Перейти до змісту

Алергики Луцька – як пережити весну?


svetusichka905

Рекомендовані повідомлення

Весна у нашому місті - справжній жах для алергиків. Викиди вуглекислого газу підприємствами тільки усугубляють становище. Вирішила на цю весну взяти відпустку. Завантажила програму "Мій календар алергій", в ній відслідковуються цвітіння в різних регіонах України - намагаюся звести сві контакт з алергенами до мінімуму. А ві як "боретеся" з весною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влада міста має звернути увагу на цю проблему.Тополі з їх пухом та паразити амброзія конкретно впливають на наше здоровя.

Між тим від владців не чути нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, як саме, цікаво, заборонити їм цвісти, чи бігати з сачком з марлі та ловити пух і пилок?:)

svetusichka905, викидів СО у нас, у порівнянні з Маріуополем, Запоріжжям, Кривим Рогом рівним рахунком нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про амброзію хоча би тут http://www.rionews.com.ua/mixed/all/now/n13192172136

Від себе скажу, цю заразу я не міг зрубати лопатою, мусив брати сокиру.

А насіюється вона,як і все шкідливе , дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якшо найдете замінник тополі чорної(35 річне дерево тополі за день через листя транспірує близько 1200 л води) тобто з землі заберає і в повітря, то да можна всю тополю рубать....

а взагалі є чоловіча та жіноча форма вот та жіноча форма і з пухом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене від холоду - зимою піпець. Тополі варто у місті вирубати - це крихке дерево, сильний вітер біди наробить. По дорогах вже фактично всю вирубали - експорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяти відпустку і куди? Анкваланг і в ванні сидіти... Пробував, по різним регіонам країни никатись, біля моря мене так скрючило, що я полюбив свою Волинь крепко-крепко раз і назавжди, в Карпатах троха легше, виїзждати за кордон не пробував )). Після таких спроб "втікти" стало ще гірше, якщо раніше я мучився тільки травень (ну чи квітень,як весна прийде), то зараз можу з квітня по липень включно.

Цікавить чи хтось пробував Алергенспецефічну імунотерапію (це коли вводять вакцину з алергеном, на протязі тривалого часу, перед весною)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літо видалось жарке, працював на вулиці цілими днями причом фізична робота була що не одний раз потом обливався, зговір 4 рази на сонці, їв вітаміни, яблукам там, всьо таке, цибулю, часничок. мяса майже не їв, пив багато води бо така була спека на роботі))) Після того літо пройшло, почав приймати холодний душ, зимою сніг через день і ополонка раз в місяць ну і бігати почав і спорт так, геть інший став, про алергію вже майже 3 рік не згадую..

десь читав, що алергія це збій в імунній системі. Організм починає боротися з тим чого раніше і не помічав. Пишуть причина в надмірній санітарії - імунітету немає із чим боротись (стерильна упаковка, консерванти). Лікар казав, що масово алергія у другій половині 90-х почалась.

Експериментально лікують глистами - щоб дати роботу імунній системі. Пишуть, що допомагає - але я б рекомендував метод oneoster, крім надмірного сонця. Сам почну обливатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльово вам.... а у мене на побутовий пил :_03:

Круглий рік...

нормальний пилосос з аквафільтром офігєнно знімає цю проблему

алергики вдома оживають прям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня у бати аллергия на амброзию и скажу что это ***дец полный! А на счет тополей, их нужно срубить все и на это есть минимум 2 причины. Первая это что по тополю нельзя понять, он прогнил или нет, с виду он может быть нормальный а потом дерево упадет кому то на голову, вторая причина это пух и аллергия у людей. В России была такая практика, они давали деньги на амброзию, люди ходили и собирали ее.

А вообще я слышал что есть дорогие терапии которые помогают. у меня кстати аллергия на котов )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому вже зовсім зле від алергії - можете вколоти Дипроспан і на місяць забудете про всі неприємні симптоми.

Уколи та інші препарати звичайно не вихід, але коли алергія жити не дає, то з двх зол вибираєм менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сиджу на антигестаміні практично весь березень.

ну добре якщо ти знаєш від чого алергія, а як його знайти? Робити на все підряд аналізи поки не знайдуть? ну і де хто здавав, поділіться досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав змогу здати алергопроби в Сінево.Там є блоки алергенів,а можна окремо кожен виявляти.Я зі списку виключив те на що в мене 100% немає алергії,а на все інше перевірився.Так от,я був впевнений,що в мене алергія на амброзію,тополю тощо,як у всіх.Але виявилось,що майже максимум по шкалі в мене алергія на березу,вільху та ще кілька польових трав,які я не знаю. В мене "свято" починається з першими краплями березового соку(сам його не вживаю).Всі косточкові фрукти і ягоди(крім кавуна) свіжими вживати не можу,хоча яблука взимку їм без проблем,а от влітку труба.

