Перейти до змісту

В Бразилии официально запретили Counter-Strike


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

В Бразилии официально запретили виртуальные войны. Федеральный суд страны постановил стереть со всех компьютеров популярные 3D-шутеры, а проще говоря - стрелялки: Counter-Strike и EverQuest.

Судьи пришли к выводу, что эти игры вредят здоровью потребителей, провоцируют нарушение общественного порядка и даже являют собой угрозу для демократического государства.

Отныне владельцу компьютера, на котором установлен Counter-Strike, грозит ежедневный штраф в три тысячи долларов и изъятие диска. Причем коснется запрет прежде всего компьютерных клубов, среди посетителей которых эти игры особенно популярны. А по всему миру насчитывается несколько миллионов поклонников Counter-Strike.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже, від тепер для Федеральног суду Бразилії

ми всі правопорушники :rolleyes: !!!

(і неоднократно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе-хе, дауни

тепер деяких особливо злісних тварюк буду посилать не в бабруйск, а в бразилію :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурость вони зробили... Краще би GTA заборонили і всі такого виду ігрушкі.. а не КС..

Навпаки ігри 5х5.. адреналін.. классс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони зробили гірше...для себе. Злюки-фанати можуть зробити бунт, доки не вернуть всі діски "CS" і т.д. Ви згодні зі мною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе-хе, дауни

тепер деяких особливо злісних тварюк буду посилать не в бабруйск, а в бразилію :)

всех читеров отправляем в Бразилию :)

Дурость вони зробили... Краще би GTA заборонили і всі такого виду ігрушкі.. а не КС..

Навпаки ігри 5х5.. адреналін.. классс

долой КС кричали бывшые фанаты запуская ManHunt [смайлик злостного чертика]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да ! такі ігри як ManHunt справді на багато небезпечніші ніж КС! в цій іграшці крім того, як накинути мішок і задушити або БИТКОЮ(укр. мова рулить) по спині дати, щоб не помітили, нічого більше не навчишся! а КС розвиває логіку, уважність, стриманість(перш. за все)! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло коли гру грає доросла людина. А коли дитина сидить за компом 24 години 7 днів не тиждень - у неї стирається грань між віртуальністю та реальністю.

І вона взявши битку/ломаку піде дасть комусь по голові - уб'є людину і сама цього не зрозуміє - тому що грані нема, вона стерта.

Бразилія вже не перша країна яка заборонила КС. Але це не ті міри які варто приймати по відношенню до геймерів.

В колишніх іграх навіть кров вмикалася по особливих кодах.

І наказувати треба не граіців а продавців що продають гру дітям менше вікового цензу.

ось така моя ІМХА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Зрозуміло коли гру грає доросла людина. А коли дитина сидить за компом 24 години 7 днів не тиждень - у неї стирається грань між віртуальністю та реальністю.

І вона взявши битку/ломаку піде дасть комусь по голові - уб'є людину і сама цього не зрозуміє - тому що грані нема, вона стерта.

Бразилія вже не перша країна яка заборонила КС. Але це не ті міри які варто приймати по відношенню до геймерів.

В колишніх іграх навіть кров вмикалася по особливих кодах.

І наказувати треба не граіців а продавців що продають гру дітям менше вікового цензу.

ось така моя ІМХА.

... і розробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От так от. Хочете все на продавців і розробників перекласти ? )

Фіг там!!! Батьки повині контролювати за тим в що грають їх діти а не забороняти ігри на державному рівні !!!

Ато сучасні батьки хочуть посадии дитину за монітор чи телевізор, щоб вона сиділа мовчки і не відволікала а те що там показують вже їх не цікавить.

Да і взагалі доведено дослідами що під вплив жорстокого медіа підпадають лише самі малі діти десь до років 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менхант- де там насилля .Ну погладиш биткою пару гопів ну бошку відрижеш то серпом по я%цам або ще чимось по чомусь!!Де там насилля!!А CS то взагалі груля з рейтингом 7+!!Пару літрів крові на стінці і все!!! :) :) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда малому 5 лет было, добрался он случайно до GTA. Завис на игрушке конкретно, причем я заметил у него агрессию в повседневной жизни, слова типа убить, кровь етс... Игрушка была нещадно удалена. Так что реально на детскую психику игры подобного направления влияют моментально и сильно. Другой вопрос - способ ограничения доступа к ПО подобного уровня. Но запрещать на уровне государства, ИМХО перегиб...

Подпольное развитие сети контры повлечет за собой более острые ощущения у "террористов и ментов" - тайные клубы, спецзнаки и проч...кароче первые масоны от контры появятся в Бразилии. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую, у всьому винні не ігри, а самі батьки, треба дивитися що купуєш дитині. На такій грі як ГТА, є обмеження +18. І взагалі, забороняти ігри на державному рівні це маячня, нічого крім реклами іграшці це не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hitmen тім более рулить. Таку гру за кіллера, який душить ниткою й стріляє в охоронців і по "Заказу" жирних кабанів нещадно "грає" в таку гру...Сомніваюсь що на ній виросте нормальна людина... А про КС - лезо. Все одно уже не хто геймерів не зупинить. Уже навіть є така робота "КіберСпортсмен" де розвивають не "Конституцію тіла" а "Конституцію розваги". І взагалі ігри - для відпочинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ИМХО весь єтот бред о влзникновении в стране насилия от подобных игр был предуман от несиго деланья тамошних политикоф, (не хочеться офтопить но ...) место того чтоб заниматься благустройством страны и повышать людям зарплату и улудшать условия жизни они страдають бох знаить чем, так же каг и нашы политеги место того чтоб решать кучу важных гос вопросов решають какая музыка должна играть в маршрутках и за кой черт Луценко дал черновецкому полбу.

А если по теме ,,, то мое мнение что подобного рода игрушки каждый воспринимаит по своиму. Например я думаю что они просто необходимы каг для снятия наприжения так и для полностю противоположной цели (предупреждения проявлений насилия).

С таким же успехом пусть запретять там тяжолую музику, типа слипкнота, в текстах каких встречаються и нетакие сцены .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VINNI_POOH

Мова йде не про дорослих людей, які за допомогою ігор знімають стрес, а про дитячу психіку!

Дитина, яка щойно віртуально розстріляла людину, в житті (якщо дати їй зброю) те ж саме зробить не задумуючись..

(ми не в Бразилії і зброя у нас так просто як насіння соняшника не продається). Зате пирнути ножем в шию за 30 грн таксиста - то єнормально. Ащо - я в ГТА так робив і в КС.. і нічого .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VINNI_POOH

Мова йде не про дорослих людей, які за допомогою ігор знімають стрес, а про дитячу психіку!

Дитина, яка щойно віртуально розстріляла людину, в житті (якщо дати їй зброю) те ж саме зробить не задумуючись..

(ми не в Бразилії і зброя у нас так просто як насіння соняшника не продається). Зате пирнути ножем в шию за 30 грн таксиста - то єнормально. Ащо - я в ГТА так робив і в КС.. і нічого .

тут согласен на все 100, просто говорим о разных вестчаХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...