бусами типу Fiat Scudo, Citrien Jumpy, Peugeot Expert. Я ж не берусь стверджувати, що Peugeot 806 і Peugeot Expert однакові, але це машини на одній платформі.

Популярні у на вантажні буси і переробки в більшості з дизельними двигунами, а от 806 чимало з бензиновими...

Сам дав собі відповідь)

Навіщо брати 806, коли на ринку є валом улюсі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я так і не зрозумів, чому не варто з 806 зв'язуватись?

На рахунок 807 схоже, що якраз таки помилка на сайті автомаркет. Мова ж про 2000 рік і я писав саме про 806 і Citroën Evasion, Fiat Ulysse і Lancia Zeta. З 2002 року пішло новіше покоління. Peugeot став вже 807, Citroën С8, Lancia Phedra, а Fiat так і лишився Ulysse.

Приганяти зараз свіжачка не доцільно, але при бажанні людині можна щось запропонувати. Власне це й запитували

Davids, Доброго вечора. Що скажете про Пежо 806 і тп. Яка ціна з 2000р.в. Чи є щось подібне подивитись-пощупати?

Оригінальних пасажирів в Україні не багато. Ось варіанти з =58&model_id[0]=536&s_yers[0]=2000&po_yers[0]=0&marka_id[1]=58&model_id[1]=537&s_yers[1]=0&po_yers[1]=0&marka_id[2]=15&model_id[2]=1079&s_yers[2]=2000&po_yers[2]=0&marka_id[3]=15&model_id[3]=130&s_yers[3]=0&po_yers[3]=0&marka_id[4]=23&model_id[4]=231&s_yers[4]=2000&po_yers[4]=0&marka_id[5]=36&model_id[5]=1338&s_yers[5]=2000&po_yers[5]=0&marka_id[6]=36&model_id[6]=1335&s_yers[6]=0&po_yers[6]=0&state[0]=0&city[0]=0&currency=1&fuelRatesType=city&countpage=10"]авторіа. Перероблених вантажних Fiat Scudo, Citrien Jumpy, Peugeot Expert значно більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я так і не зрозумів, чому не варто з 806 зв'язуватись?

- двигуни інші

- кузовних деталей мало, що значить дороговизну

- самих авто в Україні - мало, відповідно вибір скудніший

- роки авто старуваті

мало аргументів?

при такому різноманіттю авто хіба варто на 806 око цілити ? про що демагогія?

хорошого оригінального пассу зараз важко знайти, але якщо і можна - ціна на нього буде не виправдана, тому переробок або ж альтернатива відносно бюджету.

надіюсь міряння пісь%ми завершено ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти це сприйняв за міряння пісь%ми, то мені прикро. Просто хотів розібратися і уточнити деякі моменти.

Так як щодо альтернатив? Лише це?

Навіщо брати 806, коли на ринку є валом улюсі ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти це сприйняв за міряння пісь%ми, то мені прикро. Просто хотів розібратися і уточнити деякі моменти.

Так як щодо альтернатив? Лише це?

Навіщо брати 806, коли на ринку є валом улюсі ))

я написав - альтернативи відносно бюджету. можливо автор того питання побачив на ріа 806 не розмитнену за 2к$, і через необізнаність запитав про її актуальність, а можливо в нього бюджет бля 10к$. розумієте про що я?)

Якщо ти це сприйняв за міряння пісь%ми, то мені прикро. Просто хотів розібратися і уточнити деякі моменти.

Мені вже спором попахувало, тому так і написав. соррі якщо щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. І з Пежо 806 не варто зв'язуватись, зато Ланос - варте уваги :_07: ... Так, майстре?

Найкраще авто це Scudo - вже всі знають :D

В людей різні бюджети і пріорітети, також вимоги від авто. Ланоси авто доволі непогані, якщо вони "поляк", ви б не вирвали ці слова із контексту якби були уважні і не хотіли так "блєснути". не вийшло...

Щодо сценіка - що ви саме хочете почути/прочитати? Це не якесь специфічне авто в якому є специфічні заковики, увага звертається на те що і в всіх: стан лкп, технічний стан, стан салону і найвність усіх допоміжностей, тільки уважно вчитайтесь - відповідний стан до ціни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще авто це Scudo - вже всі знають :D

Так, Scudo хороше авто, куда краще "Вашого" польського ланоса. І якщо це черговий укол в мою сторону, то в мене Jumpy, до речі. Ви ж ці машини якось розрізняєте і навіть розділяєте :_02: .

Це не якесь специфічне авто в якому є специфічні заковики

Та не вже? Я думав, що є "підводні камені", так як машинка напічкана різними хитрими і електронними штучками. Хоча б прочитайте ось цю статтю про ці машини http://vvm-auto.ru/r...nault-scenic-ii , повчальна. Я звичайно, не очікував почути тут щось конкретне на рахунок цієї автівки, але думав - авось...Але, як завжди, загальні поняття і загальні поради, те, що і так всі знають.

тепер я вас буду питати, бувалого читача інтернету теоретика.

ланос і скудо - різні класи авто. їх порівнювати як мінімум - нерозумно. а якщо по вашому джампі і скудо ще потрібно розрізняти - тоді суперечка завершена. ви своїм досвідом мене точно задавите :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деколи потрібно і розумні книжки читати, і досвід інших вивчати та прислуховуватись, якщо свого немає. А досвід в мене буде побільше Вашого...Але я не кічусь цим, створюючи подібні теми і даючи некомпетентні поради.

Який досвід? Переварка битка і подальший продаж? ))

Нас різнить те, що ви битки шукаєте, а я їх обхожу.

А поради я даю змістовні тим, хто слухає і кому вони потрібні. Лише вам вони поперек горла, всі інші лише дякують.

Надалі пропоную дискусію не роздувати. Сам же я її буду ігнорувати. Дякую за розуміння )

П.С. І да, можете ще по моїх коментарях в інших темах походити і мінусів понаставляти... Я бачу, в Вас це непогано виходить.

facepalm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...