Перейти до змісту

В случае необходимости РФ применит ядерное оружие


Oushen

Рекомендовані повідомлення

Для того, чтобы увидеть интересные политические споры, дайте двум сторонам иммунитет от бана и РО (кроме как за мат и личные оскорбления) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Тут ВАМ не Верховна Рада де всі брешуть і імунітетом прикриваються :-)

Такщо БАН і РО залишаються як стримуючий фактор (типу ядерної зброї :-))

Список народу що був відправлений в РО чи Забанений є розділом вище. Такщо в кого є страхи заглядайте і побачите що розділ "Політика" є найменш банороздатним. А Лумакс за відхід від теми наступного разу отримує РО на 5 хв., повторно - на 1 день . - такі просьби пишуться як "жалоба модератору"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли у вас не було коштів на армію ви сиділи як мишкі лише іноді показуючись з нірки що ще щось можете, зараз же завдякі росту цін на ресурси ви почуствували себе героями і знову почали поігрувати ядерними біцепсами.

на что на что, но на оружие и армию у России деньги будут всегда, в том числе на ядерное оружие, оно было, оно будет, и никуда не пропадет. Так что не надо.

В 2005му росія в однобічному порядку розриває контракт не платячи неустойку і каже що так і має бути. Це риночні відносини ? А хрен там, це просто наглость сильнішого (в плані того хто має газ і не боїться робити що собі вздумається адже ніхто нічого не зробить щоб покарать виних). Україна пригрозила підняти ціну транспортування аналогічним чином, так росіяни вперлись що незя так адже є домовленість до якогось року. А наші політики за не йменям такої наглості і достатньої кількості власного газу просто забоялись втратити лице на світовій арені, показавши що ми не дотримуємось договору.

глава государства и политики нам на что?

правильно, чтоб отстаивать интересы народа;

кто же виноват что они мудилы, и не могут ничего отстоять?

пройдемся по цепочке:

кто выбирает президента и политиков?

правильно -народ;

кто виноват что они такие мудилы?

ну в принципе народ не виноват, но выбрал то их кто?

правильно - народ

что из этого следует?

за что боролись, на то и напоролись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги ^_^ . Якщо не в курсах то ціну підняла саме росія за свій газ.

Газ тут ні до чого. Тут просто наводиться приклад ставлення до рішення проблем, а саме "Куда хочу туда вєрчу"

Хорошо. Договор на поставки был что - на сто лет? Или на сколько? Поднялась международная цена, у меня квартплата поднялась, почему кому то должны быть особые преференции? С какой стати? Ну я понял бы, если бы - "Куда хочу туда вєрчу" - если бы Украина покупала газ дороже той же Германии. Так веть нет. В чем вопрос та тогда?! Или-или? Или даром - или произвол? silia, ты с такой тезой в магазин близлежащий приди.

Ладно, не хоч з газом встановлювати паралелі в політиці то ось тобі недавний приклад: коса "Тузла"

Те що проводило російське керівництво можна сміло віднести до спроби вторгненя на територію України

Не смеши. Вот где где, а вторгаццо именно на паре сотни метров намытого ила!

Таким образом якщо не понравиться пану Пупкіну те що в криму вчать дітей української мови то він може нажати пару кнопочок і крим з полуострова стане островом і плівать він хотів на всі світові норми. Інше діло коли хтось сильніший може дати здачі, або просто навішати подзатильників, це єдина форма яка можлива при співпраці з росією. Чи вже забув якою була зовнішня політика росії хочаб 10 років тому ? Коли у вас не було коштів на армію ви сиділи як мишкі лише іноді показуючись з нірки що ще щось можете, зараз же завдякі росту цін на ресурси ви почуствували себе героями і знову почали поігрувати ядерними біцепсами. ;)

Не.. ) первыми играть не начнем, а начнем, мало ни кому не покажеццо. Вот если наши генштабисты придут к окончательному выводу, что с развертыванием третьего позициооного противоракетного эшелона в европе америка может гарантированно не опасаться ответного неприемлемого ущерба (а для чего другого его строить надо, кроме как гарантии от ответного удара?) - то тогда да, вперед в каменный век, при большой удачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо. Договор на поставки был что - на сто лет? Или на сколько? Поднялась международная цена, у меня квартплата поднялась, почему кому то должны быть особые преференции? С какой стати? Ну я понял бы, если бы - "Куда хочу туда вєрчу" - если бы Украина покупала газ дороже той же Германии. Так веть нет. В чем вопрос та тогда?! Или-или? Или даром - или произвол? silia, ты с такой тезой в магазин близлежащий приди.