Кожного року терапію міняю.Цього року "рятуюсь" кетотіфеном.

Виявляється алерген берізки є "мамою" майже усіх алергій.

В свій час алергічний механізм в мене запустило польське яблуко. Лікувався різними методами,моржуванням займався років сім.Голодування,чистки.Полегшення були,але вилікувати не вдалося.Думаю причина в психосоматиці,а не в екології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав проби в Сінево,(по напрвленню з Боголюб)алергія майже на все що цвіте і має квітку, найбільше правда на різні трави, це було досить давно і тоді обійшлось мені приблизно в 100 зелених, тоді було дві "лінійки елергопроб" і там дуже багато всього - починаючи від пилку рослин і шерсті домашніх і закінчуючи латексом

На рахунок лікування глистами - це щось нове, я наприклад знаю що якраз наявність даних паразитів і викликає різного роду алергії.

На рахунок психосоматики - цікавий факт, під гіпнозом алергії немає )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кльово вам.... а у мене на побутовий пил :_03:

Круглий рік...

і як боритесь з ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльово вам.... а у мене на побутовий пил :_03:

Круглий рік...

і як боритесь з ним?

Та живу якось.... часте вологе прибирання... поміняв усю постіль на штучну... яку монжна прати при 60 градусах... і тд і тп...

+ п"ю алергени типу.... АСІТ

таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, від алергії які ліки приймаєте? Я "Едем" - відверто досить слабка дія. Колись добре допомагали "Еріус", "Телфаст" - з теперішніми цінами вже не по кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, від алергії які ліки приймаєте? Я "Едем" - відверто досить слабка дія. Колись добре допомагали "Еріус", "Телфаст" - з теперішніми цінами вже не по кишені.

Та я тільки антисгістамінні як ципане сильно... Алерзин НАзонекс.. але старюсь обхдитись і просто уникати алергену.... або й терпіти інколи... бо який ж сенс імунітет виробляти....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кльово вам.... а у мене на побутовий пил :_03:

Круглий рік...

і як боритесь з ним?

Та живу якось.... часте вологе прибирання... поміняв усю постіль на штучну... яку монжна прати при 60 градусах... і тд і тп...

+ п"ю алергени типу.... АСІТ

таке...

а можна детальніше про АСІТ. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна детальніше про АСІТ. дякую

Та які там деталі.... що таке АСІТ можете погуглити...

Я звернувся в Благомед, ще не знаючи що у мене алергія. Там мені зробили проби на шкірі. Ну і лікар алерголог розказала мені що і як... Що алергія не лікується і тд і тп... Поміняти постіль на штучну ... убрати коври пилозбірники і тд і тп...

ПОстіль по змозі поміняв ковер убрать і сам матрас змоги не маю... Придбав спрей Алергофф яким обробив матраси й коври..

Сам препарат АСІТ це просто круглі солодкі таблетки... з різними дозами алергену (у моєму випадку побутовий мікст алергену пилового кліща)

Розписується схемка по якому перших пів року чітко по ній потрібно приймати ці цукерки... поступово збільшуючи дозу алергену..

Я зараз вже на другому півріччі і п"ю типу як регулярно великі дози... Звичайні солодкі цукерки які потрібно розсмоктувати під язиком...

Перед початком АСІТу був курс лікування тим же Алерзином і Назонексом і на протязі пів року симптомів алергіі майже не було....

А зараз на жаль дуже зачастились знову...

Коли сильно накриває, ллється з носа, чхаю і тд то пшик Назонекс і табл. алерзину і глушить звісно все.. симптоми знімає.. але ж очевидно що це не лікування..

Лікар алерголог казала що впринципі поєднувати можна, нема заборони використовувавти антигістамінні приймаючи АСІТ, а в інструкціі до нього й навпаки написано що можна. Бо ж ті пігулки самі по собі алергени і можуть частково викликати симптоми... Можливо власне тому і зачастили у мене вони зараз... бо п"ю вже великі дози..

Або просто тому що почав рідше робити прибирання вологе... рідше прати подушки + весна слабкість організму... короч хто зна.

По ідеї як цей АСІТ має дати результат лише черз рік, 2 ато і 3....

Ну сам надіюсь що це не плацебо )) і не просто участь в експеременті... Ну лікар запевнила що це вже норм спосіб лікування офіційний завтерджений і тд за бугром давно... і дає реальні результати..

Будем надіятись... куди ж ще ті гроші тратити як не на здоров"я...

Вартував доречі на пів року комплекс приблизно 600грн і далі підтримуюча доза яку взяв ще на 7 місяців 800 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене весняна алергія вперше проявилась минулого року.І зараз. Раніше такого не було. Навіть і не знаю. чого б це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна причина алергій-паразити.Рекомендую здати розгорнуті аналізи на гельмінти.В кого є собаки/коти,то 100% мають паразитів. Але навіть,якщо у вас знайдуть гельмінтів,то вивести їх дуже важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...