троцкист, ты тупой или заморозил мыслительный процесс до лучших времен?

Сказано тебе: был договор до 2009 года, контракт слово знакомое? И н@с рать нам, по каким ценам берет германия, а в магазине я, найдя несовпадения в ценнике и чеке, найду одменестратора и дам ему моральных 3,14дюлей. Што ж ты, радимай, атмазки клеишь непонятно зачем? Я представляю уровень дезинформации у вас на урале ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где-то читал, что русско-украинские дискуссии на любую тему заканчиваются

непременно газовым вопросом ^_^

Почитайте лучше вот это, станет понятным заявление Балуевского

НАТО берёт на себя роль «ядерного палача»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троцкист, ты тупой или заморозил мыслительный процесс до лучших времен?

Сказано тебе: был договор до 2009 года, контракт слово знакомое? И н@с рать нам, по каким ценам берет германия, а в магазине я, найдя несовпадения в ценнике и чеке, найду одменестратора и дам ему моральных 3,14дюлей. Што ж ты, радимай, атмазки клеишь непонятно зачем? Я представляю уровень дезинформации у вас на урале :(

Наверно тупой :( Договор до 2009 года это значит, договор на 2008 год, не так ли? И заключен в прошлом году.

Цитата: "4 декабря 2007 года Россия и Украина согласовали цену газа на 2008 год на уровне 179,5 дол. за тысячу кубометров на границе с Украиной.

Ставка за транзит российского газа через территорию Украины с 2008 г. будет составлять 1,7 дол. за тысячу кубометров на 100 км, через территорию России для Украины - 1,7 дол. за тысячу кубометров на 100 км. В 2007 году ставка составляла 1,6 дол.

5 декабря 2007 года Украина и Россия подписали контракты на поставку природного газа в 2008 году. Контракты были подписаны между RosUkrEnergo A.G. (Швейцария) и ЗАО "УкрГаз-энерго".

Посмотри ка по линкам, уважаемый. Или ты идя в магазин, расчитываешь там увидить цены 1913 года?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

браво! :( Вы настоящий поц-и--ент! Воспаление межушного нерва достигло высшей стадии!

Речь идет о долгосрочном контракте по 2009 год, который был разорван в 2004 в одностороннем порядке Россией. Если ты и дальше будешь строить дурачка, сливая вопросы и переводя стрелки на жидо-масонов или американское иго - ты станешь настоящим быдлопостером!

ЗЫ вот поэтому и заканчиваются все наши разговоры газом - ты им о баранах, а они тебе о сусликах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть Троцкист пропустив цей факт.

Я думаю що нам треба конкретно визначити свій блоковий та інтеграційний статус чи НАТО чи НЕНАТО тоді закінчаться дискусії, торги, погрози. В противному випадку ці погрози триватимуть і ставитимуться з будь-якої причини. Звичайно ми приречені на тісну співпрацю з Росією але потрібно мати з цього користь, а не геморой. Нас постійно лякають що наші товари не прийме Європа а тільки Росія - БРЕХНЯ СОБАЧА. Наші товари пливуть в Європу РІКОЮ, а Росія зараз постійно щось перекриває з України. Ну нащо тоді так вибріхуватись.

Приведіть якийсь товар чи групу товарі що Росія бере а Європа не бере. Тут скоріше навпаки Росія боїться втратити свій ринок в Україні. ТОму всіляко і погрожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей світ визнає тільки 2 речі: влада і гроші!!!! І ВСЕ.

Зараз Україна переживає розподіл впливу, простіше кажучи НАС ділять, от того НАС так трепає.

Росії дуже невигідно НАС втрачати, як в плані географічному, так і в політичному, фінансовому і т.д....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...